Newman’s Own® خط تولید سالاد تازه روغن آووکادو و روغن زیتون فوق العاده روغن زیتون فوق العاده را ویرایش کرد

WESTPORT ، اتصال.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – Newman’s Own ، شرکتی که محصولات خوشمزه و با کیفیتی را تولید می کند و 100 درصد سود را به خیریه می دهد ، با معرفی خط جدیدی از سس سالاد بدون لبنیات ، در رده بندی محصولات غذایی باکیفیت خود قرار گرفته است. با افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای مواد تمیز و سالم ، سس سالاد جدید Newman’s Own حاوی پایه روغن آووکادو و روغن فوق العاده روغن زیتون فوق العاده است و در انواع رنچ ، سزار و یونان پانسمان موجود است. پانسمان های Keto و Paleo دارای گواهینامه ای هستند و برای هرکسی که به دنبال رژیم های غذایی 30 روزه کامل ، مناسب است ، مناسب است. پانسمان یونانی برای رژیم وگان نیز مناسب است. این مجموعه جدید پانسمان اثبات می کند که فدا کردن طعم عالی هنگام تولید پانسمان بدون لبنیات با کیفیت لازم نیست.

در حالی که افزودن روغن آووکادو و روغن زیتون فوق العاده باکره باعث می شود لباس های جدید منحصر به فرد باشد ، چیزی که در آن موجود نیست باعث می شود آنها حتی بیشتر مورد توجه واقع شوند. این سه نوع جدید بدون لبنیات ، بدون شکر ، بدون گلوتن و همچنین بدون سویا و بدون کانولا در حالی که دارای یک بافت معتبر و خامه ای با طعم و عطر و طعم رضایت بخش هستند.

“از آغاز، پل نیومن می خواست Newman’s Own بایستی دو اصل را حفظ کند: ایجاد غذای عالی و مزه دار و دادن 100 درصد سود به امور خیریه. ” بروس برومر، معاون رئیس جمهور برای بازاریابی شرکت Newman’s Own ، Inc. “خط جدید پانسمان روغن زیتون آووکادو و فوق العاده ویرجین فوق العاده روغن زیتون با تأمین یک خانواده پانسمان بدون مزه و لبنیات عالی که به افراد نیازمند نیز می بخشد سنت بنیانگذاری پول را ادامه می دهد. “

معرفی شده در بطری شیشه ای 8oz ، خط جدید سس سالاد با تعهد بی نظیر به کیفیت صحبت می کند که سنگ بنای برند Newman’s Own است. پانسمان های بدون لبنیات جدید در خرده فروشان منتخب در منطقه نیو انگلستان از جمله سوپر مارکت هانفورد ، توقف و خرید ، بازار بزرگ جهانی جهانی Y ، شاوها و موارد دیگر (MSRP: 5.49 دلار)

برای اطلاعات بیشتر و مکان یافتن سس سالاد نیومن در نزدیکی شما ، به سایت www.NewmansOwn.com مراجعه کنید.

درباره Newman’s Own
Newman’s Own، Inc. ، تأسیس شده توسط پل نیومن در سال 1982 ، محصولات غذایی و آشامیدنی با کیفیت عالی را برای افراد و حیوانات خانگی ارائه می دهد. محصولات شامل سس سالاد ، سس پاستا ، پیتزا یخ زده ، سالسا ، نوشیدنی های یخچال ، کوکی ها ، سس کباب ، مایونز و میان وعده ها و همچنین غذای سگ ، غذای گربه و غذاهای خانگی است. بنیاد شخصی نیومن ادامه دارد پل نیومن تعهد به استفاده از کلیه حق امتیاز و سودهای حاصل از فروش محصولات غذایی خود برای اهداف خیرخواهانه. بر فراز 550 میلیون دلار از سال 1982 به هزاران موسسه خیریه اعطا شده است. برای اطلاعات بیشتر به NewmansOwn.com مراجعه کنید.

SOURCE Newman’s Own، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.newmansown.com

اخبار مرتبط  مطالعه و تحریریه در مورد سندرم هایپرمزیس کانابینوئید (CHS) منتشر شده در مجله پزشکی تحقیقی (JIM)