یادآوری ارسال های CPSC به وب سایت خود

واشنگتن، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – CPSC اعلام کرد که فراخوان های زیر با همکاری شرکت های ذکر شده در زیر ارسال می شود. یادآوری را می توان در www.cpsc.gov مشاهده کرد.

توجه: با توجه به شرایط فوق العاده ای که در مورد COVID-19 وجود دارد ، برخی از داروهای شناسایی شده در مطبوعات فراخوانده ممکن است در حال حاضر در دسترس نباشند. مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر باید با مراجعه به شرکت ها تماس بگیرند. مهم است که به یاد داشته باشید که CPSC و شرکتهای فراخوان مصرف کننده را ترغیب می کند نه برای استفاده از محصولات فراخوان

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp طراحی پیشرفته ای برای فن های سقفی (CNC-553)

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم است که از مردم در برابر خطرات غیر منطقی آسیب و یا مرگ ناشی از استفاده هزاران نوع از محصولات مصرفی محافظت می کند. مرگ و میر ، صدمات و صدمات ناشی از حوادث کالاهای مصرفی بیش از آن را برای ملت هزینه کرد 1 تریلیون دلار سالانه کار CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در 40 سال گذشته به کاهش در میزان مرگ و میر و صدمات ناشی از محصولات مصرفی کمک کرده است.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 22 ربع دوم را در 22 ژوئیه اعلام می کند و در 23 ژوئیه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات منوط به فراخوان داوطلبانه عمومی از طرف یک تولید کننده یا یک فراخوان اجباری که به دستور کمیسیون صادر می کند ، ممنوع می کند.

برای اطلاعات نجات:

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov