اوه سبزهای من برای جمع شدن

سانفرانسیسکو، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – اوه سبز من، ارائه دهنده پیشرو در زمینه غذاهای سالم و خدمات رفاهی برای شرکت ها در هر اندازه ، امروز اعلام کرد که مجدداً به این خدمات متوسل شده است گارنت، برای هم ترازی بهتر با میراث تغذیه ای خود و دو برابر کردن دیدگاه خود به عنوان ارائه دهنده خدمات رفاهی کاملی برای شرکت ها. علاوه بر نام جدید ، گارتن همچنین در ظاهر و ظاهر جدیدی از نام تجاری ، آرم جدید و ابتکارات بازاریابی برای پشتیبانی از راه اندازی اولین شرکت است.

ایده گارتن در بنیانگذار آغاز شد مایکل هاینریش باغ آلمانی مادربزرگ که در آن از قدرت استفاده از مواد غذایی برای تغذیه و التیام بخشیدن به ذهن و بدن مطلع شد. گارتن ، که کلمه آلمانی باغ است ، به ریشه های این شرکت ادای احترام می کند.

در توسعه برای بیش از یک سال ، rebrand به عنوان یک نقطه عطف به عنوان شرکت به سمت یک ارائه دهنده خدمات وسیع تندرستی متمرکز بر ذهن ، بدن و محیط زیست حرکت می کند. با تغییر پویا در محیط کار در حالی که شرکت ها گزینه های طولانی مدت در محل کار و راه دور را در محل کار خود کشف می کنند ، کارفرمایان به دنبال راه حل هایی برای پشتیبانی از همه جنبه های بهزیستی کارمندان خود در خارج از سایت و محل کار هستند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor بستر نردبان را برای ذخیره ابزارها و افزایش پایداری (TRO-283) ایجاد می کند

وی گفت: “در گارتن ، چشم انداز ما این است که یک رویکرد مدرن برای رفاه عمومی در محل کار ایجاد کنیم و rebrand نشانه ای مهم در پیشرفت شرکت ما است.” مایکل هاینریشبنیانگذار و مدیرعامل گارتن. وی گفت: “توجه به سلامت بسیار مهم و پراهمیت است و از همیشه مهمتر است. ما از رهبران بی شماری شنیده ایم كه سلامتی و به ویژه مصونیت نقش اساسی در چگونگی حمایت از كاركنان خود هنگام بازگشت به نیروی كار ، خواه در محل داشته باشد. یا از راه دور. “

در سال گذشته ، گارتن با مشارکت با شرکت های همفکر مانند Autodesk ، گوگل و اسلک ، مشتری خود را دوبرابر کرد که می دانند مواد غذایی باکیفیت و یک رویکرد جامع برای رفاه عمومی ، یک مؤلفه مهم در رانندگی درگیر شدن کارمندان است. گارتن که عمیقاً در سلامت و ایمنی ریشه دارد ، از تخصص CDC ، ایالتی و فدرال آژانس ها برای همکاری با شرکت ها استفاده می کند تا به آنها کمک کند با خیال راحت دوباره وارد محل کار شوند و از کارمندان خود حمایت کنند. با اجرای اقدامات دقیق بهداشتی و ایمنی ، تیم گارتن متعهد است که نه تنها از کارمندان و مشتریان گاردین بلکه از خانواده هایی که به خانه آنها می روند نیز محافظت کند.

اخبار مرتبط  وپورسو برای کمک به افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی تولید ویپ کار می کند

تحت نام تجاری جدید ، خدمات گارتن به این موارد تغییر داده شده است که عبارتند از:

  • آشپزخانه گارتن: میکرو آشپزخانه های کلید چرخش در دفتر که توسط کارکنان محل سکونت گارتن نگهداری می شوند ، پر از نوشیدنی ، میان وعده و سایر موارد هستند.
  • گارنت سبد: برای دفاتر که نیازی به پشتیبانی آشپزخانه در محل ندارند اما می خواهند میان وعده های مغذی را برای کارمندان خود فراهم کنند ، این جعبه های سرپرستی مستقیماً به مطب تحویل داده می شوند و از میوه های تازه و میان وعده های هنری و نوظهور تشکیل می شوند.
  • آشپز گارنت: صبحانه ، ناهار ، شام و همه چیز در میان ، سرآشپزهای گارتن غذاهای روزانه خوشمزه ای را برای کارمندان ایجاد می کنند.
  • گارنت اسنک از خانه: این صندوق ها که مستقیماً به دفاتر خانه کارمندان ارسال می شوند ، از یک نیروی کار از راه دور با انواع تنقلات سالم پشتیبانی می کنند.
  • بازار گارنت: یخچال و فریزرهای هوشمند و مدرن که قبلاً به عنوان Byte شناخته می شدند ، پر از میان وعده های تازه و وعده های غذایی هستند.
  • گارتن بهزیستی: کلاس های بهداشت و درمان در داخل و مجازی مانند یوگا و مراقبه برای حمایت از سلامتی فردی یا پیوند تیمی.
اخبار مرتبط  Diablo معرفی بیت های خودآزمایی SPEEDemon ™ برای افزایش بهره وری مته بی سیم طراحی شده است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گارنت و دیدن چهره جدید ، به این قسمت مراجعه کنید www.garten.co.

درباره گارتن
گارتن بهزیستی ، PBC ، که قبلاً اوه من گرین ، PBC بود ، از طریق غذاهای سالم و خدمات رفاهی در حال ایجاد رفاه در محل کار است. گارتن که در سال 2014 از Stubford-StartX Incubator و Y Combinator ساخته شده است ، گارنت یک سکوی بهزیستی را ارائه می دهد که میان وعده های غذایی ، وعده های غذایی ، نوشیدنی ها و شیوه های رفاه را از طریق میکرو آشپزخانه ها ، بازارهای خرد ، پذیرایی ، اسنک از جعبه های خانگی و موارد دیگر به محیط کار ارائه می دهد. . مستقر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو، گارتن با راه اندازی شرکت های Fortune 500 در طیف وسیعی از صنایع همکاری می کند. بازدید کنید www.garten.co برای اطلاعات بیشتر.

منبع گارنت

لینک های مربوطه

http://www.garten.co