راه اندازی بالش برای اولین بار کاملاً قابل تنظیم

BIRMINGHAM ، میشی، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – لذت بردن از یک خواب آرام در شب با بالشی که برای شما خیاطی است دیگر یک خواب نیست. نام تجاری تختخواب لوکس ، Luxome ، مفهوم یک خواب کاملاً شخصی را با اولین مدل LAYR Pillow به واقعیت تبدیل می کند. بی نهایت قابل تنظیم در استحکام و ارتفاع ، بالشتک LAYR با عادات خواب و موقعیت های منحصر به فرد در ذهن هر فرد ایجاد شده است و آن را نوآوری نهایی در راحتی سفارشی می کند. بالش LAYR اکنون منحصراً در Luxome.com در دسترس است.

Luxome به دلیل توسعه محصولات با ارزش رویایی که دارای کارآیی استثنایی و نوآوری بی نظیر هستند شناخته شده است. بالش LAYR به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که به جای قرار گرفتن بر روی یک بالش استاندارد آسیاب ، از استراحت و استراحت روزمره مجدداً تجسم کنند ، این می تواند نه تنها در استراحت شب بلکه جوانسازی صبحانه تأثیر بگذارد. از گزینه جایگزین پریمیوم پایین با بالاترین کیفیت فوم مموری تزریق ژل ، طرح بالش LAYR شامل سه لایه مجزا – Firm ، Medium و Soft – می باشد که می توانند مخلوط و همسان شوند و به طور جداگانه برای ترکیب های بی حد و حصر تنظیم شوند ، بدون اینکه کیفیت را فریب دهند.

لوکسوم بنیانگذار گفت: “هرچه بیشتر آمریکایی ها در سالهای اخیر اولویت خود و مراقبت از سلامتی را در اولویت خود قرار دهند ، طبقه خواب در سالهای اخیر شاهد رشد و نوآوری نمایی بوده است – اما اغلب اوقات ، بسیاری از این پیشنهادات فاقد صنایع دستی ، کیفیت و طراحی مدرن هستند.” ، حجت چوداری. وی گفت: “مأموریت Luxome بهتر كردن تختخواب است و ما شاهد فضایی سفید در رده بالشها بودیم تا دقیقاً این كار را انجام دهیم. در دنیایی كه همه چیز مرتب می شود ، نیاز به بالش را دیدیم – مکانی كه در آن می گذرانیم. سوم از روز ما – برای سفارشی سازی بیش از حد. “

بر خلاف هر بالش موجود در بازار ، بالش Luxome LAYR به شما امکان می دهد تا از استحکام و ارتفاع آن تا مشخصات دقیق خود را از طریق سه درج منحصر به فرد تنظیم کنید – درج جایگزین Soft Premium down Alternative ، Invent Memory و Firm 1 را با تزریق ژل متوسط ​​و Firm 1 “و 2 “قطعه درج ممتد فوم با تزریق ژل جامد. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از یک درج واحد ، چسباندن به دو مورد دلخواه یا جمع کردن هر سه مورد ، تنظیم و حتی اصلاح پر کننده های جداگانه را از نظر ارتفاع و احساس مناسب تغییر دهند.

روکش بالش LAYR از ترکیب بامبو ساخته شده است که خنک کننده ، ضد میکروبی ، تنظیم کننده دما و مرطوب کننده است. فوم حافظه آن نه تنها تزریق ژل ، بلکه CertiPUR-US نیز هست® گواهینامه – دقیق ترین گواهینامه فوم حافظه در ایالات متحده است. فوم موجود در بالش LAYR بدون مواد نگران کننده مانند فرمالدئید ، جیوه ، سرب ، فلزات سنگین و ضریب فشار ازن ساخته شده است و برای کیفیت هوای داخل خانه کم VOC است (کمتر از 0/5 قسمت در میلیون).

بالش Luxome LAYR در اندازه های استاندارد / ملکه و کینگ موجود است و قیمت آن نیز موجود است 130 دلار به 150 دلار. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Luxome و محصولات محترم آن ، به www.luxome.com مراجعه کنید.

درباره Luxome
Luxome یک مارک تختخواب لوکس DTC است که از طریق محصولات متولد شده از صنایع دستی استثنایی و نوآوری بی نظیر ، به تأمین خواب رؤیاهای شما اختصاص دارد. Luxome با توجه به اینکه مصرف کنندگان در رده کالاهای خواب خواب کمتری دارند ، از محصولات سختگیرانه محصول برای خلق محصولات رختخواب برتر استفاده می کنند که دارای بالاترین کیفیت مواد هستند ، از عملکردی عالی برخوردار بوده و تجربهای لوکس و شبانه را به شما ارائه می دهند. Luxome که برای اولین بار به خاطر آرام کردن پتوهای وزنه بردار خود که از پارچه های پریمیوم ساخته شده است و برای داشتن وزن بهینه برای هر بدن ساخته شده است ، لوکسوم در حال حاضر به بیش از پنجاه هزار نفر در کاهش استرس و بهتر خوابیدن کمک کرده است. این برند اخیراً کالاهای خانگی جدیدی را که مورد توجه خواب قرار گرفته است ، ساخته است که با موادی مانند 100 درصد بامبو خالص و CertiPUR-US ساخته شده است.® فوم حافظه معتبر. با درک اینکه هر فردی عادات خواب ، موقعیت ها و تجربیات منحصر به فردی دارد ، رسالت لوکزام این است که کالاهای یک نوع را ارائه دهد که مطابق معمول باشد.

منبع Luxome

لینک های مربوطه

http://Luxome.com

اخبار مرتبط  قابلیت جهانی زنجیره تأمین قدرت Suning در موفقیت خود در طول 618 جشنواره خرید میان سال در چین است