Zelira Therapeutics اولین آزمایشات بالینی دنیا را برای درمان بی خوابی با حشیش پزشکی انجام می دهد

فیلادلفیا، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Zelira Therapeutics Ltd (ASX: ZLD ، OTCQB: ZLDAF) ، یک رهبر جهانی در توسعه داروهای شاهدانه از نظر بالینی معتبر مستقر در هر دو پرت ، استرالیا و فیلادلفیاابراز خرسندی اعلام می کند که گزارش نهایی آزمایش خود را در مورد آزمایش کانابیس دارویی ZTL-101 برای بی خوابی دریافت کرده است. یافته های آن نشان دهنده یک اعتبار بالینی در سطح جهانی است که نشان می دهد درمان حشیش ZTL-101 برای بی خوابی مزمن بی خطر و مؤثر است. این نتایج چشم انداز راه اندازی و توزیع این محصول در بازارهای جهانی از جمله این کشور را نشان می دهد ایالات متحده آمریکا در نیمه دوم سال 2020

این محاکمه در دانشگاه کلاس جهانی انجام شد استرالیای غربی (UWA) مرکز برای علم خواب و توسط استاد محقق اصلی رهبری شد پیتر ایستوودو با استفاده از یک طرح متقاطع تصادفی ، دو سو کور ، به منظور ارزیابی اثربخشی فرمول اختصاصی شاهدانه Zelira (ZTL-101) برای درمان بیماران مبتلا به بی خوابی مزمن استفاده شد. 21 بيمار به مدت 14 شب با ZTL-101 و 14 شب با دارونما تحت درمان قرار گرفتند كه با يك دوره شستشو يك هفته از هم جدا شدند. پس از شروع دوز ، هر یک از شرکت کنندگان توانستند یک عدد (0.5 میلی لیتر از 11.5 میلی گرم کل کانابینوئیدها) یا دو برابر (1 میلی لیتر از 23mg کل کانابینوئیدها) دوز خود را بر اساس علائم خود ، دو برابر کنید.

دکتر. Oludare Odumosu، مدیر عامل Zelira ایالات متحده آمریکا گفت: “ما از نتایج مطالعه خرسندیم. این کارآزمایی یک مجموعه داده جامع را ارائه داده است که از برنامه های ما برای راه اندازی اولین داروی بی خوابی مبتنی بر کانابینوئید بالینی معتبر جهان در بازارهای جهانی امسال پشتیبانی می کند.”

اخبار مرتبط  بازار جهانی نشاسته ذرت (2020 تا 2026)

اودوموسو ادامه می دهد ، “ما تیم اختصاصی را در مرکز تحقیقات خواب UWA اذعان می کنیم و از بیماران و محققان پشتیبانی کننده که در مطالعه شرکت کردند تشکر می کنیم.”

حدود 70 میلیون آمریکایی تخمین زده می شوند که پیش بینی می شود بازار تجویز و داروهای بدون نسخه بیش از ارزش باشد 4 میلیارد دلار آمریکا با درآمد سالانه تا سال 2022. Zelira منجر به توسعه داروهای شاهدانه معتبر كلینیكی شده برای دسترسی به بازارهای جهانی برای داروهای بی خوابی می شود.

استاد پیتر ایستوود، محقق اصلی برای مطالعه ، و مدیر در مرکز برای علوم خواب در دانشگاه استرالیای غربی گفت: “این مطالعه نشانگر سخت ترین کارآزمایی بالینی است که تا کنون برای ارزیابی پتانسیل درمانی کانابیس دارویی برای معالجه علائم بی خوابی مزمن انجام شده است. این واقعیت که درمان ZLT-101 از نظر آماری پیشرفت های قابل توجهی با پاسخ دوز در طیف گسترده ای از بی خوابی کلیدی به دست آورد. شاخص ها چشمگیر هستند ، به ویژه با توجه به پنجره دوز نسبتاً کوتاه دو هفته. “

تجزیه و تحلیل نشان داد بیماران تحت درمان با خواب قابل توجهی طولانی تر ، سریعتر به خواب می روند و زودتر از خواب بیدار می شوند. همچنين بيماران از بهبود معني داري در كيفيت زندگي ، از جمله احساس استراحت بعد از خواب ، احساس استرس كمتر ، كم خستگي و بهبود عملكرد كل گزارش كردند.

بی خوابی یک نیاز بزرگ پزشکی برآورده نشده است. این بیماری ~ 30 درصد از جمعیت ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد و عامل خطر عمده ای برای بیماران مبتلا به درد مزمن ، اختلالات عصبی (پارکینسون ، زوال عقل) ، اختلالات روانی (اضطراب ، افسردگی ، بی اشتهایی) و بیماری های قلبی عروقی است.

اخبار مرتبط  پیروزی کامل Choirock Mecard در تمام اختلافات جهانی ثبت اختراع علیه Spin Master

بازار داروهای بدون نسخه و داروهای بدون نسخه برای معالجه بیماری در ایالات متحده بیش از تولید می کند 2 میلیارد دلار آمریکا (3.3 میلیارد دلار) در درآمد سالانه علاوه بر ایالات متحده ، Zelira همچنین قصد دارد فرمول بی خوابی خود را در سایر بازارهایی که کانابیس دارویی از جمله ایالات متحده قانونی شده است ، تهیه کند. استرالیا، آلمان و انگلیس

این نتایج مثبت ZLT-101 را به سبد محصولات Zelira که از جمله بازه HOPE recently اخیراً راه اندازی شده است ، در بازارهای جهانی از جمله ایالات متحده ، تجاری می کند. استرالیا، آلمان و انگلیس این شرکت همچنین آزمایش های بالینی انسانی بیشتری را در زمینه بیماری اوتیسم و ​​کاهش مواد افیونی انجام می دهد و در حال پیگیری است تا محصولات اضافی مربوط به مراقبت از سالخوردگان و بهداشت دهان و دندان را بعداً در سال 2020 به بازار عرضه کند.

اوزاگی ایماسوگی، رئیس Zelira ، اظهار داشت: نتیجه مثبت در این کارآزمایی نشان دهنده یک نقطه عطف مهم برای Zelira و تعهد آن در رسیدگی به نیاز برآورده نشده به داروهای شاهدانه دارای اعتبار بالینی و ارائه گزینه های درمانی بیشتر به پزشکان و بیماران است که محصولات معتبر بالینی Zelira از قبیل ZLT-101 ، همچنان در صنعت داروسازی سنتی نقش مختل کننده ایفا می کنید. ”

نسخه کامل AXA: https://www.asx.com.au/asxpdf/20200407/pdf/44gs3s7427zrmt.pdf

جزئیات تماس کنفرانس
زمان: 11:30 صبح امتحان 8 آوریل 2020 | 9:30 بعد از ظهر EST7 آوریل 2020
شناسه کنفرانس: 10005625

1 پیش-ثبت: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به: https://s1.c-conf.com/diamondpass/10005625-invite.html از قبل ثبت نام کنید تا شرکت کنندگان ثبت نام شده در هنگام ثبت نام شماره تماس خود را دریافت کنند تا در روز بطور خودکار تماس بگیرند. اکیداً توصیه می شود از طریق پیش ثبت نام به تماس دسترسی پیدا کنید ، اما شماره های زیر نیز در زیر آمده است:

2. شماره گیری کنیدمستقیماً (عوارض رایگان)

ایالات متحده آمریکا / کانادا

1 855 624 0077


درباره درمانی زلیرا (www.zeliratx.com)
شرکت Zelira Therapeutics Ltd با پیشگیری از بزرگترین و سریعترین بازارهای شاهدانه شاهدانه در جهان ، یک شرکت پیشرو در سراسر جهان از گیاه شاهدانه است. Zelira صاحب مجموعه ای از محصولات تولیدکننده درآمد اختصاصی و لوله ای از نامزدهای تحت آزمایش بالینی است که از سال 2020 وارد بازارهای جهانی شده اند. این شرکت بر روی تولید محصولات شاهدانه مارک دار برای معالجه انواع شرایط پزشکی متمرکز است.

اخبار مرتبط  2020 ارزیابی بازار تمیزکننده سطحی با توجه به بیماری همه گیر COVID-19

این شرکت در حال انجام برنامه های توسعه محصولاتی است که شرایط خاص (مانند HOPE ™) و برنامه های کارآزمایی بالینی انسانی را که با فعالیتهایی در زمینه بی خوابی ، اوتیسم و ​​کاهش مواد افیونی متمرکز است ، انجام می دهد. استرالیا و ایالات متحده آمریکا.

این شرکت این کار را با همکاری محققان و سازمانهای برجسته جهان از جمله دانشگاه Complutense در کشور انجام می دهد مادرید، اسپانیا؛ دانشگاه کرتین که در پرت، استرالیای غربی؛ انستیتوی کودکان و نوجوانان Telethon در پرت؛ دانشگاه استرالیای غربی، که در پرت؛ بیمارستان سنت وینسنت در ملبورن، استرالیا؛ و بیمارستان کودکان از فیلادلفیا (CHOP) در ایالات متحده.

این شرکت دو فرمولاسیون اختصاصی (HOPE already) را که قبلاً راه اندازی شده و درآمد حاصل از آن را ایجاد کرده است ، توسعه داده است پنسیلوانیادارای قابلیت های آزمایشگاهی برای توسعه فرمولاسیون در پنسیلوانیا و لوئیزیانا با توانایی انجام کارآزمایی بالینی و ایجاد یک ردپای ملی در سراسر آمریکا برای مجوز محصولات خود.

SOURCE Zelira Therapeutics Limited

پاسخی بگذارید