شرکت والنس مجوز تحقیقات بهداشت کانادا را برای انجام آزمایشات مدیریت انسانی برای ارزیابی حساسیت و طعم محصولات صادر کرد

KELOWNA ، قبل از میلاد، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت والنس (TSX: VLNS) (OTCQX: VLNCF) (“شرکت” یا “شرکت Valens”) ، یک رهبر جهانی در زمینه توسعه و تولید نهایی محصولات نوآورانه و مبتنی بر کانابینوئید ، امروز اعلام کرد که مجوز تحقیقات کانابیس خود را تحت قانون Kanabis Health Canada و مقررات حشیش از طریق شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود ، Valens Agritech Ltd. دریافت کرده است.

این مجوز به شرکت Valens اجازه می دهد تا تحقیقات مربوط به تجویز و یا توزیع حشیش به افراد انسانی را برای ارزیابی طعم ، بینایی ، بو یا لمس ، با توجه به شرایطی که توسط Health Canada (کانادا) ارائه شده است ، انجام دهد. شركت از اين مجوز براي انجام آزمايشات انساني كنترل شده براي ارزيابي حسي عصاره هاي شاهدانه ، كنسانتره و روغن هاي آن از جمله بخارسازها ، و نوشيدني ها و فرآورده هاي خوراكي ، در تجهيزات استخراج ، ساخت و آزمايش خود استفاده خواهد كرد. Kelowna ، B.C.

وی گفت: “این نقطه عطف مهیج و استراتژیک به ما مزیت رقابتی می دهد تا بیشتر نوآوری و تمایز محصولات پیشرو ما بر پایه روغن را نوآوری کنیم.” تایلر رابرسونمدیر ارشد اجرایی شرکت Valens. وی گفت: “با این مجوز تحقیق ، ما اکنون می توانیم ارزیابی های حسی را در مرحله توسعه محصول انجام دهیم تا کیفیت و بازاریابی محصولات ما را به حداکثر رساند تا موفقیت بالقوه راه اندازی را پیدا کنیم. یافته های مربوط به طرح های تحقیقاتی اختصاصی آینده باعث پیشرفت درک ما در مورد ترجیحات شاهدانه می شود تا به ما ادامه دهند. تولید حق بیمه ، محصولات نسل بعدی که نیازهای در حال تحقق مشتری و مصرف کننده را برآورده می کنند. ”

ارزیابی حسی ، اقدامات افراد انسانی نسبت به محصولات را که توسط حواس درک می شود ، اندازه گیری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر می کند ، و به عنوان روشی برای تعیین اینکه آیا تفاوت های محصول شناسایی می شود ، پایه و اساس آن تفاوت ها و تنوع ترجیحات استفاده می شود. این روش ارزیابی باعث می شود که خدمات سفارشی شرکت و خدمات برچسب سفید با توانایی اضافه شده در ارزیابی خوشبو کننده بودن ترکیبات شاهدانه حاشیه ای تهیه شده با بانک اطلاعاتی گسترده terpene والنس افزایش یابد. همچنین خط لوله نوآوری شرکت را در همه بخشهای کلیدی محصولات گسترش خواهد داد.

اخبار مرتبط  GNC استراتژی های بهینه سازی و رشد فروشگاه را تسریع می کند

جف فالووسرئیس شرکت Valens ، افزود: تحقیقات حشیش حاصل از آزمایشات انسانی در این مرحله از چرخه رشد صنعت بسیار حیاتی و با ارزش است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا دانش پشتوانه ای از چگونگی تجربه مصرف کنندگان محصولات مختلف برای پیشبرد تحقیقات خود داشته باشیم. و استراتژی توسعه ، و به نوبه خود ، محصولات متمرکز بر مصرف کننده را به بازار عرضه می کنند .این پروانه تحقیق نه تنها با افزایش حضور ما در زنجیره های ارزش خود ، موقعیت ما را به عنوان یک فروشگاه یکپارچه برای مشتریان تقویت می کند ، بلکه اعتبار دیگری را نیز برای پلتفرم ما فراهم می کند. ما به دنبال گسترش به بازارهای جدید هستیم. “

درباره شرکت Valens

شرکت Valens یک رهبر جهانی در توسعه و تولید محصولات نهایی و مبتنی بر کانابینوئید است. شرکت والنس با ارائه بهترین خدمات در کلاس و کالاهای اختصاصی شامل CO2 ، اتانول ، هیدروکربن ، استخراج کمتر از حلال و ترپن ، تست تحلیلی ، فرمولاسیون و توسعه محصول و شریک بودن در انتخاب برندهای برتر شاهدانه کانادایی و بین المللی متمرکز شده است. ساخت سفارشی والنس بزرگترین شرکت استخراج شخص ثالث در کشور است کانادا با ظرفیت سالانه 425000 کیلو گرم شاهدانه و زیست توده گیاه شاهدانه در تأسیسات هدفمند ما در Kelowna ، بریتیش کلمبیا که در مرحله تبدیل شدن به سازهای خوب تولید اتحادیه اروپا (EU) است. شرکت Valens در حال حاضر طیف گسترده ای از فرمت های محصول از جمله تنتور ، کلاه های دو تکه ، ژل های نرم ، اسپری های خوراکی و قلم های ویا و همچنین نوشیدنی ها ، کنسانتره ها ، مواد موضعی ، خوراکی ها ، تزریقی ، محصولات بهداشتی طبیعی را ارائه می دهد و دارای یک خط لوله قوی است محصولات نسل بعدی در حال توسعه برای عرضه در آینده است. سرانجام ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Valens آزمایشگاه های والنس آزمایشگاه آزمایش کانابیس معتبر ISO 17025 دارای مجوز بهداشت و سلامت کانادا است که خدمات تحلیلی پیشرو در بخش را ارائه می دهد و با ترمو فیشر علمی همکاری کرده است تا یک مرکز عالی در علوم مبتنی بر گیاهان توسعه دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به http://thevalenscompany.com. عرشه سرمایه گذار شرکت Valens را می توان به طور خاص در یافت http://thevalenscompany.com/investors/.

اخبار مرتبط  BFF جدید شکم شما - ملاقات با FRISKA ، یک برند تجاری سلامتی و بهداشتی و بهداشتی را از طریق ترکیبات آنزیمی هضم شده بهبود می بخشد

درباره اعلامیه های جستجو به جلو توجه کنید

کلیه اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله اطلاعات مربوط به عملکرد مالی یا عملیاتی آینده و سایر اظهارات شرکت Valens که بیانگر انتظارات یا برآوردهای مدیریتی از عملکرد آینده است ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، اطلاعات آینده نگر یا آینده را تشکیل می دهد. اظهارات به معنای قوانین مربوط به بورس اوراق بهادار و مبتنی بر انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها از تاریخ این قانون است. گفته های پیشرو به منظور ارائه اطلاعات در مورد انتظارات و برنامه های جاری مدیریت مربوط به آینده گنجانده شده است. هر جا ممکن باشد ، کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” ، “برنامه ریزی” ، “روند” ، “نشانه” ، “پتانسیل” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “ایجاد” ، “باور” ، “قصد” ، “توانایی” یا عباراتی که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “خواست” یا احتمالاً انجام شود ، رخ دهد یا به دست آمده ، یا منفی این کلمات یا تغییرات دیگر آنها ، برای شناسایی چنین اطلاعاتی آینده نگر مورد استفاده قرار گرفته است. بیانیه های خاص آینده نگر ، بدون محدودیت ، تمام افشای اطلاعات در مورد نتایج آینده عملیات ، شرایط اقتصادی و دوره های پیش بینی شده عمل را شامل می شود.

خطرات و ابهاماتی که ممکن است روی بیانیه های آینده نگر تأثیر بگذارد ، از جمله ، خطر نظارتی ، ایالات متحده گذرگاه ها و ممنوعیت های مسافرتی ، اتکا به مجوزها ، گسترش امکانات ، رقابت ، وابستگی به عرضه حشیش و اتکا به سایر ورودی های کلیدی ، وابستگی به مدیریت ارشد و پرسنل کلیدی ، ریسک و مسئولیت شغلی عمومی ، تنظیم صنعت حشیش ، تغییر در قوانین ، مقررات و دستورالعملها ، رعایت قوانین ، اتکا به یک تسهیلات واحد ، سابقه کار محدود ، آسیب پذیری در برابر افزایش هزینه های انرژی ، تبلیغات نامطلوب یا درک مصرف کننده ، مسئولیت محصول ، خطرات مربوط به مالکیت معنوی ، فراخوان محصول ، مشکلات پیش بینی ، مدیریت رشد و دادخواهی ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت Valens هستند. برای یک بحث جامع تر در مورد خطرات پیش روی شرکت Valens ، و این ممکن است باعث شود نتایج واقعی مالی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت Valens از نظر مادی با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای تخمین زده شده آینده یا بیان شده توسط اطلاعات آینده نگر متفاوت باشد. یا بیانیه های آینده نگر ، لطفاً به آخرین فرم اطلاعات سالانه شرکت Valens ارسال شده به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا به آدرس www.sedar.com یا وب سایت شرکت Valens در www.thevalenscompany.com مراجعه کنید. خطرات شرح داده شده در چنین فرم اطلاعات سالانه توسط مرجع در اینجا گنجانیده می شوند. اگرچه اظهارات آینده نگر در اینجا منعکس کننده اعتقادات فعلی مدیریت و فرضیات معقول مبتنی بر اطلاعاتی است که از تاریخ حاضر در اختیار مدیریت است ، اما شرکت Valens نمی تواند یقین داشته باشد که نتایج واقعی مطابق با چنین اطلاعاتی آینده نگر خواهد بود. شرکت Valens به شما هشدار می دهد که به چنین اظهارات آینده نگر اعتماد نکنید. شركت Valens هرگونه قصد و یا وظیفه خود را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در موارد دیگر ، رد می كند ، مگر آنكه طبق قانون قابل اجرا باشد. هیچ چیز در اینجا به عنوان پیشنهادی برای فروش یا وکالت برای خرید یا فروش اوراق بهادار شرکت Valens قابل تفسیر نیست.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor گیره پیشرفته ای را ایجاد می کند (HUN-854)

منبع شرکت Valens