تحقیقات بازار متفقین گفت: بازار روغن ماهی تا سال 2027 با قیمت 5.8٪ CAGR ، 2.84 میلیارد دلار در سطح جهانی ، به دست آورد.

پورتلند ، سنگ معدن، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – تحقیقات بازار متفقین اخیراً گزارشی را منتشر کرده است با عنوان ، بازار روغن ماهی توسط گونه ها (آنچوی ، ماهی خال مخالی ، ساردین ، ​​کاد ، شاه ماهی ، منهدن و دیگران) و (آبزی پروری ، تغذیه حیوانات و غذای حیوانات اهلی ، دارویی ، مکمل ها و مواد غذایی کاربردی و سایر موارد): تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2021-2021 “. براساس این گزارش ، صنعت جهانی روغن ماهی در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفت 1.91 میلیارد دلار در سال 2019 ، و انتظار می رود که برسد 2.84 میلیارد دلار تا سال 2027 ، در CAGR 5.8٪ از 2021 تا 2027 در حال رشد است.

رانندگان ، محدودیت ها و فرصت ها

رشد چشمگیر صنعت آبزی پروری و افزایش آگاهی در مورد سلامتی ، رشد بازار جهانی روغن ماهی را تقویت کرده است. با این حال ، شرایط نامساعد آب و هوایی ، شکاف عرضه و تقاضا و مقررات سختگیرانه دولت مانع رشد بازار می شود. در عوض ، پیش بینی می شود ارتباط سریع جمعیت و تولید محصولات فرعی باعث ایجاد فرصت های سودآور برای بازیگران بازار در سال های آینده شود.

درخواست گزارش نمونه در: https://www.alliedmarketresearch.com/quest-sample/552

سناریوی COVID-19:

 • مکمل های روغن ماهی برای بیماران مبتلا به Covid-19 تجویز می شوند ، زیرا شواهدی قوی وجود دارد که می تواند برای دوره سپسیس مفید باشد.
 • با این حال ، کمبود کارگران و زنجیره تأمین اختلال ، کمبود مکمل های روغن ماهی را ایجاد کرده است.
اخبار مرتبط  هلندی ارگانیک سبز نتایج Q1-2020 را اعلام کرده و در مورد اجرای برنامه استراتژیک بروزرسانی می کند

بخش آنچوی بر بازار حاکم بود

براساس گونه ها ، بخش آنچوی بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داده و بیش از دو پنجم بازار جهانی روغن ماهی را به خود اختصاص داده است ، این امر به دلیل غلظت بالای EPA و DHA موجود در روغن های ماهی لنگرگاهی و افزایش استفاده از روغن ماهی آنچوی در داروسازی است. صنعت. با این حال ، انتظار می رود که بخش ماهی خال مخالی بالاترین CAGR را با 10.3 درصد در طول دوره پیش بینی به ثبت برساند ، این امر به دلیل استفاده زیاد در کاربردهای دارویی به دلیل غلظت بالای اسیدهای چرب امگا 3 است.

بخش آبزی پروری برای نشان دادن بالاترین CAGR تا سال 2027

با استفاده از برنامه ، انتظار می رود که بخش آبزی پروری بالاترین CAGR 8.9٪ را در دوره پیش بینی نشان دهد ، زیرا روغن ماهی در درجه اول به گونه هایی مانند ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا تغذیه می شود. با این حال ، بخش غذایی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است و این امر به دلیل افزایش مصرف مکمل های روغن ماهی برای کاهش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و خون ناشی از آن ، بیش از دو پنجم بازار جهانی روغن ماهی را در اختیار دارد. علاوه بر این،

آمریکای شمالی برای ثبت بالاترین نرخ رشد

براساس منطقه ، بازار جهانی روغن ماهی در سراسر کشور وجود دارد آمریکای شمالی بزرگترین CAGR با 8.6٪ از 2021 تا 2027 برگزار شد ، به دلیل ابتکار عمل از دولت آمریكا برای مصرف اسیدهای چرب امگا 3 برای جلوگیری از خطرات سلامتی. با این حال ، بازار در سراسر آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بالاترین میزان CAGR با 5.1 درصد در طول دوره پیش بینی ، به دلیل افزایش صنعت آبزی پروری و افزایش مصرف روغن ماهی به عنوان یک ماده آبزیان در کشور پیش بینی شود. ژاپن، چینو هند.

برای استعلام خرید در: https://www.alliedmarketresearch.com/purchase-enquiry/552

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی بسته بندی شده برگر با رشد 2.59 میلیارد دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 8٪ در دوره پیش بینی رشد کند.

فعالان اصلی بازار

 • شرکت پروتئین امگا
 • Copeinca AS
 • شرکت FMC
 • Colpex بین المللی
 • Corpesca SA
 • FF Skagen A / S
 • گروه TripleNine A / S
 • Marvesa Holding N.V.
 • Pesquera Diamante S.A.
 • Pesquera Exalmar

اشتراک کتابخانه خیابان | درخواست 14 روز آزمایشی رایگان قبل از خرید: https://www.alliedmarketresearch.com/avenue/trial/starter

دریافت اطلاعات بیشتر: https://www.alliedmarketresearch.com/library-access

گزارشهای مشابه:

بازار مواد افزودنی خوراک دام: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2025-2028

بازار مواد غذایی کاربردی: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 20-20-2021

بازار پروتئین نخود: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2018-2025

بازار روغن سردخانه: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2019-2026

درباره ما:

تحقیقات متفقین در زمینه بازار (AMR) یک تحقیق کامل و مشاوره در زمینه تجارت و مشاوره در زمینه تجارت Allied Analytics LLP مستقر در پورتلند است ، اورگان. تحقیقات بازار متفقین ، شرکت های جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک را با کیفیت بی نظیر “گزارش های تحقیقات بازار” و “راه حل های هوش تجاری” فراهم می کند. AMR دیدگاه هدفمندی برای ارائه بینش تجاری و مشاوره برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری های استراتژیک تجارت و دستیابی به رشد پایدار در حوزه های بازار مربوطه دارد. AMR خدمات خود را در 11 رشته عمودی صنعت از جمله علوم زندگی ، کالاهای مصرفی ، مواد و مواد شیمیایی ، ساخت و ساز و تولید ، مواد غذایی و آشامیدنی ، انرژی و نیرو ، نیمه هادی و الکترونیک ، خودرو و حمل و نقل ، ICT و رسانه ، هوافضا و دفاع و BFSI ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کره بدون لاکتوز (2019 تا 2026)

ما در شرکت های مختلف حرفه ای در روابط تجاری هستیم و این به ما کمک می کند تا داده های بازار را بیابیم که به ما کمک می کند جداول داده های تحقیق دقیقی تولید کند و حداکثر دقت را در پیش بینی بازار ما تأیید می کند. هر داده ارائه شده در گزارشهای منتشر شده توسط ما ، از طریق مصاحبه های اولیه با مقامات ارشد شرکتهای برجسته دامنه مربوطه استخراج می شود. روش تهیه اطلاعات ثانویه ما شامل تحقیق و گفتگوی عمیق آنلاین و آفلاین با متخصصان و تحلیلگران آگاه در صنعت است.

مخاطب:

دیوید کوره
5933 NE Win Sivers Drive
# 205، پورتلند، یا 97220
ایالات متحده
تلفن رایگان: 1-800-792-5285
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916
هند (پونه): + 91-20-66346060
نمابر: + 1-855-550-5975
[email protected]
وب: https://www.alliedmarketresearch.com
ما را دنبال کنید در: LinkedIn توییتر

منبع تحقیقات بازار متفقین