املاک خانوادگی Trinchero Tres Agaves Tequila را بدست می آورد

ST هلنا ، کالیف.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – خانواده املاک Trinchero امروز اعلام کرد از Tres Agaves Tequila و میکسرهای آلی از Tres Agaves Products، LLC ، یک شریک زندگی از Tres Agaves Products ، LLC ، یک شریک زندگی خود خبر داده است. یکی برای Trinchero Family Estates ، دومین شرابخانه بزرگ خانوادگی در جهان است. مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور باب تورکلسون اظهار داشت: “بر اساس رشد شگرف در رده Tequila ، ما از ادامه کار روی نام تجاری هیجان زده ایم و از حمایت بنیانگذار قدردانی می کنیم. باری آگووس و تیمش در طول مدت همکاری ما ما به آنچه ساخته ایم افتخار می کنیم – Tres Agaves از زمانی که برای اولین بار فروش این مارک را از هشت سال پیش آغاز کردیم ، 10 برابر شد و ما می دانیم که با شهرت و کیفیت این مارک می توان انتظار موفقیت بیشتری را داشت. “Tres Agaves بخش مهمی از سبد رو به رشد TFE ارواح که شامل هانسون Sonoma Vodka Organic ، شرکت آمادور ویسکی و Trincheri Vermouth نیز می باشد.

اخبار مرتبط  افزایش سرمایه گذاری های دولت در فعالیت های تحقیق و توسعه فرصت های جدید رشد را ایجاد می کند

خط Tres Agaves یک خط آلی از Tequilas و میکسر است که توسط آن تأسیس شده است باری آگووس در سال 2008 با شهد آگاو آماده کوکتل و به سرعت رشد یافت تا شامل تکیلا به عنوان علاقه و تقاضا برای ارواح و میکسرهای آلی به طور پیوسته در طی دهه گذشته افزایش یابد. برند Tres Agaves شامل موارد زیر است: 100٪ de Agave Organic Blanco ، Organic Reposado و Organic Anejo Tequilas (SRP 30- $)35 دلار، 750 میلی لیتر) ، آهک آلی مارگاریتا ، مارگاریتا توت فرنگی آلی ، مریم خونین ارگانیک ، و میکسرهای کوکتل نکتار آگا آلی آویا (SRP 9 دلار ، 1 لیتر) ، و 100 درصد د Agave ، 33 اثبات ، آهک آلی مارگاریتا آماده کوکتل های نوشیدنی (SRP) 30 دلار، 1.75L). تمام Tres Agaves Tequilas همچنان در Amatitán ، Tequila دره ، مکزیک ساخته می شود و تولید میکسر همچنان پایدار خواهد بود.

درباره شركت خانواده Trinchero شراب و ارواح

دومین کارخانه شراب سازی خانوادگی و چهارمین کشور بزرگ ، Trinchero Family Estates (TFE) دارای بیش از 50 برند برتر شراب و ارواح است که تقریباً در 50 کشور جهان پخش می شود. در سال 1948 — هنگام مهاجرت ایتالیایی تأسیس شد ماریو ترینچرو خانواده جوان خود را از شهر نیویورک به دره نپا و یک کارخانه شراب رها شده به نام ممنوع خریداری کرد صفحه اصلی در سنت هلنا — خانواده املاک Trinchero برای هفت دهه مبتکر بوده است. امروز ، دارایی های Trinchero Family هنوز عمیقاً ریشه در آن دارند دره نپا، شامل سبد گسترده ای از عرضه های جهانی ، از جمله مارک های پرچمدار Sutter Home Family Vineyards and Ménage à Trois؛ مارک های لوکس Trinchero Napa Valley ، Napa Cellaries و Neyers Vineyards؛ مارک های شریک شراب جوئل گوت، چارلز و چارلز و بیلر پیر و فیلز؛ مارک های واردات San Polo ، شراب سازان خانواده Angove ، Avissi Prosecco ، اکو خلیج، Finca Allende و Terras Gauda؛ مارک های نوشیدنی و مارپیچ و نوشیدنی های تخصصی Hanson of Sonoma Organic Vodka ، Tres Agaves Organic Tequila ، Tres Agaves Organic Cocktail Organic، Amador Whisky شرکت و Trincheri Vermouth. اطلاعات بیشتر در www.tfewines.com.

اخبار مرتبط  مونتسر کاببال: آخرین زیارت

درباره Tres Agaves

Tres Agaves تولید میکسر کوکتل آلی 100 درصد دی Agave Tequilas و USDA Organic را تولید می کند. Tres Agaves Tequilas در دره تکیلا با استفاده از سنت های افتخارآمیز تولید می شود. میکسرهای آن دارای گواهینامه ارگانیک USDA ، فاقد گلوتن هستند و فقط با بهترین شهد آبی آبراب وبر آبی شیرین شده اند و آنها را به گزینه ای مناسب برای مصرف کنندگان آگاه از نظر سلامتی و کالری تبدیل کرده است. کوکتل آماده آکتاو Tres Agaves ، شهد آگاو آماده ، آهک مارگاریتا ، مارگاریتای توت فرنگی و میکسرهای خونین مری به دقت تهیه شدند تا به مردم کمک کنند تا با تقویت و به جای غلبه بر طعم و مزه های باکیفیت تکیلا ، خوشمزه ترین کوکتل های ممکن را تهیه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tresagaves.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Dreame Technology محصولات تمیزکننده برجسته خود را برای خانه هوشمند به نمایش می گذارد

SOURCE املاک Trinchero Family

لینک های مربوطه

http://www.tfewines.com