قهوه Parks برای تجلیل از سالگرد 2 سال آینده سایت تجارت الکترونیک راه اندازی می شود

قهوه Parks از زمان تأسیس در سال 1986 ، در صنعت قهوه های اداری یکی از رهبران صنعت بوده است. در سال 2004 ، قهوه Parks شروع به کباب کردن قهوه خود کردند – لوبیا های آبدار شده از مزارع در سراسر جهان برای تکمیل جام خود. قهوه درجه ویژه در پرچمداران پارکهای روبنا و کافه در آن برشته و بسته بندی می شود کارولتون ، TX

“فکر کردن به آنجا که این آغاز شده است – گاراژ خانوادگی ما – تا کنون حمل قهوه به هرجای آمریکا یک لحظه افتخارآمیز برای ما است.” رندی پارک، بنیانگذار قهوه Parks. “تیم ما برای ایجاد قهوه باکیفیت با قیمت های رقابتی سخت کار می کند و ما از تهیه یک فنجان قهوه که مردم از آن لذت می برند ، هیجان زده هستیم.”

اخبار مرتبط  هایک ویژن AX PRO را با راه حل های جامع هشدار بی سیم راه اندازی می کند

می گوید: “مشتریان تجاری ما سالها در مورد تهیه قهوه Parks در منزل سؤال کرده بودند.” پارک اسکاتمدیر بازاریابی “با تعداد بیشتری از افراد به دلیل Covid-19 از خانه کار می کنند ، ما احساس می کنیم این راه اندازی اشتراک نمی تواند در زمان بهتری انجام شود.

برای اطلاعات بیشتر ، به parkscoffee.com/store مراجعه کنید. همچنین با رعایت نکات احتیاطی که برای Covid-19 در نظر گرفته شده است ، می توانید برای دیدن روند قهوه ، گشت و گذار در دل کوه را ببینید.

اخبار مرتبط  کربی ژان ریموند و کرینگ سیستم عامل "دوستان شما در نیویورک" را راه اندازی کردند

درباره پارک قهوه
Parks Cafe در سال 1984 توسط تأسیس شد رندی پارک در گاراژ خود را کارولتون ، TX خانه آنها پس از سالها تلاش و فداکاری توسط او و همسرش دبی ، آنها قهوه Parks را در 13 بازار در جنوب غربی ، به 13 بازار در سراسر جنوب غربی افزایش داده اند. دالاس به لس آنجلس با بیش از 15000 مشتری از طریق روابط منابع ما ، ما مفتخریم که از بنیاد بذر پیشرفت حمایت می کنیم ، و پارک قهوه حامی طولانی محلی بوده است کارولتون خدمات Metrocrest غیر انتفاعی. تمام موارد حمل و نقل موجدار از 100٪ مواد بازیافت شده استفاده می کنند. داستان آنها را در اینستاگرام یا فیس بوک دنبال کنید.

اخبار مرتبط  Navigators تلاش برای یافتن پادشاهی در پلینزی را انجام می دهند

SOURCE Parks قهوه

لینک های مربوطه

https://www.parkscoffee.com