راه اندازی گوشت گاو و گیاهان آلی به پایان رسیده ، شرکت گوشت گاو اورگانیک ، از مزرعه خانوادگی در مادراس ، به درب شما منتقل می شود.

گوشت گاو مستقیم و مصرف کننده بیش از 30 سال رویای خانواده Ceciliani بود. پس از گذشت زمان در صنعت تجارت مواد غذایی ، آنها می خواستند روندی را دنبال کنند که در نهایت سلامت بهتر گاوها و مشتریان خود را تضمین کند. گوشت گاو اورگانس محصولی کاملاً قابل ردیابی است که توسط گواهینامه های شخص ثالث پشتیبانی می شود و سالانه مرتع مزرعه را از نظر کیفیت کنترل می کند. نتایج نهایی حیواناتی هستند که زندگی شادتری را تجربه می کنند و گوشتهایی با مزه بهتری دارند که حاوی مواد مغذی ضروری تری هستند. از زمان تولد حیوان و پرورش انسان تا روند پیری آنها و تأسیسات پردازشی به همان اندازه مجوز ، Oreganic کنترل کیفیت را در هر مرحله تضمین می کند.

اخبار مرتبط  Bunge برای به روز کردن کسب و کار مجازی فردا

هر سفارش کاملاً بسته به خلاء بسته می شود و به صورت جداگانه سریع منجمد می شود تا در طراوت فرو رود. سپس مستقیماً به درهای مصرف کننده ارسال می شود. از سال 2020 ، این شرکت منحصراً به این کشور ارسال می کند اورگان، کالیفرنیا، واشنگتن، آیداهو، یوتا، مونتانا، وایومینگو کلرادو برای حفظ بالاترین کیفیت محصول

اخبار مرتبط  ملافه های سرتا سیمونز با اکثر وام دهندگان در زمینه تسویه حساب و افزایش نقدینگی به توافق می رسند

درباره شرکت گوشت گاو اورگان

دارل سسیلیانی جونیور کمپانی گوشت گاو اورگان را در سال 2019 با سه پسرش و اشتیاق به پرورش ارگانیک و اداره امور زمینی راه اندازی کرد. Ceciliani رانندگان نسل سوم و چهارم هستند و از رفاه حیوانات ، پرورش پایدار و محصولات قابل ردیابی قدردانی می کنند. شرکت اورگان گاو نتیجه 30 سال برنامه ریزی ، ایجاد مشارکت در جامعه است و تأیید شخص ثالث برای ارائه مصرف کنندگان گوشت گاو می تواند اعتماد کند.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی ماشین چمن زنی سواری در CAGR بیش از 4٪ در دوره 2020-2025 رشد کند

تماس با مطبوعات:
ساوی
541-728-8272

شرکت گاو اورگانيك SOURCE