Don Miguel Foods از بسته شدن تسهیلات پیشگیرانه تا 4 ماه مه خبر می دهد

دالاس، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – Don Miguel Foods، LLC امروز اعلام کرد ، از احتیاط فراوان ، به طور موقت عملیات را در تأسیسات خود متوقف کرده و تولید را از سر می گیرد. دوشنبه 4 اردیبهشت. این بسته شدن در پاسخ به گسترش بیشتر COVID-19 در منطقه و تأثیر آن بر تأسیسات تولید است. با توجه به طراحی تسهیلات ، این شرکت تصمیم گرفته است که بهترین تصمیم برای متوقف کردن عملیات به مدت 14 روز برای اطمینان از ایمنی تقریباً 700 کارمند خود باشد. Don Miguel Foods یک شرکت تابعه کاملاً از شرکت MegaMex Foods Corporation است و تولیدکننده تاکو ، بریتوس ، شامپاین و سایر محصولات غذاهای آماده مکزیکی برای خرده فروشی ها و فروشگاههای مواد غذایی است.

اخبار مرتبط  InventHelp تختخوابی را برای افراد دارای نیازهای حمام ارائه می دهد (LVT-186)

وی گفت: “ما بر سلامتی و بهزیستی اعضای تیم متمرکز شده ایم و این مهمترین اولویت ماست.” رایان گینور، مدیر کارخانه Don Miguel Foods. “متخصصان تولید ما در این مدت سخت کار خوبی انجام داده اند و وظیفه خود را برای کمک به نگه داشتن غذا در سفره ها انجام می دهند. من به آنها افتخار می کنم و می دانم همه ما مشتاقانه منتظر هستیم که در کنار هم باشیم. 4 ماه مه. در این میان ، ما همچنان به مدیریت استراتژیک زنجیره تأمین خود ادامه می دهیم و اطمینان دارم که در این مدت پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهیم بود. ما می دانیم که ما نقش مهمی در اطمینان از عرضه محصولاتمان در اختیار مصرف کنندگان ، در کجا و در هنگام نیاز به آنها بازی می کنیم. “

اخبار مرتبط  اندازه بازار بخاری آب تا سال 2027 ارزش 37.52 میلیارد دلار داشته است

طبق برنامه پرداخت خود ، تمام کارمندان Don Miguel Foods در طول مکث 14 روزه تولید ، 100 درصد از حقوق و مزایای پایه خود را دریافت خواهند کرد.

این شرکت از درجه حرارت اعضای تیم ، ارائه ماسک و تجهیزات اضافی محافظ شخصی و پروتکل های ایمنی و بهداشتی پیشرفته استفاده کرده و همچنان بر ایمنی کارکنان تمرکز خواهد کرد.

اخبار مرتبط  هیوندای Spanited New Elantra N Line Sedan را راه اندازی کرد

MegaMex Foods یک سرمایه گذاری مشترک بین Herdez Del Fuerte و Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

اظهارات پیش بینی شده
این نسخه حاوی اطلاعات آینده نگر بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت است. رویدادهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. لطفاً در مورد “عوامل خطر” و “اظهارات رو به جلو” که در صفحات 30-35 در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه مالی به پایان رسیده است ، به موارد احتیاط مراجعه کنید 26 ژانویه سال 2020، که می توانید در بخش “سرمایه گذاران” به hormelfoods.com دسترسی داشته باشید.

منابع غذایی Don Miguel Foods

پاسخی بگذارید