Sundial Growers از بسته شدن پیشنهادات ثبت شده 20 میلیون دلاری خود در ایالات متحده خبر داد

کالری ، AB، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Sundial Growers (NASDAQ: SNDL) (“Sundial” یا “Company”) امروز اعلام کرد که تمام تلاش خود را با ارائه ثبت شده ثبت شده 25،820،000 سری A واحد بسته است ، که هر یک از آنها یک سهم مشترک و یک سری تشکیل می شود ضمانت برای خرید یک سهم مشترک و 14،280،000 واحد سری B (و به همراه واحدهای سری B ، “واحدها”) ، که هر یک از آنها شامل یک ضمانت از پیش سرمایه گذاری شده B (همراه با ضمانت های سری A ، “ضمانت ها”) است. برای خرید یک سهم مشترک و یک ضمانت سری A برای خرید یک سهم مشترک. هر واحد سری A با قیمتی از آن به فروش می رسد 0.50 دلار آمریکا در هر سری A واحد و هر واحد سری B با قیمت 1 فروخته می شود 0.50 دلار آمریکا در واحد سری B ، منهای 0.0001 دلار آمریکا، و قیمت تمرینی باقیمانده هر ضمانت سری B برابر است 0.0001 دلار آمریکا در هر سهم مشترک درآمد ناخالص سوندال از این پیشنهاد تقریباً بود 20 میلیون دلار آمریکاقبل از کسر تخفیف های تحت نوشتن و تخمین هزینه های ارائه شده.

اخبار مرتبط  BetterLife Pharma سهامداران را در مورد خرید پیشنهادی خود از Altum به روز می کند

Canaccord Genuity LLC به عنوان تنها مدیر تهیه کتاب برای ارائه خدمات اقدام می کند.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نخواهد بود و همچنین هیچ فروش این اوراق بهادار در هر ایالتی یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت آن غیرقانونی باشد. قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت این قانون.

درباره تولید کنندگان خورشیدی INC.
Sundial یک شرکت عمومی است که سهام مشترک دارد و با نماد “SNDL” در Nasdaq معامله می شود.

Sundial یک تولیدکننده مجوز است که با استفاده از امکانات پیشرفته داخلی ، کانابیس را به کار می گیرد. رویکرد رشد ماژولار ‘کارد در مقیاس’ ، ژنتیک برنده جوایز و استادان با تجربه ما را از هم جدا می کند.

عملیات کانادایی ما شاهدانه شاهدانه کوچک با استفاده از یک رویکرد “اتاق” جداگانه است که 470،000 فوت مربع از کل فضای آن دارد.

نمونه کارها با نام تجاری Sundial شامل Top Leaf ، Cannabis Sundial ، Palmetto و Grasslands است. تجربه کالاهای بسته بندی شده در مصرف کننده ما را قادر می سازد که نه تنها شاهد رشد کیفیت شاهدانه باشیم بلکه تجربیات استثنایی در مصرف کننده و مشتری ایجاد کنیم.

اخبار مرتبط  انجمن رستوران های لاتین ابتکار عمل "سینکو دپاک" را در مورد سینکو د مایو آغاز کرد

ما با افتخار آلبرت ، مقر مستقر در آن هستیم کلگری ، ABبا عملیات در اولدز ، AB، و Rocky View County ، AB.

بیانیه احتیاطی اطلاعات به جلو
این انتشار اخبار شامل بیانیه هایی است که حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قانون اوراق بهادار قابل اجرا (“بیانیه های آینده دار”) است ، از جمله جمله های محدود اما محدود به مصرف این پیشنهاد. گفته های پیشرو ، غالباً با کلماتی مانند “برنامه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “احتمالاً” ، “چشم انداز” مشخص می شوند. ، “پیش بینی” ، “ممکن” ، “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” و سایر کلمات مشابه ، یا عباراتی مبنی بر وقایع یا شرایط خاص “ممکن” یا “ممکن” رخ می دهند. این اظهارات تنها پیش بینی هستند. فرضیه های مختلفی برای ترسیم نتیجه گیری یا ایجاد پیش بینی های موجود در بیانیه های آینده دار در سراسر این نسخه خبری استفاده شده است. اظهارات آینده نگر مبتنی بر نظرات و برآوردهای مدیریت در روزی است که بیانیه ها ساخته می شوند ، و در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که می توانند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در پیش بینی شده است متفاوت باشد. اظهار نظر لطفاً در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F ، که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده است ، “عوامل خطر 3D مورد” را مشاهده کنید. 31 مارس 2020، برای بحث در مورد عوامل خطر مادی که می توانند نتایج واقعی از نظر مادی با اطلاعات آینده نگر متفاوت باشند. شرکت هیچگونه تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی صرفنظر می کند ، هرگونه اظهارنامه آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر باشد ، مگر آن که به صراحت توسط قانون قابل اجرا احتیاج داشته باشد.

اخبار مرتبط  MLB Pitcher Pat Neshek اشتراک می کند که چگونه او یک مجموعه کارت بازرگانی هفت شکل را در قسمت برتر سریال "غیرمعمول" eBay گردآوری کرد

SOURCE Sundial Growers Inc.

لینک های مربوطه

www.sundialgrowers.com