شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

اتلانتا، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – Rollins، Inc. (NYSE: ROL) ، یک شرکت برتر جهانی در زمینه مصرف کننده و خدمات تجاری ، امروز خبر از عبور R داد. رندال رولینز، رئیس هیئت مدیره شرکت که با صلح و درگذشت ، در خانواده محاصره شد. آقای رولینز 88 سال داشت. اعضای هیئت مدیره دیرینه گری دبلیو رولینز ، نایب رئیس و هنری بی تیپی، مدیر رهبری ، تا زمان اعلام برنامه های جانشینی ، در نقش رهبری مربوطه خود ادامه خواهد داد.

“از دست دادن راندال نه تنها توسط خانواده ، دوستان و من ، بلکه توسط نسل کارمندان و همکاران رولینز که در طی بیش از 70 سال فداکاری در شرکت های رولینز ، این حق را داشتند که او را بشناسند ، عمیقاً احساس می شود.” گفت گری دبلیو رولینزمعاون رئیس و مدیر اجرایی شرکت Rollins، Inc. “او از اصول صداقت ، نوآوری و فداکاری الهام گرفته از پدر ما ا وین رولینز، که این شرکت را با برادرش جان تأسیس کرد. “

گفت: “حس عمیق وفاداری و قدردانی از رندال از کارمندان با ارزش و مشاغل ما از دست خواهد رفت.” گری دبلیو رولینز. وی گفت: “قطب نمای قوی اخلاقی وی و دانش گسترده در کسب و کار به وی اجازه داد بسیاری از شرکت های موفق و دولتی موفق در صنایع مختلف را هدایت کند. او همیشه مایل بود چیز جدیدی را در نظر بگیرد و اگر درگیر شد ، مصمم بود که این کار را بهتر از آنچه پیدا می کرد رها کند. آی تی.”

آقای رولینز پس از دبیرستان ، در حالی که برای عموی خود کار می کرد ، تحصیلات ابتدایی کسب و کار را دریافت کرد ، جان دبلیو رولینز و پدرش ، ا. وین رولینز در مشاغل مختلف استارتاپی خود در دلاور. آقای رولینز بعداً در گارد ساحلی ایالات متحده ثبت نام کرد. بلافاصله پس از خدمت سربازی ، او با سابق ازدواج کرد Peggy Hastings و کار شغلی خود را از سر گرفت و کار برای عمویش در Rollins Leasing و پدرش در Rollins Broadcasting که هر دو در آن واقع شده بودند ، آغاز کرد ویلمینگتون ، دی.

با گسترش برنامه پخش رولینز ، آقای رولینز با آن بزرگ شد و در تلاش برای گسترش فعالیت های رادیویی و تلویزیونی خانواده بود. در حرکتی که دنیای تجارت را شوکه کرد و در نهایت به عنوان اولین خرید اهرمی در تاریخ تجارت آمریکا توصیف می شود ، هنگامی که پخش کننده Rollins در سال 1964 Orkin Pest Control را خریداری کرد و به زودی در صنایع دیگر خدمات متنوع شد. به دنبال یک حرکت شرکت از ویلمینگتون، دلاور به آتلانتاآقای رولینز سرانجام ریاست این مشاغل جدید را بر عهده گرفت و سالها مسئولیت های اورکین را با برادرش گری جنجالی کرد و در عین حال در حال گسترش تجارت رسانه ای بود و با موفقیت در تبلیغات در فضای باز و تلویزیون کابلی گسترش یافت. راندال در کنار پدرش کار کرد و در تبدیل موفقیت آمیز شرکت پخش اصلی به یک سرویس متنوع تر و رسانه ای که به وی موقعیتی را در هیئت مدیره رولینز بدست آورد ، مؤثر بود. بعداً هنگامی که شرکت Rollins ، شرکت وارد حوزه خدمات نفتی شد ، آقای Rollins نیز مسئولیت این سرمایه گذاری جدید را به عهده گرفت.

اخبار مرتبط  CCA Industries، Inc. گزارش نتایج سه ماهه دوم سال 2020

در سال 1984 ، شرکت Rollins ، به سه شرکت عمومی مجزا تقسیم شد: Rollins، Inc. (کنترل آفات) ، Rollins Communications، Inc. (پخش گسترده و تبلیغات در فضای باز) و RPC Energy Services، Inc. (خدمات نفت و گاز). آقای رولینز به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت ارتباطات رولینز و همچنین رئیس هیئت مدیره ، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور خدمات انرژی RPC ، Inc شد. پس از درگذشت پدرش در سال 1991 ، آقای رولینز رئیس شد در سال 2001 ، آقای رولینز بعنوان رئیس شرکت محصولات دریایی پس از شکل گیری به عنوان نماینده RPC ، Inc. رئیس شرکت محصولات دریایی شد. آقای Rollins همچنین نظارت بر عملکرد شرکت های خصوصی و سرمایه گذاری های متعدد خانواده از جمله Hydradyne ، LLC و رولینز رانچ، LLC

اخبار مرتبط  پلت فرم آموزشی Toolshero از توسعه جهانی برای توسعه شخصی در طول قرنطینه پشتیبانی می کند

بینش تجاری و تجربه گسترده آقای Rollins ، وی را به عضویت ارزنده تعدادی از اعضای هیئت مدیره عمومی از جمله SunTrust Banks ، Gold Kist ، بازی Dover Downs Gaming و سرگرمی و Dover Motorsports تبدیل کرد. راهنمایی های وی همچنین در هیئت امنای چندین مؤسسه آموزشی از جمله ، ارزش داشت دانشگاه اموری، کالج بری و مکتب لاوت ، و همچنین صندوق مرکز علوم بهداشت رابرت دبلیو وودروف. وی در شماری از تلاشهای بشردوستانه شرکت کرد که تأثیر عمیقی بر طیف گسترده ای از اقدامات آموزشی ، مراقبت های بهداشتی و سایر تلاش های جامعه گذاشت. قابل توجه در میان این ذینفعان است دانشگاه اموری، کالج بری، کالج جوان هریس، مرکز رشد کودک Rollins ، مؤسسه سرطان Winship ، Beebe Healthcare و کلیسای متدیست متحد Peachtree Road که در آنجا عضو فعال و طولانی مدت بود.

آقای رولینز با تلاشها و مشارکت های خیرخواهانه خود در بسیاری از هیئت های امنا ، به وضوح به آموزش و پرورش ارزش افزود ، حتی اگر او هرگز مدرک دانشگاهی را نگرفت. آقای رولینز بسیار افتخار و تحقیر کرد که دکتر افتخاری درجه نامه Humane Letter را از وی قبول کرد دانشگاه اموری که در مه 2015.

والدین وی ، ا. وین و گریس کروم رولینز، و دخترش ، ریتا آن رولینز. او زنده مانده است Peggy Hastings Rollins، همسرش 67 سال ، فرزندانش ، ریچارد رولینز، پاملا رولینز، رابرت رولینز، تیموتی (آندره) رولینز، امی رولینز کرایسلر (نوین) ، برادرش گری دبلیو رولینز (کاتلین) ، 18 نوه و چهار نوه.

اخبار مرتبط  گزارش جدید با 33 نکته راهنمایی درباره مدیریت دایره IT

دوستان و همکاران از ارسال خاطراتی و تسلیت به شما استقبال می کنند [email protected].

شرکت Rollins، Inc یک شرکت برتر جهانی در زمینه مصرف کننده و خدمات بازرگانی است. از طریق خانواده مارک های پیشرو ، Orkin ، HomeTeam Pest Defense ، Clark Pest Control ، Orkin Canada ، Western Pest Services، Northwest Exterminating، Critter Control، Company Fumigant Industrial، Trutech، Orkin استرالیا، Waltham Services، OPC Services، PermaTreat، Rollins UK ، Aardwolf Pestkare ، و Crane Pest Control ، این شرکت خدمات ضروری برای کنترل آفات و محافظت در برابر صدمات موریانه ، جوندگان و حشرات را برای بیش از دو میلیون مشتری در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا، آفریقاو استرالیا از بیش از 700 مکان. با مراجعه به وب سایتهای ما در www.orkin.com ، www.pestdefense.com ، www.clarkpest.com می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Rollins و شرکتهای تابعه آن کسب کنید.، www.orkincanada.ca ، www.westernpest.com ، www.callnorthwest.com، www.crittercontrol.com ، www.indfumco.com ، www.trutechinc.com ، www.orkinau.com ، www.walthamservice.com ، www.opcpest.com ، www.permatreat.com ، www.safeguardpestcontrol.co.uk ، www.aardwolfpestkare.com، www.cranepestcontrol.com و www.rollins.com. همچنین می توانید با دسترسی به دکمه انتشار اخبار ، این و سایر اخبار منتشر شده را در www.rollins.com پیدا کنید.

ROL-IR

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
دفاتر اجرایی ، ادی نورتن، (404) 888-2242

SOURCE Rollins، Inc.

لینک های مربوطه

www.rollins.com