Farce Legal، رمان طنزآمیز با صدای بلند و خنده بر روی سیستم حقوقی آمریکا ، امروز منتشر می شود

نیویورک، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – T.C. کتاب اول موریسون ، Torts R Us: یک Farce قانونیاز امروز از طریق آمازون در دسترس است. در کتاب ، موریسون ، دادستان مشهور و وکیل دادگستری تقریباً 50 سال که از آن به عنوان “رئیس دادخواست تبلیغاتی دروغین” یاد شده است ، با طنز به طرز طنزآمیزی به بررسی سیستم حقوقی مدرن آمریکا از طریق یک سری دادخواستهای عجیب و غریب می پردازد.

این کتاب سیستم حقوقی مدرن ما را از انواع زوایای پوچ طنز می کند ، شامل پرونده های دادخواست های حواس پرت ، شاکیان بدگویی ، وکلای محاکمه دو طرفه و موارد دیگر. از پرونده ای که مربوط به رقصندگان دامان در سه باشگاه آقایان – “برترین ها” ، “پایین پایین” و “زیر کمربند” است – به پرونده دیگری با یک متهم که متهم به تیراندازی به غازها با “سلاح تهاجمی” است ، این کتاب پرتاب می شود. از مورد خنده دار گرفته تا مورد خنده دار. بهترین قسمت؟ هر کدام از آنها از پرونده های دادگاه واقعی گرفته شده است ، برخی از آنها از کار حقوقی موریسون است.

اخبار مرتبط  Everbowl to به یوتا گسترش می یابد

دنیای قانونی از قبل پذیرای کتاب است. مورین باتمن، مشاور عمومی سابق شرکت اعتماد ایالات متحده و همچنین مشاور عمومی جنرال استریت بانک و شرکت اعتماد ، می گوید: “من این کتاب را کاملاً توصیه می کنم – این وضعیت انسانی ما را با طنز و خنده درمان می کند ، در حالی که نکات مهمی در مورد سیستم حقوقی ما ارائه می دهد! “

اخبار مرتبط  کوئل تندرست برای انتشار اولین نتایج سه ماهه خود برای سال مالی 2021 در تاریخ 1 سپتامبر 2020

هری وودزیک وکیل مشهور دادرسی و رئیس جمهور سابق کانون وکلا در اوکلاهما موافق است: “Torts ‘R Us بسیار خواندنی و سرگرم کننده است از ابتدا تا انتها ، پارس درخشان جریان دارد. این اوایل خواننده را قلاب می کند ، و موریسون سطح بالایی از طنز و فریب خوردن را حفظ می کند ، صفحه به صفحه ، ارائه استادانه موقعیت ها و شخصیت های واقعی ، که با جریان مداوم نمایشنامه های غیر منتظره طنز بر روی نام ها ، کلمات و مفاهیم ارتباط برقرار می کنند. “

بعد از فارغ التحصیلی دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک جایی که او یک محقق Root-Tilden ، T.C بود. موریسون کمک کرد پترسون بلکناپ پیشگام زمینه طرح دعوی تبلیغاتی دروغین. بسیاری از پرونده های وی در این زمینه و همچنین زمینه های تجاری و نقض پوشاک تجاری به نقاط عطفی تبدیل شده اند.

اخبار مرتبط  واسط سود سهام عادی سه ماهه را اعلام می کند

منتشر شده توسط iBooks ، اثری از J Boylston & Company ، ناشران ، Torts R Us: یک Farce قانونی لازم است برای هر وکیل ، دانشجوی حقوق ، اصلاح طلب شکنجه یا هر کس دیگری که دوست دارد بخندد ، بخواند. می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید Torts R Us: یک Farce قانونی در tortsrusbook.com و خرید کتاب منحصراً در آمازون.

تماس با رسانه:
استفان فینان
410-841-4992
[email protected]

منابع زمان R ما

لینک های مربوطه

http://tortsrusbook.com