دومینیکن های بیشتری از ابتکار مسکن با بودجه سرمایه گذاری با سرمایه گذاری بهره مند می شوند

لندن، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – دولت به تولید کنندگان مبلمان در مشترک المنافع اطمینان داده است دومینیکا که آنها از برنامه مسکن آن بهره مند می شوند. وزیر روزولت اسکریت و سایر مقامات بلند پایه دولتی پس از دیدار با تولید کنندگان هفته گذشته این موضوع را فاش کردند. با این ابتکار حدود 250 خانه به آن افزوده می شود دومینیکا طی چند هفته آینده سهام مسکن

از سال 2018 ، دومینیکا مسکن انقلاب بیش از 1000 خانه ساخته است ، و در حال حاضر 150 خانه در دست ساخت است. هدف این انقلاب ایجاد هزاران خانه مقرون به صرفه و مقاوم در برابر آب و هوا برای دومینیکن ها با استفاده از بودجه حاصل از برنامه تابعیت جزیره توسط سرمایه گذاری (CBI) است. در کنار ساخت خانه ها ، این پروژه همچنین در حال ساخت یک مرکز جدید اجتماعی ، مراکز درمانی و بیمارستان است.

اخبار مرتبط  بررسی اجمالی بازار لجستیک زنجیره ای سرد چین و چشم انداز 2020-2026

نخست وزیر اسكریت در سخنرانی بودجه 2020-2021 ، فاش كرد كه CBI می تواند 450 خانه دیگر را به این ابتکار عمل تبدیل كند. رهبر تصریح کرد: تعهد به مسکن ملت در هیچ کجای دنیا بی نظیر است ، ما همچنان به تحول و بهبود شرایط مسکن هزاران نفر از شهروندان خود ادامه داده ایم.مردم دینامیک دومینیکا به درستی اسکان داده می شوند و سهام ملی و دارایی ما خواهد بود در میان بالاترین کیفیت و طوفان انعطاف پذیر ترین در کارائیب“”

اخبار مرتبط  شرکت آب پریمو نتایج سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

تاسیس در سال 1993 ، دومینیکا برنامه CBI قوی ترین در صنعت مهاجرت اقتصادی است. این برنامه سرمایه گذاران خارجی را قادر می سازد تا بعد از سرمایه گذاری در کشور ، تابعیت این جزیره را بدست آورند. در حال حاضر دو مسیر سرمایه گذاری در دسترس است: کمک یک بار به صندوق دولت یا خرید گزینه های منتخب املاک و مستغلات. پروژه های توسعه ملی در بخش های مختلف با درآمد حاصل از صندوق دولت تأمین می شود. در همین زمان ، سرمایه گذاران که مسیر املاک و مستغلات را انتخاب می کنند ، مجموعه ای از مارک های بین المللی را انتخاب کرده و از جمله هیلتون و ماریوت را انتخاب می کنند.

اخبار مرتبط  U-Haul در 20 ژوئیه در توسان تسهیلات خود ذخیره سازی جدید را افتتاح کرد

متقاضیان موفق ، پس از گذراندن همه چک های مربوط به دقت لازم ، به طیف وسیعی از مزایا که از افزایش تحرک جهانی گرفته تا توانایی گذراندن تابعیت دومینیکن برای نسل های بعدی برخوردار است ، دسترسی پیدا می کنند. دومینیکا برنامه CBI به عنوان بهترین در جهان برای ارائه تابعیت دوم به مدت سه سال متوالی توسط شاخص سالانه CBI – گزارشی که توسط مجله مدیریت ثروت حرفه ای Financial Times انجام شده است.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com