مواد غذایی برگ افرا به روزرسانی COVID-19 را در گیاه Brandon ارائه می دهد

MISSISSAUGA ، روشن است، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Maple Leef Foods (TSX: MFI) تلاشهای جدی در زمینه ایمنی را در کار خود ادامه می دهد براندون ، مانیتوبا، گیاه برای جلوگیری از انتقال محل کار در میان خوشه اخیر COVID-19 که در جامعه رخ می دهد. این کارخانه با خیال راحت کار خود را ادامه می دهد و کارشناسان بهداشت عمومی در موارد متعدد گفته اند که هیچ مدرکی مبنی بر انتقال محل کار در کارخانه وجود ندارد.

این شرکت با تقویت اهمیت اقدامات احتیاطی از قبیل مسافت اجتماعی و ایجاد 500000 ماسک رایگان در دسترس اعضای جامعه ، تلاش های خود را برای کاهش انتشار COVID-19 در جامعه گسترش داده است.

از لحاظ عملیاتی ، Maple Leef Foods صادرات گوشت خوک را به طور موقت به حالت تعلیق درآورده است چین به طور داوطلبانه به دلیل پروتکل های اخیر اتخاذ شده توسط دولت چین برای پردازنده های کانادایی. پروتکل به هر گیاه نیاز دارد که COVID-19 مورد مثبت را صادر کند و صادرات را به حالت تعلیق درآورد چین به طور موقت

اخبار مرتبط  پروبیوتیک های Cultlle® به صنعت Gummies شکسته می شوند

همچنین شرکت تحت تأثیر افزایش کوتاه مدت غیبت قرار گرفته است. با توجه به تنوع بازارهای این شرکت ، Maple Leaf Foods معتقد است که این یک وضعیت کوتاه مدت و یک واقعه مالی مادی نیست. کارشناسان مرکز کنترل بیماریها و سازمان بهداشت جهانی درباره این واقعیت که COVID-19 نمی تواند از طریق محصولات غذایی منتقل شود ، کاملاً واضح است.

“ما به وعده ایمنی برگ افرا اطمینان داریم – مواد غذایی بی مزه و عالی را که در یک محیط کار ایمن ساخته شده است ، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم ، اما احترام می گذاریم چین پروتکل های جدید واردات برای محصولات کانادایی است و با مقامات کانادایی و چینی همکاری می کنند تا سریع صادرات را از سر بگیرند. ” مایکل مک کینرئیس جمهور و مدیر عامل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ COVID-19 ، به وب سایت ما مراجعه کنید: www.mapleleaffoods.com یا روی این پیوند به a کلیک کنید ویدئویی در مورد تلاشهای ما.

بیانیه های جستجوی پیشرفته
این انتشار خبری حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که براساس انتظارات و فرضیات فعلی Maple Leaf Foods در رابطه با تجارت آن ، از جمله تأثیر COVID-19 ، تأثیر تعلیق صادرات گوشت خوک به چینشرایط و زمان شروع از سرگیری صادرات گوشت خوک به چینو عملیات و غیبت در براندون گیاه. از آنجا که این اظهارات آینده نگر به رویدادهای آینده بستگی دارد ، نتایج واقعی ممکن است بسته به عواملی مانند: سیاست های دولت و پروتکل های موجود از نظر مادی متفاوت باشد. چین و کانادا؛ تحولات مربوط به COVID-19؛ عملیات کارخانه غیبت کارمندان؛ تدارکات زنجیره تامین؛ پویایی تجارت بین المللی؛ و سایر تحولات در محیط های تجاری ، عملیاتی ، قانونی و نظارتی. نمی توان اطمینان حاصل کرد که نتایج یا تحولات پیش بینی شده توسط Maple Leaf Foods محقق خواهد شد یا نتایج نتایج مورد انتظار آنها را خواهد داشت.

اخبار مرتبط  Khiron قصد دارد استراتژی کلینیک شاهدانه پزشکی Zerenia را در مکزیک راه اندازی کند. تصویب قانون حشیش در مکزیک توسط سنای مکزیک را تحسین می کند

کلیه اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند. به خوانندگان هشدار داده شده است كه نبايد به اين اظهارات آينده نگرانه اعتماد كنند و اطلاعات موجود در بيانيه هاي آينده نگر ممكن است براي مقاصد ديگر مناسب نباشد. علاوه بر این ، خوانندگان هشدار می دهند که اظهارات آینده دار در این نسخه خبری فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند. مواد غذایی Maple Leaf هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر به جز آنچه در قانون اوراق بهادار لازم است انجام نمی دهد.

اخبار مرتبط  آزمایش سریع آنتی ژن COVID-19 سریع ، 5 دلار ، 15 دقیقه ای و با استفاده آسان از Abbott ، مجوز استفاده اضطراری FDA را دریافت می کند. برنامه تلفن همراه نتایج آزمایش را برای کمک به بازگشت ما به زندگی روزمره نمایش می دهد. افزایش سطح تولید به 50 میلیون تست در هر ماه

درباره شرکت افرا برگ مواد غذایی
Maple Leaf Foods تولید کننده محصولات غذایی تحت برندهای معتبر از جمله Maple Leaf است®، برگ افرا نخست®، انتخاب طبیعی برگ افرا®، اشنایدر®، اشنایدر® کشور طبیعی®، مینا®، شرکت گوشت طبیعی گرینفیلد ®، سبک زندگی®، Company Roast Grain Meat ™ and Swift®. Maple Leaf حدود 13،000 نفر استخدام می کند و در کانادا ، ایالات متحده و آسیا مشاغل انجام می دهد. دفتر مرکزی این شرکت در Mississauga ، انتاریو و تجارت سهام آن در بورس اوراق بهادار تورنتو (MFI) است.

SOURCE Maple Leef Foods Inc.

لینک های مربوطه

http://www.mapleleaf.ca