حراج واشنگتن وینز بیش از 1.74 میلیون دلار در طول اولین سریال رویدادهای مجازی جمع می کند

SEATTLE، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – حراج واشنگتن شراب (AWW) برای 33 خود به صورت آنلاین محور شدراد مجموعه ای از رویدادهای خیرخواهانه شراب از 11-15 اوت ، 2020. از طریق حراج های آنلاین و یک جشن مجازی جریان مستقیم ارائه شده توسط بانک سیاتل ، این سازمان مطرح 1.74 میلیون دلار. درآمد حاصل از وقایع اوت به سود سیاتل کودکان است ، دانشگاه ایالتی واشنگتن تحقیق در مورد برنامه شراب سازی و Enology و همچنین AWW. حراج برتر بسیاری از جشن های زنده مجازی “PPP – Party Pool-Post-Pandemic Pool میزبان Macklemore” بود. لندن برای دیدن فیلم برتر فیلم بعدی باند و فرصتی برای کشف نپا ، “کشور شراب دیگر” با افتخار AWW 2020-2021 صندلی افتخاری ، کارن مک نیل. مجموع جمع آوری شده برای این موارد بود 117،500 دلار.

گالری عکس: https://www.dropbox.com/sh/f73k29wadfmehrz/AAAv49nrlgmTYoEf5NWa0sZ_a؟dl=0
اعتبار عکس: تصاویر Duval

“ما بسیار سپاسگزار هستیم برای نمایش باور نکردنی حمایت از واشنگتن صنعت شراب ، که چنین بخش مهمی از کل است ایالت واشنگتن اقتصاد ، “گفت: رئیس هیئت مدیره AWW بث مک کان.

مدیر اجرایی AWW گفت: “با وجود چالش ها ، تغییر در قالب و تجربه ، ما احساس می کنیم هواداران ما به میز” مجازی “آمدند و امسال با سخاوتمندانه اهدا کردند.” جیمی په. “این بسیار ارزشمند است که شاهد حضور مشتریان حراج طولانی مدت و همچنین افراد تازه وارد از مزایده به روشی جدید و دیجیتالی باشید. واشنگتن صنعت شراب به سرعت به این مناسبت رسید و بیش از 130 حراج از جمله شراب پرنعمت و تجارب پشتیبانی را ارائه داد. ما از حامیان مالی ، هیئت مدیره ، تیم حراج و کلیه شرکای خود بخاطر انعطاف پذیری و کمک های سخاوتمندانه شان سپاسگزاریم. همه سرمایه گذاری شده اند تا امسال بهترین کاری را که ممکن است باشد رقم بزنند. “

اخبار مرتبط  راه حل های جریان که توسط Frost & Sullivan به دلیل ایجاد اختلال در عملیات خرده فروشی فروشگاه با سیستم عامل آنالیز شده تحسین شده اند.

بیش از 600 نفر برای حراج آنلاین ثبت نام کردند. شراب سازی ها و اهدا کنندگان ارائه دهنده حراج های خیره کننده ، یک بار در طول زندگی و در برخی موارد ، قیمت های حراج بی نظیر مانند سری 22 ساله عمودی شراب سازی شراب Leonetti Cellar Sangiovese و یک نقطه رزرو شده در یکی از پر طرفدارترین شراب های شراب لیست در واشنگتن، تاکستان های Cayuse.

این حراج همچنین با ارائه یک بسته “Gala-in-a-Box” که شامل شام ساخته شده توسط سرآشپزهای محلی محترم است ، این رویداد بزرگ را برای خانه شرکت کنندگان به ارمغان آورد. جان هووی یا لیزا دوپار، و همراه واشنگتن پیشنهادات شراب برای لذت بردن در طول جشن زنده مجازی.

نکات برجسته اضافی از واشنگتن آخر هفته خیریه برتر واقعه شراب در زیر آمده است.

حراج آنلاین “تقریباً زنده” (11-17 اوت)
این تجربه حراج منحصر به فرد ، “تقریباً زنده” ، بیش از دوجین حراج برتر سطح ، با ارزش از 750 دلار به 5000 دلار + اقلام حراج شامل فرصتی برای بردن یک شام شراب سازان خصوصی به میزبانی مدیر شراب شراب DeLille Cellars بود جیسون گورسکی در اتاق مزه دار جدید شراب سازی؛ یک سالگرد 20 ساله Eroica با طعم شام برای شش نفر با بزرگان Riesling باب برتهو از Chateau Ste. میشل و ارنست لوزن دکتر Weingut دکتر Loosen از آلمان؛ و بسته ای از شراب کتابخانه با فرمت بزرگ از انبار لئونتی و شکلها

حراج آنلاین “خاموش” (11-15 اوت)
حراج “سکوت” آنلاین بیش از 40 مورد حراج اعم از ارزش دارد 250 دلار به 1500 دلار. موارد حراج شامل فرصتی برای حضور در یک شراب شراب در یک روز در Two Vintners ، با فرصتی برای انتخاب انگور ، مرتب سازی میوه و پیوستن به شراب ساز مورگان لی در “punchdown؛” ناهار آرام تاکستان از بالای کوه سرخ با صاحبان انبارهای Hightower کلی و تیم هایتاوور؛ و اقامت دو شبانه در تاکستان املاک Treveri Cellars ، از جمله طعم خصوصی از ترکیب متنوع آن ایالت واشنگتن حباب

اخبار مرتبط  MAZON از افزایش SNAP خوشحال شد ، ناامید از ادامه عدم کمک به خانواده های نظامی در مواجهه با گرسنگی

حراج زنده واقعی مجازی (شنبه ، 15 آگوست)
فقط یک شب برگزار شد شنبه ، 15 آگوست از جانب 6-8 بعد از ظهر و به طور مستقیم در YouTube پخش می شود ، جشن زنده مجازی یک رویداد به یاد ماندنی در روح جشن سالانه AWW بود که بیش از 200 نفر آن را تنظیم کردند. این اجرای افتتاحیه یک آهنگ دلخواه از آهنگساز محلی بود غنی خاکستری عنوان “من عاشق شراب واشنگتن هستم” شرکت کنندگان این گزینه را داشتند که با خرید “Gala-in-a-Box” تحت حمایت Wells Fargo که از آن یادداشت شده بود ، خانه را جشن بگیرند. سیاتل سرآشپزها جان هووی و لیزا دوپار. بیش از یک دوجین شراب سازی از جمله شراب سازی J. Bookwalter ، شراب سازی Gorman و شراب مارک رایان ، بسته های شراب اختصاصی گالا را برای شرکت کنندگان در نظر گرفتند تا از آنها در خانه لذت ببرند. دیوید سیلورمن و فرد نوروپ ، جونیور به عنوان حراج کار می کرد و انرژی را ادامه می داد. بلندگوهای مهمان در طول شب شامل Ste بود. میشل شراب رئیس جمهور و مدیر عامل جیم مورتنسن و حراج صندلی افتخاری 2020-2021 واشنگتن واینز ، شخصیت شراب را ذکر کرد کارن مک نیل. مجری سابق KING 5 و عضو هیئت مدیره کودکان سیاتل دیرینه ژان Enersen این اتهام را در Raise the Paddle به سود سیاتل کودکان و AWW رهبری کرد. برخی از تعداد زیادی از مزایده های مزایده شامل یک گشت و گذار پنج روزه در غذا و شراب Jackson Hole برای چهار نفر به میزبانی افتخار AWW 2020-2021 راب مرکر، سه روز والا والا تور طعم شراب برای سه زوج؛ و بسته ای حاوی 55 شراب بزرگ از 55 نوع مختلف واشنگتن کارخانه های شراب سازی

اخبار مرتبط  Trace One دوباره متشکل از صاحبان برند برای تولید محصولات قابل توجه است

قرار است آخر هفته حراج واشنگتن وینز سال آینده برگزار شود 12-14 اوت 2021.
کسانی که نتوانستند در رویدادهای مجازی یا آنلاین شرکت کنند ، می توانند به طور مستقیم در washingtonwine.ejoinme.org/Donate کمک مالی کنند.

درباره حراج شراب واشنگتن (AWW)
از زمان آغاز به کار در سال 1988 ، AWW بیشتر از این افزایش یافته است 51 میلیون دلار، با بهره مندی از بیمارستان کودکان سیاتل و تحقیقات برنامه شراب سازی و زراعت. AWW در فهرست پنج مزایده برتر خیریه ایالات متحده در کشور ثبت شده است تماشاگر شراب. رویدادهایی که توسط AWW برگزار می شود ، به دوستداران شراب فرصتی برای حمایت می دهند ایالت واشنگتن صنعت شراب و خانواده ها و جوامع در سراسر ایالت. ارائه شده توسط بانک سیاتل ، کلیه رویدادهای این سازمان برای سال 2020 مجازی بود. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.AuctionofWaWines.org مراجعه کنید.

درباره بانک سیاتل
بانک سیاتل یک بانک بوتیک است که بر نیاز خانواده ها ، مشاغل و سازمان های جامعه در شمال غربی اقیانوس آرام متمرکز شده است. مأموریت ما این است که با ارائه یک تجربه شخصی و آرامش خاطر ، به یک منبع مالی منحصر به فرد تبدیل شویم. ما همچنین اهمیت همکاری با دیگران را که در خدمت جامعه ما هستند می دانیم. ما مفتخریم که برای حمایت از تحقیقات شراب سازی کودکان و کارکنان WSU در حراج شراب واشنگتن بپیوندیم.

تماس با رسانه:
مه وایلمن و ارین دوبوتز ، گروه ترسناک
[email protected]
206.343.1543

منبع حراج شراب واشنگتن

لینک های مربوطه

https://auctionofwawines.org