جدید برای آریزونا: Sanna Sleep

ققنوس، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – سانا خواب (www.sannasleep.com) اعلام کرد محصول جدید نوآورانه کانابینوئید و ترپن مبتنی بر آن در حال حاضر در دسترس است آریزونا. سانا خواب توسط یک زیست شناس مولکولی ایجاد شده است تا به افراد کمک کند تا بتوانند در خواب عمیق استراحت کنند و از خواب بیدار شوند و احساس طراوت و انرژی کنند.

سانا خواب برخلاف سایر محصولات موجود در بازار است. سایر محصولات خواب به دوزهای سنگین THC یا CBD تکیه می کنند یا از مواد افزودنی قوی مانند ملاتونین و آنتی هیستامین ها استفاده می کنند که می توانند روز بعد باعث گرگی شوند.

اخبار مرتبط  Amcor اولین بسته بندی انعطاف پذیر قابل بازیافت قابل بازیافت را در جهان تولید می کند

فرمول منحصر به فرد در سانا خواب با استفاده از یک نسبت خاص از کانابینوئیدهای جدا شده با انتخاب اختصاصی ترپن ها که باعث خواب می شوند ضمن جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی ناخواسته. مهمتر از همه ، سانا خواب غیر روانشناختی است و به شما احساس بالایی نمی دهد.

سانا خواب به دلیل نحوه تعامل با سیستم اندوکانابینوئید کار می کند. فرمول کاملا طبیعی و گیاهی آن دقیقاً گیرنده های CB1 و CB2 endocannabinoid را هدف قرار داده و به سرعت احساسات دلپذیری از آرامش و خواب آلودگی را که تا صبح کاملاً از بین می رود ، برانگیخته است. از آنجا که این محصول حاوی کانابینوئیدها است ، فقط در مراکز فروش ماری جوانا مجاز است.

اخبار مرتبط  جامعه لبنیات مینه سوتا تاج 67 شاهزاده کیایی از راه شیری را تاج گذاری کرد

برای افرادی که در سقوط یا خوابیدن مشکل دارند یا هر کسی که فقط یک شب خوب بخواهدs
خواب، سانا خواب عالی است –به اندازه کافی قوی است که بتواند مؤثر باشد ، اما به اندازه کافی بی خطر است که از آن استفاده شود
اغلب به دلخواه. یک ژل کپک چیزی است که برای بیشتر مردم برای داشتن یک شب استراحت لازم استخواب است آی تیبا دقت مخلوط ، شما می توانید با خیال راحت آن را به مادربزرگ خود توصیه کنید!

اخبار مرتبط  Halper Sade LLP همچنان به بررسی ادغام های زیر می پردازد. سهامداران تشویق می شوند تا با شرکت تماس بگیرند

سانا خواب در سراسر توزیع در دسترس است آریزونا. اگر دیسپانسیون مورد علاقه شما حمل نمی شود سانا خواب، از آنها بخواهید که آن را سفارش دهند و ما می توانیم سریع آن را تحویل دهیم.

تلاش كردن سانا خواب و کشف کنید که خوابیدن و بیدار شدن چقدر عالی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سانا خواب، یا برای یافتن نزدیکترین خرده فروش خود ، به این آدرس مراجعه کنید: SannaSleep.com

اتصال:

فیس بوک: سانا. خواب

اینستاگرام: سانا. خواب

رسانه ها:
پست الکترونیک: [email protected]

منبع سانا خواب

لینک های مربوطه

http://www.sannasleep.com