کالاوای گلف از خانواده جدید و بزرگ Bertha B-21 خانواده وودز و آیرونز خبر داد

کارلسباد ، کالیفرنیا.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز شرکت Callaway Golf (NYSE: ELY) ، یکی از رهبران صنعت تجهیزات و نوآوری های گلف ، از ترکیب جدید رانندگان ، جنگل های فرنگی ، هیبرید و آیرون خبر داد. این محصولات با فن آوری های ممتاز و ویژگی های طراحی افسانه ای Big Bertha مهندسی شده اند ، برای فاصله از هر طریقی که می خواهید آنرا تغییر دهید.

درایور بزرگ Bertha B-21
Big Bertha B-21 برای گلف بازانی که می خواهند دورتر از درایوهای خود قرار بگیرند ساخته شده است و محکم تر می شوند تا توپ آنها بلوار را پیدا کند. این مخصوصاً برای بازیکنانی که در یک برش یا تلاش برای یافتن یک پرواز توپ ثابت ، مناسب هستند ، با فن آوری های پیشرفته ای که این راننده را واقعا طولانی ، بخشنده و آسان می کند ، مناسب است.

واقعاً خارق العاده … این اولین راننده Callaway با ترکیب منحصر به فرد پرتاب بالا ، چرخش کم و تعصب قابل توجه در شکل بخشنده است. این یک فرمول جدید برای مسافت است که برای از بین بردن خط بزرگ بازی شما طراحی شده است. و این یک بسته بسته سریع توپ است ، با شرکت A.I. Flash Face SS21 ، Super Strethth Titanium و فناوری نوآوری فرار از زندان را طراحی کرده است.

اخبار مرتبط  Rochelle Foods برای بازگشایی دوشنبه با اقدامات بهداشتی و ایمنی پیشرو در صنعت

Big Bertha B-21 Fairway Woods
آسانترین راه Callaway برای راه اندازی چوب استریوی باعث فاصله بیشتر ، تماس بیشتر و تعامل چمن نرم تر می شود. با شکل دادن به Big Bertha نمادین و افزایش افست ، این طراحی بخشنده به شما کمک می کند تا تکه یا قسمت بزرگی از بازی خود بیرون بیاورید.

ضربه زدن به مانند هیبریدی ، از چهره کم عمق ، طول های پیشرونده و یک سر بزرگتر که باعث ایجاد فاصله بیشتر و کنترل بهتر می شود ، آسان است. سرعت توپ های سریع از A.I به دست می آید. Flash Face SS21 Technology را طراحی کرده و Flash Face با فناوری Jailbreak Technology ترکیب شده است تا سرعت بیشتری در برخورد داشته باشد.

Hybrids Big Bertha B-21
ساخته شده است برای باز کردن فاصله خود را با یک بسته بخشش کل. این ساده ترین شرکت برای راه اندازی هیبرید با حجم بیشتر از هدف است ، و به گونه ای طراحی شده است که می تواند از شر ایراد بزرگی که به دور خط می چرخد ​​خلاص شود. سرعت سریع توپ توسط A.I هدایت می شود. Flash Face SS21 و Jailbreak را طراحی کرده است. برای جابجایی توپ سخت تر ، افست افزایش می یابد ، و برای تقویت راه اندازی و مسیر ، وزن های دوگانه MIM’ed (قالب گیری تزریقی فلزی) دقیقاً در تنگستن قرار می گیرد.

اخبار مرتبط  الکس برگنمن Astros برای کمک به تغذیه هوستونی ها تحت تأثیر COVID-19 همه گیر ، کمپین 1 میلیون دلاری را راه اندازی کرد

آیرونز بزرگ Bertha B-21
با شکل دهی Big Bertha طراحی شده است تا فرمول جدیدی برای فاصله و بخشش ارائه دهد. این اولین بار است که یک A.I. Flash Face Cup طراحی شده در Big Bertha Iron است. معماری منحصر به فرد Flash Face در هر آهن باعث ایجاد سرعت بالای توپ و افزایش استحکام چرخش برای هر باشگاه در این مجموعه می شود. هسته جدید انرژی قابل مشاهده تنگستن (VTEC) CG را برای پرتاب فوق العاده آسان عمیق تر می کند ، و میکروسفرهای اورتان ثبت شده احساس کاملی را ارائه می دهند. به طور خلاصه ، شما در حال شکل دادن به نمادها و فناوری های باورنکردنی سرعت توپ هستید.

درایورهای بزرگ Bertha B-21 (قیمت مقدماتی 499 دلار) ، Fairway Woods (299 دلار هر کدام ، Hybrids (249 دلار هر کدام) و آیرونز (قیمت ها از ابتدا شروع می شود 899 دلار برای یک مجموعه 7 قطعه استاندارد) همه در خرده فروشان در سراسر کشور در دسترس هستند 10 سپتامبر 2020.

خانواده زن بزرگ Bertha REVA
امروز Callaway همچنین حق بیمه جدید خانواده Big Bertha REVA را از رانندگان ، جنگلهای آزاده ، هیبرید و آیرونز اعلام کرد. این خط تولید مسافت طراحی شده برای خانم ها را ارائه می دهد. تیم تحقیق و توسعه Callaway با استفاده از تحقیقات و آزمایش های قابل توجهی با زنان در زمینه توسعه فن آوری های پیشرفته از راه دور ، بسترهای بهینه شده ، تاب های چرخان ، طول شفت و بخشش بخشش از سر استفاده کرده است. جزئیات بیشتر در مورد Big Bertha REVA به زودی در دسترس خواهید بود.

اخبار مرتبط  Cyclebit خدمات پرداخت تجارت الکترونیکی را برای پذیرش ارزهای رمزپایه همراه با روش های پرداخت منظم راه اندازی می کند

درباره شرکت گلف Callaway
شرکت Callaway Golf (NYSE: ELY) یک شرکت تجهیزات گلف برتر و شیوه زندگی فعال با سبد برندهای جهانی از جمله Callaway Golf ، ادیسه ، OGIO ، TravisMathew و Jack Wolfskin است. Callaway از طریق تعهد بی بدیل به نوآوری ، باشگاه های گلف حق بیمه ، توپ های گلف ، کیف های گلف و سبک زندگی ، پوشاک گلف و شیوه زندگی و سایر لوازم جانبی را تولید و به فروش می رساند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.callawaygolf.com، www.odysseygolf.com، www.ogio.com، www.travismathew.comو www.jack-wolfskin.com.

تماس با رسانه:
جف نیوتن
شرکت گلف Callaway
[email protected]

SOURCE Callaway Golf

لینک های مربوطه

http://www.callawaygolf.com