جدید برای آریزونا: Sanna Sleep

ققنوس، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – سانا خواب (www.sannasleep.com) اعلام کرد محصول جدید نوآورانه کانابینوئید و ترپن مبتنی بر آن در حال حاضر در دسترس است آریزونا. سانا خواب توسط یک زیست شناس مولکولی ایجاد شده است تا به افراد کمک کند تا بتوانند در خواب عمیق استراحت کنند و از خواب بیدار شوند و احساس طراوت و انرژی کنند.

سانا خواب برخلاف سایر محصولات موجود در بازار است. سایر محصولات خواب به دوزهای سنگین THC یا CBD تکیه می کنند یا از مواد افزودنی قوی مانند ملاتونین و آنتی هیستامین ها استفاده می کنند که می توانند روز بعد باعث گرگی شوند.

اخبار مرتبط  Tint World® پوشش کامل فلوریدا را با فروشگاه جدید بوکا راتون ادامه می دهد

فرمول منحصر به فرد در سانا خواب با استفاده از یک نسبت خاص از کانابینوئیدهای جدا شده با انتخاب اختصاصی ترپن ها که باعث خواب می شوند ضمن جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی ناخواسته. مهمتر از همه ، سانا خواب غیر روانشناختی است و به شما احساس بالایی نمی دهد.

سانا خواب به دلیل نحوه تعامل با سیستم اندوکانابینوئید کار می کند. فرمول کاملا طبیعی و گیاهی آن دقیقاً گیرنده های CB1 و CB2 endocannabinoid را هدف قرار داده و به سرعت احساسات دلپذیری از آرامش و خواب آلودگی را که تا صبح کاملاً از بین می رود ، برانگیخته است. از آنجا که این محصول حاوی کانابینوئیدها است ، فقط در مراکز فروش ماری جوانا مجاز است.

اخبار مرتبط  گروه ارداگ S.A. قیمت گذاری 790 میلیون یورو در یادداشت های امن ارشد

برای افرادی که در سقوط یا خوابیدن مشکل دارند یا هر کسی که فقط یک شب خوب بخواهدs
خواب، سانا خواب عالی است –به اندازه کافی قوی است که بتواند مؤثر باشد ، اما به اندازه کافی بی خطر است که از آن استفاده شود
اغلب به دلخواه. یک ژل کپک چیزی است که برای بیشتر مردم برای داشتن یک شب استراحت لازم استخواب است آی تیبا دقت مخلوط ، شما می توانید با خیال راحت آن را به مادربزرگ خود توصیه کنید!

اخبار مرتبط  کاوالان ویسکی STR دوم این شرکت را اعلام کرد

سانا خواب در سراسر توزیع در دسترس است آریزونا. اگر دیسپانسیون مورد علاقه شما حمل نمی شود سانا خواب، از آنها بخواهید که آن را سفارش دهند و ما می توانیم سریع آن را تحویل دهیم.

تلاش كردن سانا خواب و کشف کنید که خوابیدن و بیدار شدن چقدر عالی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سانا خواب، یا برای یافتن نزدیکترین خرده فروش خود ، به این آدرس مراجعه کنید: SannaSleep.com

اتصال:

فیس بوک: سانا. خواب

اینستاگرام: سانا. خواب

رسانه ها:
پست الکترونیک: [email protected]

منبع سانا خواب

لینک های مربوطه

http://www.sannasleep.com