برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا گابریلا موریس را به عنوان مدیر ارشد بشردوستانه منصوب می کند

واشنگتن، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – برنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا (WFP) ایالات متحده آمریکا) نامگذاری کرده است گابریلا موریس مدیر ارشد بشردوستانه آن باشد. موریس ، در حال حاضر معاون ارشد مشارکتهای استراتژیک و مدیر توسعه موقت در یونیسف ایالات متحده آمریکا، به طور رسمی به سازمان ملحق می شود 8 سپتامبر 2020.

گفت: “من از استقبال گابریلا در تیم ارشد رهبری ما بسیار خوشحالم.” بارون سگاربرنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور و مدیر عامل “با ادامه رشد پویا ، گابریلا برای تحقق مأموریت ما برای افزایش چشمگیر درآمد و گسترش پایگاه شریک زندگی بسیار حیاتی است. او به طرز چشمگیری انجام می شود و به عنوان سرمایه های مهم برای مبارزه با گرسنگی جهانی سرمایه گذاری می کند.”

در نقش فعلی وی در یونیسف ایالات متحده آمریکا، موریس سرپرستی تیم های مشارکت شرکتی ، همکاری های جهانی و بنیادها ، مسئول توسعه و اجرای اهداف استراتژیک برای توسعه صندوق و مشارکت ، روابط اهدا کنندگان و تراز استراتژیک با اهداف برنامه ای یونیسف و اهداف جهانی است. تحت رهبری وی ، مشارکتهای استراتژیک بیش از مشارکت داشتند 400 میلیون دلار درآمد نقدی و در نوع FY 2020 درآمد. پیش از این ، وی به عنوان معاون ارشد UNICEF فعالیت می کرد ایالات متحده آمریکا Bridge Fund ، یک صندوق سرمایه گذاری مبتکرانه با تأثیرگذاری است که با تسریع تعهدات کمک کننده به یونیسف ، سریعاً کمک به نجات فرزندان نیازمندان را دنبال می کند.

اخبار مرتبط  Bossar تصویر جدید شرکت را اعلام کرد

“من از فرصتی برای خدمت به برنامه جهانی غذا تشکر می کنم ایالات متحده آمریکا موریس گفت ، “من به شدت به ماموریت برنامه جهانی غذا در زمینه تحویل غذا و منابع نجات بخش به خانواده های گرسنه متعهد هستم و مشتاقانه در جهت ایجاد پشتیبانی و مشارکت در این مأموریت محوری هستم.”

اخبار مرتبط  Loves Furniture & تشک افتتاحیه بزرگ مکان های پیتسبورگ ، مک موری را اعلام می کند

قبل از پیوستن به یونیسف ایالات متحده آمریکا، موریس به مدت 26 سال با Prudential Financial بود و در پست های ارشد مختلف حقوقی ، بشردوستانه و روابط عمومی مشغول به کار بود. او به عنوان رئیس بنیاد محتاطانه و معاون رئیس جمهور در مدت 17 سال معاون امور اجتماعی ، او هدایت نیکوکاری Prudential ، سرمایه گذاری های تأثیرگذار ، داوطلبکاری کارمندان ، روابط جامعه و کارکردهای دسترسی به تنوع کسب و کار را بر عهده داشت. موریس قبل از پیوستن به Prudential ، در شرکت Southland Corporation و Baker & Botts قانون کار می کرد. وی مدرک حقوق خود را از دانشگاه کسب کرد دانشگاه تگزاس.

برنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا (WFP) ایالات متحده آمریکا) رهبر شناخته شده در تلاش آمریكا برای پایان دادن به گرسنگی جهانی است و به شهروندان الهام بخش كه هر كاری را در توانشان انجام دهند برای ایجاد جهانی با گرسنگی صفر انجام دهند. ما با سیاستگذاران آمریکایی ، شرکت ها ، بنیادها و افراد برای تولید منابع مالی و در نوع برنامه برای برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد (WFP) برای تغذیه خانواده های نیازمند در سراسر جهان و تدوین سیاست های لازم برای کاهش گرسنگی جهانی همکاری می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت ما ، لطفا از ما در اینجا دیدن کنید www.wfpusa.org.

اخبار مرتبط  KOSO R نوشیدنی جدید پربیوتیک ژاپنی را برای سلامت روده راه اندازی کرد

SOURCE برنامه غذایی جهانی ایالات متحده آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.wfpusa.org