جان سو به عنوان مدیر اجرایی به عضویت هیئت مدیره علمی ANANDA می رود

GREENWOOD ، Colo. ، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت آناندا علمی ، یک شرکت دارویی بیوتکنولوژی ، امروز اعلام کرد جان سوپیش از این مدیرعامل LegalZoom به عنوان مدیر اجرایی جدید خود به عضویت هیئت مدیره ANANDA منصوب شده است.

گفت: “ما بسیار خوشحالیم که از جان به عنوان مدیر اجرایی هیئت مدیره ANANDA استقبال کردیم.” مارک J. روزنفلد، کارشناسی ارشد ، دکتری ، مدیر اجرایی علمی آناندا. “تجربه جان در زمینه رشد شرکتهای موفق فناوری ، چشم انداز جدید و ارزشمندی را برای هدایت ANANDA در دستیابی به رشد سریع به عنوان یک شرکت نوآورانه زیست فناوری اضافه می کند.”

“تفکر خلاقانه و تخصص کارآفرینی جان دقیقاً همان چیزی است که ANANDA برای به دست آوردن ارزش سهامدار قابل توجه از برنامه قوی توسعه بالینی که شرکت در آن اعمال کرده است ، لازم دارد.” سهیل زیدیرئیس جمهور جدید ANANDA.

جان سو او از سال 2007 تا 2019 مدیرعامل LegalZoom بود و عضو هیئت مدیره آن از سال 2005 تا 2019 بود. به عنوان یک مجری ماهر و موفق C-suite ، او بلافاصله پس از تأسیس به LegalZoom پیوست و این شرکت را به ارزش بازار بیشتر رساند. نسبت به. تا 2 میلیارد دلار در هنگام عزیمت وی ​​، آن را به یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی مستقر در اینترنت در جهان تبدیل کرد. در طول دوره ریاست جمهوری ، LegalZoom در فهرست 100 شرکت برتر با ارزش در جهان قرار گرفت خودی کسب و کار در سال 2011 و 50 شرکت خلاق ترین جهان توسط شرکت سریع در سال 2012.

“برنامه تحقیقاتی پیشگامانه ANANDA ، دارایی مالکیت معنوی آن و شرکت در کارآزمایی های بالینی متعدد ، شرکت را برای موفقیت مشخص می کند. من مشتاقانه منتظر حمایت از تیم ستاره ای آنها هستم تا راه را برای پیشرفت های پیشگامانه در صنعت بیوتکنولوژی هموار کنیم.” جان سو.

قبل از LegalZoom ، جان سو مدیرعامل استودیوی مستقیم ، بخش اینترنت لی و فونگ ، مدیر زنجیره تأمین در سراسر جهان با مارک های ایالات متحده و اتحادیه اروپا بود. پیش از این ، وی به عنوان مدیرعامل گروه Castling Group ، انکوباتور که به راه اندازی مشاغل پیشرو در تجارت الکترونیکی مانند jcrew.com ، hifi.com و barneysny.com کمک کرده بود ، تأسیس و به عنوان مدیرعامل آن فعالیت کرده بود.

درباره ANANDA علمی
ANANDA یک شرکت زیست فناوری با محور تحقیق است که از فن آوری های تحویل ثبت شده برای ساخت کانابینوئیدها و سایر ترکیبات مشتق شده از گیاه بسیار فراهمی زیستی ، محلول در آب و ماندگاری بالا استفاده می کند. این شرکت بر تولید محصولات با کیفیت بالا و با کیفیت عالی از مواد مغذی و دارویی تمرکز دارد. ANANDA کارآزمایی های بالینی انسانی را برای تصویب دارویی از فناوری تحویل ثبت شده خود برای پیگیری اهداف درمانی با اهمیت بهداشت عمومی دنبال می کند. مطابق با داده های مبتنی بر تحقیقات قوی ، این شرکت همچنین دارای خط لوله رو به رشد محصولات بدون نسخه مواد مغذی است. این شرکت با گسترش بازارهای اضافی مانند اتحادیه اروپا ، این محصولات را با موفقیت در ایالات متحده و انگلیس عرضه کرده است. چین، استرالیا و آفریقا برنامه ریزی شده برای آینده نزدیک این شرکت پایگاه های تحقیقاتی خود را از طریق چندین توافق نامه تحقیقاتی با حمایت مالی در حال گسترش است تا سبد فناوری خود را متنوع کند.

تماس با ANANDA علمی:
روابط رسانه ای علمی ANANDA
سوالات رسانه ای
303-317-5551
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE ANANDA علمی شرکت

اخبار مرتبط  EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک