کوئل تندرست برای انتشار اولین نتایج سه ماهه خود برای سال مالی 2021 در تاریخ 1 سپتامبر 2020

LAVAL ، QC، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – Alimentation Couche-Tard Inc. (“Couche-Tard” یا “Corporation”) (TSX: ATD.A) (TSX: ATD.B) نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول سال مالی 2021 خود منتشر خواهد کرد. بر سه شنبه اول شهریورخیابان، 2020 ، پس از بسته شدن TSX. Couche – Tard یک کنفرانس تلفنی برگزار می کند چهارشنبه 2 شهریوردوم، 2020 ، ساعت 8:00 A.M. (EDT) برای ارائه نتایج مالی خود برای سه ماهه اول سال مالی 2021 خود. به این ترتیب برایان هاناش ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی و همچنین کلود تسیرمدیر ارشد مالی سخنران خواهد بود و به سؤالات تحلیلگران پاسخ خواهد داد. بنابراین ، Couche-Tard از تحلیلگران شناخته شده به شرکت دعوت می کند تا دو سؤال خود را قبل از آن به مدیریت خود ارائه دهند 7:00 بعد از ظهر. (EDT) روز سه شنبه1 سپتامبرخیابان، 2020 ، در [email protected] .

تحلیلگران مالی ، سرمایه گذاران ، رسانه ها و افراد علاقه مند به گوش دادن به پخش اینترنتی نتایج Couche-Tard که از طریق اینترنت صورت می گیرد چهارشنبه 2 سپتامبردوم، 2020 ، ساعت 8:00 A.M. (EDT) می تواند با دسترسی به وب سایت شرکت در https://corpo.couche-tard.com/en/ و با کلیک کردن بر روی “روابط سرمایه گذار / ارائه شرکت” یا با شماره گیری 1-866-865 ، این کار را انجام دهد. -3087 یا شماره بین المللی 1–647-427-7450 و به دنبال آن کد دسترسی 5278666 #.

اخبار مرتبط  بازار جهانی جین شلوار جین Premium (2020 تا 2025)

بارگیری مجدد: برای اشخاصی که قادر به گوش دادن به پخش زنده نیستند ، ضبط پخش اینترنتی به مدت 90 روز در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

درباره Alimentation Couche-Tard Inc.

Couche-Tard پیشرو در صنعت فروشگاه های راحتی کانادا است. که در ایالات متحده، این بزرگترین اپراتور فروشگاه رفاه مستقل از نظر تعداد فروشگاه های دارای شرکت است. که در اروپا، Couche-Tard رهبر فروشگاه های راحتی و خرده فروشی حمل و نقل جاده ای در کشورهای اسکاندیناوی است (نروژ، سوئد و دانمارک)، در بالتیک کشورها (استونی، لتونی و لیتوانی) ، و همچنین در ایرلند، و حضور مهمی در لهستان.

علاوه بر این ، تحت توافقنامه های صدور مجوز ، نزدیک به 2350 فروشگاه تحت عنوان Circle K در 15 کشور و سرزمین دیگر اداره می شوند (کامبوج، مصر، گوام، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ، اندونزی، جامائیکا، ماکائو، مکزیک، مغولستان، نیوزلند، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام) ، که شبکه کل جهان را به نزدیک به 14.500 فروشگاه نزدیک می کند.

اخبار مرتبط  Bio-Fence ، یک راه اندازی اسرائیلی از آشپزخانه KitchenTech Hub توسط اشتراوس ، ارائه راه حل منحصر به فرد برای محافظت از مناطق عمومی در برابر coronavirus

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Alimentation Couche-Tard Inc. ، لطفاً مراجعه کنید: https: //corpo.couche tard.com.

SOURCE Alimentation Couche-Tard Inc.

لینک های مربوطه

http://corpo.couche-tard.com