GAF Energy و Sunnova مشارکت راهبردی را برای گسترش گزینه های خورشیدی یکپارچه بام برای صاحبان خانه راه اندازی کردند

سانفرانسیسکو، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – GAF Energy ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های خورشیدی بام یکپارچه در آمریکای شمالیو Sunnova Energy International Inc. (“Sunnova”) (NYSE: NOVA) ، پیشرو در زمینه خدمات ذخیره سازی خورشیدی و ذخیره سازی مسکونی ایالات متحده ، امروز یک همکاری استراتژیک را برای ارائه خدمات با سیستم خورشیدی DecoTech 2.0 DecoTech 2.0 GAF Energy همراه با ارائه خدمات خورشیدی Sunnova اعلام کرد. . این مشارکت از دستیابی هر دو شرکت در بازار جدید و بام دوباره استفاده می کند و نشان از همگرایی روزافزون بین بام و خورشیدی دارد.

وی گفت: “من از همکاری با سونووا برای گسترش انتخاب بام خورشیدی برای صاحبان خانه در سراسر کشور خوشحالم.” مارتین دبونورئیس جمهور GAF Energy “این مشارکت نشان دهنده جمع شدن دو شرکت مکمل نیروگاه برق است. از آنجا که صنعت ما به رشد خود ادامه می دهد ، این مشارکت به ما امکان می دهد تا از محصولات بام خورشیدی و تأمین اعتبار بهینه استفاده کنیم.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه منحصر به فرد ذخیره مواد غذایی برای کودکان (CKL-1405) را توسعه می دهد

“این همکاری یک برد برنده استراتژیک برای Sunnova ، GAF Energy و صاحبان خانه است که به دنبال راه هایی برای تأمین انرژی خانه های خود با انرژی پاک و یک سقف جدید هستند.” جان سانتو سالوومعاون اجرایی کانال عملیات و مدیر ارشد تهیه در سونووا. “گزینه عالی بام خورشیدی GAF انرژی ، همراه با ارائه خدمات خورشیدی در کلاس جهانی سونووا ، فرصت های بیشتری را برای صاحبان خانه های خورشیدی فراهم می کند و ماموریت ما برای کمک به استقلال انرژی انرژی را افزایش می دهد.”

اخبار مرتبط  میبلین نیویورک Storm Reid را به عنوان چهره تبلیغات جهانی خود اعلام می کند

GAF Energy نسخه جدید بروز شده DecoTech 2.0 را معرفی کرد در اوایل سال جاری. این سیستم ارزش صاحب خانه را ارائه می دهد و به نصب کنندگان یک راه حل خورشیدی یکپارچه سریع ، آسان و بادوام بام را برای مشتریان می بخشد. این مشارکت دسترسی به صاحبخانه را به بام های خورشیدی بهترین کلاس ، همراه با ارائه خدمات خورشیدی کلاس جهانی سونوا از طریق شبکه خود با فروشندگان با کیفیت ، منطقه ای و نصب کننده ، گسترش می دهد.

درباره انرژی GAF
GAF انرژی در حال تغییر صنعت خورشیدی پشت بام است تا “انرژی از هر سقف” تولید کند. به عنوان یک شرکت صنایع استاندارد ، GAF Energy با همکاری همکاری می کند آمریکای شمالی GAF ، بزرگترین تولید کننده بام و عایق بام ، گزینه های خورشیدی با سقف یکپارچه و زیبا را به صاحبان خانه ارائه می دهد. این شرکت همچنین تأمین اعتبار سهام عدالت مالیاتی تجاری را برای پروژه های خورشیدی بام در مقیاس بزرگ تسهیل می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gaf.energy مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم به روزرسانی در عملکرد Q2 2020 را ارائه می دهد و تجدید مجوز توزیع را اعلام می کند

درباره Sunnova
Sunnova Energy International Inc. (NYSE: NOVA) یک شرکت ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی انرژی خورشیدی و انرژی پیشرو ، با مشتریانی در سراسر ایالات متحده و قلمروهای آن است. هدف سونووا این است که با یک مأموریت ساده منبع انرژی پاک ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد باشد: به استقلال انرژی بپردازید تا صاحبان خانه آزادی زندگی بدون وقفه زندگی را داشته باشند ™.

منبع انرژی GAF

لینک های مربوطه

https://www.gaf.energy