Keurig دکتر فلفل پیشنهاد پیشنهادی ثانویه از سهام مشترک را اعلام کرد

بورلینگتون ، توده. و PLANO ، تگزاس، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – Keurig دکتر Pepper (NYSE: KDP) (“شرکت” یا “KDP”) امروز از آغاز ارائه پیشنهاد ثانویه عمومی ثبت شده 45 میلیون سهم یا تقریباً 3.2٪ از سهام مشترک فوق العاده شرکت خبر داد. کلیه سهام فروخته شده در این پیشنهاد توسط Maple Holdings B.V (“افرا”) به فروش می رسد. Maple یک شرکت هلدینگ است که اکثراً متعلق به JAB Holdings B.V. (“JAB”) است.

این شرکت در حال فروش هیچ سهامی از سهام عادی نیست و هیچ درآمدی از پیشنهاد پیشنهادی دریافت نمی کند. پس از اتمام پیشنهاد ، Maple و JAB جمعاً تقریباً 49.5٪ از سهام عادی سهام شرکت را در اختیار دارند. Maple ممکن است درآمد حاصل از این پیشنهاد را به اعضای خود توزیع کند یا در غیر این صورت منافع اعضای خود را هر از گاهی از جمله JAB بازپرداخت کند.

شرکت Goldman Sachs & Co. LLC به عنوان پیشنهاد دهنده پیشنهاد عمل می کند.

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک بیانیه ثبت نام مؤثر و دفترچه انجام می شود. کپی های اضافی دفترچه اولیه و دفترچه همراه در رابطه با پیشنهاد پیشنهادی را می توان از طریق: Goldman Sachs & Co. LLC ، بخش دفترچه ، 200 خیابان غربی ، نیویورک، نیویورک 10282 ، تلفن: 1-866-471-2526 ، فکس: 212-902-9316 یا از طریق ایمیل [email protected]. کپی های دفترچه اولیه و دفترچه مربوطه نیز ممکن است به صورت رایگان از وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) به نشانی http://www.sec.gov دریافت شود.

اخبار مرتبط  برای اولین بار در نمایشگاه کانتون در سال 2020 نمایندگی کرد

این شرکت پیش از این بیانیه ثبت نام (شامل دفترچه نامه) در فرم S-3 (پرونده شماره 333-233477) و یک دفترچه تبلیغاتی را به SEC ارسال کرده است ، هر یک از تاریخ ها 27 آگوست 2019و همچنین یک دفترچه مقدماتی اولیه برای پیشنهادی که این ارتباط در ارتباط است. قبل از سرمایه گذاری ، باید دفترچه را در آن بیانیه ثبت نام و سایر اسنادی که صادرکننده برای ارسال اطلاعات بیشتر درباره صادرکننده و این پیشنهاد به SEC ارسال کرده است ، بخوانید. کپی های بیانیه ثبت نام را می توان از طریق وب سایت SEC در www.sec.gov به دست آورد. این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت اوراق بهادار غیرقانونی باشد. قوانین مربوط به هرگونه صلاحیت این قانون.

درباره Keurig دکتر فلفل

Keurig دکتر فلفل (KDP) یک شرکت نوشیدنی پیشرو در است آمریکای شمالیبا درآمد سالانه بیش از 11 میلیارد دلار و نزدیک به 26000 کارمند KDP مقام های رهبری را در نوشابه ها ، قهوه های مخصوص و چای ، آب ، آب میوه و نوشیدنی ها و میکسرها در اختیار دارد و سیستم شماره یک قهوه نوشیدنی قهوه شماره یک را در ایالات متحده و بازار عرضه می کند. کانادا. مجموعه ای از بیش از 125 مارک متعلق به شرکت ، مجوز و شریک طراحی شده است تا در هر زمان تقریباً هر نیاز مصرف کننده را برآورده سازد و شامل Keurig® ، دکتر Pepper® ، سبز کوه قهوه Roasters® ، کانادا Dry® ، Snapple® ، Bai® ، Mott’s® ، CORE® و The Donut Shop® اصلی. از طریق شبکه قدرتمند فروش و توزیع ، KDP می تواند سبد خرید نوشیدنی های گرم و سرد را تقریباً در هر نقطه خرید برای مصرف کنندگان تحویل دهد. این شرکت متعهد است که نوشیدنی های خود را با مسئولیت پذیری ، از طریق آن ، به تولید ، توزیع و توزیع برساند خوب بنوش انجام خوب. سکوی مسئولیت شرکت ، از جمله تلاش های مربوط به بسته بندی دایره ای ، استفاده از منابع طبیعی کارآمد و پایداری زنجیره تأمین.

اخبار مرتبط  اوچیکا در اواخر ماه اوت تصفیه کننده هوا جدید فوتوکاتالیست خود را به بازارها عرضه می کند

بیانیه های رو به جلو

برخی از بیانیه های موجود در این مقاله “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین و مقررات مربوط به اوراق بهادار است. این گفته ها اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “ممکن” ، “ممکن” ، “باید” ، “می توان” ، “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “ایمان” ، “انتظار” ساخته می شود. “” ادامه “،” اراده “،” پیش بینی “،” جستجو “،” تخمین “،” قصد “،” برنامه “و” می خواهم “یا نسخه منفی آن کلمات یا کلمات یا اصطلاحات مشابه آینده را یا طبیعت آینده دار این اظهارات آینده نگر براساس دیدگاه های فعلی شرکت با توجه به رویدادهای آینده و زمان ارائه این پیشنهاد ثانویه است. این بیانیه های آینده نگر در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها از جمله شرایط حاکم بر بازار و همچنین سایر عوامل قرار دارند. کلیه اظهارات آینده نگر با استناد به عوامل مورد بحث در “عوامل خطر” در قسمت اول ، مورد 1A از گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K در سال منتخب ، در کل آنها واجد شرایط هستند. 31 دسامبر 2019 و پرونده های دیگر شرکت با SEC. بیانیه های رو به جلو نمایانگر تخمین ها و فرضیات شرکت فقط از تاریخ ساخته شدن آنها است. شرکت وظیفه ای برای بروزرسانی صورت های آینده نگر ، و برآوردها و فرضیات مرتبط با آنها ، پس از تاریخ انتشار ، جز در حد مورد نیاز قانون قابل اجرا ندارد.

اخبار مرتبط  کار برای کشور ما. به عنوان بخشی از ابتکار عمل اسپانیایی اسپانیایی گویا 1 میلیون قوطی نخود و 1 میلیون پوند مواد غذایی به بانک های مواد غذایی در ایالات متحده آمریکا می دهد - español فارسی

سرمایه گذاران
تایسون سیلی
T: 781-418-3352 / [email protected]

استیو الکساندر
T: 972-673-6769 / [email protected]

رسانه ها
کیتی گیلروی
T: 781-418-3345 / [email protected]

منبع کریگ دکتر فلفل

لینک های مربوطه

http://www.keurigdrpepper.com