غول پیکر از افتتاح فروشگاه جدید در شهرستان فیرفاکس ، VA

LANDOVER ، Md.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – مواد غذایی غول پیکر ، بزرگترین فروشگاه ایالت واشنگتن. زنجیره خواربار فروشی منطقه ای ، امروز افتتاح بزرگ یک فروشگاه جدید در بلوار 9400 Fairfax ، دایره Fairfax، Fairfax، VA 22031. درها به طور رسمی از ساعت 6 بامداد به بعد باز می شوند جمعه 21 مرداد استقبال از خریداران به فروشگاه پیاده روی 53000 متر مربعی که برای پرداختن به نحوه خرید مصرف کنندگان با گسترش بخش های مردمی ، ارائه امکانات بیشتر و ارائه یک تجربه کلی مناسب که به خریداران کمک می کند تا کالاهایی را که دوست دارند پیدا کنند و همچنین محصولات جدید و جالب را کشف کنند. این مکان جدید 180 شغل جدید برای جامعه محلی ایجاد خواهد کرد.

غول پیکر همچنان از این دکوراسیون و قالب بندی فروشگاه جدید و بهبود یافته استفاده کرده و متعهد به ارائه به روزرسانی های هیجان انگیز از جمله پیشخوان های آماده شده برای غذاها ، گوشت و غذاهای دریایی ، یک بخش و انتخاب طبیعی و ارگانیک بزرگتر و یک ایستگاه میوه تازه و آب میوه است. . همچنین در این مکان می توانید Starbucks با خدمات کامل با صندلی های کافه ، یک فروشگاه آبجو یا شراب ، یک فروشگاه گل فروشی با خدمات کامل و یک بانک PNC تهیه کنید.

وی گفت: “غول پیکر از سال 1954 در منطقه” فیرفاکس “حضور داشت و ما بسیار هیجان زده هستیم تا خریداران مکان دیگری را برای تأمین نیازهای روزافزون جامعه فراهم کنیم.” ایرا كرسرئیس جمهور از غذاهای غول پیکر. وی گفت: “با این ویژگی ها و امکانات اضافه شده ، این فروشگاه می تواند به عنوان یک فروشگاه یک فروشگاه باشد ، این امر باعث می شود که خریداران ما از ارائه محصولات باکیفیت ، راحت تر و راحت تر از همیشه استفاده کنند. از محصولات گرفته تا غذاهای دریایی گرفته تا نوشیدنی ها و بسیاری موارد دیگر ، هر بخش از این مکان با توجه به خریدار طراحی شده است. “

مکان جدید Fairfax همچنین از برخی خدمات خلاقانه Giant از جمله سرویس وانت Giant پشتیبانی خواهد کرد. خریداران به سادگی سفارشات مواد غذایی خود را از طریق تجربه خرید تازه تجارت الکترونیکی غول پیکر در GiantFood.com یا برنامه تلفن همراه Giant Food قرار می دهند و همکاران فروشگاه از طریق فروشگاه ، سفارشات را به صورت دستی ، بسته بندی و تحویل می دهند تا در مورد اتومبیل های خریدار قرار دهند. در GiantFood.com جدید ، مشتریان همچنین می توانند استفاده از Giant Deliver را انتخاب کرده و زمان تحویل را به خانه های خود اختصاص دهند.

علاوه بر این ماموریت غول پیکر برای دستیابی و آموزش در مورد انتخاب های غذایی سالم ، خریداران می توانند رتبه بندی ارزش غذایی غذایی Guiding Stars را بر روی برچسب های قفسه موردی در سراسر فروشگاه مشاهده کنند و حدس و گمان را از خواندن برچسب های تغذیه ای بگیرند. خریداران این فروشگاه جدید همچنین به مشاوران آنلاین و تلفنی و همچنین کلاسهای آنلاین تغذیه ای و وبینارها ، به تیم متخصصان متخصص تغذیه داخل مجوز دسترسی دارند. برای ثبت نام در یک کلاس و یا با متخصصان تغذیه غول پیکر ، به وب سایت giantfood.com/nutrition مراجعه کنید.

جدید دایره Fairfax با استفاده از روشنایی ال ای دی در سراسر فروشگاه و درب و یخچال های اضافی در سراسر دهلی ، لبنیات و تولید بخش هایی برای نگه داشتن اقلام تازه و سرد در ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی ، محل ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غول ، به سایت giantfood.com مراجعه کنید.

درباره غذاهای غول پیکر
غذاهای غول پیکر مقر آن است لندور ، م. و 164 سوپر مارکت در آن فعالیت می کند ویرجینیا، مریلند، دلاور، و منطقه کلمبیا با تقریباً 20،000 همکار در 164 فروشگاه شامل 155 داروخانه تمام خدمت ، 82 بانک PNC با خدمات کامل و 24 مکان Starbucks قرار دارد. با وجود گزینه های انعطاف پذیر و راه حل های مناسب ، غول پیکر با تمام راه هایی که مصرف کنندگان شلوغ امروز می خواهند از آن استفاده کنند – چه در فروشگاه ، چه از طریق وانت غول پیکر یا تحویل خانه از Giant Delivers که به صورت مشترک در 157 مکان فروشگاه ارائه می دهد ، متناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد غول ، به www.giantfood.com مراجعه کنید.

منبع غول غذا

اخبار مرتبط  تلفن های هوشمند می توانند با تجزیه و تحلیل پیاده روی خود بگویید که وقتی مست هستید