انتقال کلید کانال به یک شرکت کاملاً از راه دور

لاس وگاس، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – کانال کلید ، LLC امروز اعلام کرد که به یک شرکت کاملاً از راه دور منتقل شده است. لاس وگاسآژانس مدیریت کانال مستقر از متخصصان تجارت الکترونیکی از سراسر ایالات متحده استخدام می کند و تیم پشتیبانی خارج از ساحل را در فیلیپین.

کانال کلید خلبانی گزینه های کار از راه دور را در سال 2019 شروع کرد و به کارمندان امکان می داد دو روز در هفته از خانه کار کنند. در ماه مارس ، این شرکت مجبور شد دفاتر خود را ببندد تا در پاسخ به COVID-19 با یک فشار دولتی روبرو شود.

گفت: “ما مدتی در مورد مزایا و لجستیک کار از راه دور بحث خواهیم کرد.” دن براونشر، رئیس جمهور ، مدیر عامل و بنیانگذار کانال کلید. “همه گیر این بحث را تسریع کرد. به جای مشاهده نوادا تصمیم به ماندن در خانه را به عنوان یک عیب ، تصمیم گرفتیم که آن را به فرصتی برای بهبود شرکت تبدیل کنیم. “

اخبار مرتبط  کتی اوبراین به هیئت مدیره ZO Health Skin Health پیوست

تیم رهبری Channel Key یک زیرساخت از راه دور ایجاد کردند و سیاستهای جدید شرکت را تدوین کردند که نه تنها تسهیل انتقال یکپارچه ، بلکه باعث بهبود ارتباطات داخلی ، تقویت فرهنگ و ارزش های شرکت و در نهایت ارائه خدمات بهتر به مشتریان می شود. این شرکت از Microsoft Teams ، SharePoint ، Office 365 و سایر سرویس های ابری برای پشتیبانی از پروتکل های جدید از راه دور خود استفاده می کند ، که شامل جلسات مجازی روزانه و هفتگی برای اطمینان از شفافیت و هماهنگی بین کارمندان است که هم اکنون در مناطق مختلف زمانی کار می کنند.

اخبار مرتبط  زندگی داخلی! Mix مخلوط نوشیدنی پریبیوتیک را از ساقه های گندم مرتفع ساخته می کند

به عنوان یک شرکت کاملاً از راه دور ، کانال کلید استعداد خود را گسترش داده تا بتواند ماهرترین و با تجربه ترین متخصصان تجارت الکترونیکی را از سراسر جهان استخدام کند. در ماه ژوئیه ، این شرکت مدیر جدید عملیاتی را استخدام کرد ، رایان رولوبه همراه یک هماهنگ کننده بازاریابی ، مدیر محتوای بازاریابی شرکت ها و دستیار مدیر استراتژیک برند.

براونشر گفت: “COVID-19 نقش تجارت الکترونیکی را دوباره تعریف کرده است.” “برای موفقیت ، مشاغل باید با دنیای در حال تغییر سازگار شوند ، و این شامل کانال کلید است. به عنوان یک آژانس تجارت الکترونیک ، ضروری است که ما به عنوان مثال راهنمایی کنیم تا برندها به پیش بینی و شناسایی تغییرات جدید در روند مصرف کننده کمک کنند و همچنین موثر واقع شویم. استراتژی هایی برای کمک به آنها در یک دوره COVID با موفقیت سازگار است. “

اخبار مرتبط  Veganburg #WorldPlantBaseBurgerDay را به عنوان بزرگداشت دهمین سالگرد خود راه اندازی کرد

درباره کلید کانال

Channel Key یک آژانس مشاوره در زمینه مدیریت کانال های تمام خدمات است که با مارک های خرده فروشی پیشرو در سراسر جهان همکاری می کند. خدمات کامل 360 درجه شامل استراتژی های بازار ، توسعه محتوا ، بازاریابی و تبلیغات ، مدیریت کاتالوگ ، بازار و تنظیمات تحقق ، مشاوره مداوم و موارد دیگر می باشد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.ChannelKey.com مراجعه کنید.

SOURCE Key Channel

لینک های مربوطه

https://channelkey.com