صنعت رستوران تگزاس نزدیک به 700000 شغل به دلیل COVID-19 از دست داده است

آستین ، تگزاس، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – In تگزاس، انجمن ملی رستوران ها تخمین می زند که بیش از 688،000 کارمند رستوران از ابتدای شیوع بیماری کورو ویروس اخراج یا خزیده شده اند. این حداقل 61٪ از 1.2 میلیون کارمند مشغول به كار را نشان می دهد تگزاس مکان های خوردن و آشامیدنی در فوریه.

یک بررسی جدید که توسط انجمن ملی رستوران ها (NRA) انجام شده است ، بیش از 6500 اپراتور رستوران را در ارزیابی مداوم درباره تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فعالیت خود از سال گذشته سؤال کرده است. اول مارس، سال 2020

در سراسر کشور ، صنعت رستوران تخمین می زند بیش از هشت میلیون شغل از دست رفته است – این از دست دادن نشان دهنده دو از هر سه کار رستوران است. علاوه بر این ، صنعت رستوران و صنایع غذایی از بین رفت 30 میلیارد دلار در ماه مارس درآمد دارد و در مسیر از دست دادن اضافی است 50 میلیارد دلار تا پایان این ماه

که در تگزاس، از آنجا که همه گیر کروناویروس به ضرب و شتم بی امان خود در این بخش ادامه می دهد ، 84 درصد از اپراتورهای رستوران می گویند که کارمندان را اخراج یا سرپا کرده اند. صاحبان رستوران پیش بینی می کنند 18 درصد دیگر از کارمندان را در طول 30 روز آینده کنار بگذارند یا از کار بیاندازند.

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت Plexus Worldwide - دستمزدی را برای دریافت جوایز "از شما" تشکر می کند به کارمندان محلی

تگزاس صاحبان رستوران و کارمندان در وضعیت ناامید کننده ای قرار دارند. ما در حال انقراض بالقوه این هستیم تگزاس اکولوژی رستوران. چه چیز دیگری باید رخ دهد تا به دولت نشان دهد تعطیل شدن اجباری ، برنامه PPP که به کمتر از 7 درصد رستوران ها و نزدیک به 700000 بیکار رسیده است تگزاس کارگران رستوران منجر به تعطیلی دائمی بسیاری از افراد خواهد شد تگزاس رستوران؟ “گفت: دکتر امیلی ویلیامز نایترئیس جمهور و مدیرعامل انجمن رستوران های تگزاس. “وقتی این همه شروع شد ، ما فکر کردیم که بدترین حالت ممکن است تا 500،000 شغل از دست رفته باشد – و همینطور که امروز در اینجا می نشینیم ، بدون اینکه بدانیم چه موقع دوباره اتاق های غذاخوری مجاز به باز کردن خواهند بود ، این بدان معنی است که نتیجه نهایی بسیار زیاد خواهد بود. بدتر

اپراتورهای رستوران از متوسط ​​فروش در دوره زمانی کاهش یافته خبر دادند 1 تا 10 آوریل از 70٪ ، و 96٪ از تگزاس صاحبان رستوران می گویند حجم فروش دلار در مدت دوره 1 تا 10 آوریل پایین تر از مدت مشابه در سال 2019 بود.

اخبار مرتبط  دنیای بین المللی و غوطه وری از کمیک ها

متأسفانه براساس این کندی های حیرت انگیز ، 6٪ از بیش از 50،000 رستوران تگزاس طبق این تحقیق پیش بینی می کنند که ظرف 30 روز آینده به طور دائم تعطیل شوند.

علاوه بر این ، تگزاس اپراتورهای رستوران ظرف 30 روز آینده اقدامات بیشتری را انجام داده اند یا پیش بینی کرده اند:

  • 34٪ از تگزاس اپراتورها می گویند که از زمان آغاز شیوع کروناویروس در ماه مارس ، رستوران خود را به طور موقت بستند. 38٪ پیش بینی می کنند رستوران خود را بطور موقت طی 30 روز آینده ببندند.
  • 70٪ از تگزاس اپراتورها می گویند که آنها به کار خود ادامه دادند اما فقط برای مکانهای خاموش 63٪ از اپراتورها پیش بینی می كنند كه فقط در 30 روز آینده برای ترافیك خارج از محل فعالیت خود را ادامه دهند.

واضح است که صنعت رستوران تگزاس یکی از صنایع سخت در کشور است تگزاس. در آماده سازی برای هدف از بازگشایی دوباره اول ماه مهما تعهد رستوران تگزاس و لیست نیازهای فرماندار ابوت را ایجاد کردیم. ما باید با خیال راحت صنعت رستوران ها را در کشور دوباره شروع کنیم تگزاس و با مقامات منتخب خود کار كنید تا امداد و نجات مورد نیاز ما را تأمین كنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد این ابتکار عمل در TXRestaurant.org/WelcomeBack

اخبار مرتبط  اندازه بازار کفیر تا سال 2027 1.46 میلیارد دلار ارزش دارد

برای کسب آخرین اطلاعات از انجمن رستوران های تگزاس ، به این قسمت مراجعه کنید صفحه منبع Coronavirus TRA. برای کمک به ارائه پشتیبانی مالی به تگزاس رستوران ها و کارمندانشان به آنها اهدا می کنند صندوق امداد رستوران TX توسط بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس تأسیس شده است. اینفوگرافیک را اینجا ببینید.

درباره انجمن رستوران های تگزاس

انجمن رستوران های تگزاس در سال 1937 تشکیل شد تا به عنوان مدافع در آن فعالیت کند تگزاس و منبع ضروری برای صنعت خدمات مواد غذایی است. امروز ، TRA به عنوان یک انجمن تجاری پیشرو ، نماینده ایالتی است 66 میلیارد دلار صنعت رستوران ، که از بیش از 48000 مکان و نیروی کار 1.3 میلیون کارمند تشکیل شده است. همراه با بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس ، انجمن نمایندگی ، آموزش و توسعه صنعت رو به رشد را نشان می دهد.

SOURCE انجمن رستوران های تگزاس

لینک های مربوطه

https://www.txrestaurant.org/

پاسخی بگذارید