Ty Kennedy به عنوان مهندس فروش به ACI مکانیک و HVAC فروش می پیوندد

“Ty علاوه بر این عالی خواهد بود پورتلند تیم مهندسی فروش. تجربه قبلی وی در زمینه توزیع هوا ، VRF و سایر تجهیزات کاربردی پشتیبانی جدی از مشتریان ما خواهد کرد. ” کیت گلاس، رئیس جمهور و مدیر اصلی در ACI. “ما مشتاقانه منتظر دانش و مهارت های مشاوره استثنایی محصول Ty هستیم.” Ty گفت: “هنگامی که من برای اولین بار به ACI پیوستم ، ایده توضیح داد که آینده این شرکت چه خواهد بود و این هیجان مسری است.” “من بسیار هیجان زده هستم که می توانم تجربیات قبلی خود را در اینجا بکار ببرم تا خدمات و محصولات خوبی را به مشتریان ارائه دهم.”

اخبار مرتبط  "نیش دونگوان" در چین به اینترنت تبدیل شد و نشان از علاقه انسانی به "کارخانه جهانی"

Ty لیسانس مهندسی مکانیک را از دانشگاه کالیفرنیا ، دیویس. قبل از ACI ، وی در سه سال متوالی در شرکت مهندسی فروش مشغول به کار در شرکت های رقابتی HVAC مانند سیگلر حامل، Norman S. Wright Mechanical و دیگران.

مدیر کل گفت: “Ty با ترکیبی از تجربیات در تجهیزات کاربردی ، VRF و توزیع هوا همه در کنار هم قرار گرفته است.” ریچارد لونا. در این زمینه ، Ty در مورد بهترین راه حل ها برای پروژه های خود با مشتریان مشورت کرده و روابط طولانی مدت با مشتریان ایجاد کرده است. وی خاطرنشان كرد: من همیشه سعی می كنم ذهن خود را حفظ كنم و این مسئله در هنگام ارائه راه حل های غیر متعارف به شما كمك می كند تا در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی كنید.

اخبار مرتبط  Crocs، Inc. برای ارائه در کنفرانس ICR 2021

Ty به عنوان مهندس فروش مهارت و مهارت خود را در زمینه مشاوره و دانش محصول برای کمک به پیمانکاران و مهندسان در پروژه های خود نشان خواهد داد. تجربه متنوع وی در کاربردهای تجاری HVAC به مشتریان ما كمك می كند تا در برابر هرگونه مسائل میدانی كمك كنند و از تجهیزات و طراحی مناسب برای ساخت پروژه های موفق استفاده كنند.

اخبار مرتبط  بازار گوشت با رشد 190.29 میلیارد دلاری و تسریع در CAGR تقریباً 4٪ طی سالهای 2021-2025 | 17000+ Technavio

درباره ACI مکانیکی و فروش HVAC
ACI در اقیانوس آرام در شمال غربی برای انتخاب برنامه های کاربردی تجاری HVAC در آموزش و تأسیسات صنعتی ، مراکز داده ، ساختمانهای اداری تجاری و مراقبت های بهداشتی ، فروشنده شمال غربی اقیانوس آرام است. از سال 1985 ، ACI خدمت کرده است اورگان و واشنگتن از مکانهای موجود در سیاتل، پورتلندو Spokane. ACI نماینده بهترین تولید کنندگان ، از جمله Ruskin، Price Industries، Loren Cook Fan Co.، و همچنین بسیاری از خطوط تولید HVAC دیگر. به سایت acimechsales.com مراجعه کنید.

SOURCE ACI فروش مکانیکی

لینک های مربوطه

https://www.acimechsales.com