“سبز بودن آسان نیست”. پایدار سوم ، برت زیمرمن از سخنان معروف جیم هنسون در هنگام سفر برای کمک به تعریف بهتر “طبیعی” و تجلیل از مسئولیت های زیست محیطی و اجتماعی در صنعت شراب و ارواح ، تکرار می کند.

برت استفاده خواهد کرد پایدار سام مانند یک بستر برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق و تخصص خود در ضمن آموزش و جمع آوری متخصصان از سراسر جهان برای تعیین وزن و کمک به تعریف منظور از تولیدکننده شراب و ارواح طبیعی و چرا محبوبیت در حال رشد است.

برت در کنار غیرانتفاعی کار خواهد کرد پروژه برچسب تمیز به سمت یک مأموریت روشن برای استفاده از علم و آموزش برای ایجاد الهام از اتخاذ شیوه های کشاورزی و تولیدی با مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی.

در روزهای بی سابقه امروز ، سلامتی و سلامتی به عنوان یک انتخاب سبک زندگی روزمره اهمیت بیشتری پیدا می کند. مصرف کنندگان در مورد آنچه که در بدن خود قرار می دهند ، آموزش بیشتری می گیرند و در حال انتخاب طبیعی تر از تولید کنندگان مسئول هستند.

[“It is time for the beverage alcohol industry to make some changes to benefit the health of consumers – my mission is to educate and inspire people to make these changes.”]، “هدف از پایدار سام فراهم کردن مکانی است که بتوانیم در مورد دنیای شراب و ارواح طبیعی آموزش ببینیم ، داستانها و بهترین شیوه ها را با کمک متخصصان برجسته از جمله شراب سازان ، دانشمندان ، اندیشمندان مترقی ، مبتکران و عوامل تغییر جهت آگاهی از تصمیمات خرید مصرف کننده به اشتراک بگذاریم. منبع قابل اعتماد برای این اطلاعات.

اخبار مرتبط  بازار شیشه دو جداره به ارزش 27.4 میلیارد دلار تا سال 2025

برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید: Sustainablesomm.org ، Salthable Somm را در فیس بوک دنبال کنید: www.facebook.com/sustainablesomm و Instagram: www.Instagram.com/sustainablesomm

در باره BRETT ZIMMERMAN، اماس
صاحب بازرگان شراب Boulder ، مدیر اجرایی پروژه تمیز لیبل پایدار Somm
متولد و بزرگ شده است کلرادو، برت زیمرمن اشتیاق خود را برای شراب به عنوان یک پیشخدمت هنگام تحصیل در آنجا کشف کرد دانشگاه کلرادو. عشق او به غذا و شراب و جاه طلبی زیاد ، او را در موقعیت های بسیار معتبر در تحسین برانگیخت Charlie Trotter’s که در شیکاگو رستوران Aqua را جشن گرفتند و در این راه دانش فوق العاده ای به دست آوردند. او با موفقیت رستوران خود به نام Mateo را در کشور خود باز کرد و پس از سه سال ، او کار رستوران را ترک کرد تا روی اشتیاق واقعی خود – شراب خوب – تمرکز کند کلرادو مدیر کل بخش شراب خوب شراب و ارواح آمریکایی. این ارادت به هنر و صنعت او در بهار سال 2007 به اوج خود رسید ، هنگامی که زیمرمن با موفقیت امتحان کارشناسی ارشد خود را گذراند و تمایز بسیار پرافتخار استاد ساملیایر را بدست آورد (فقط 269 این گواهینامه را در سراسر جهان دارد).

اخبار مرتبط  Shnap به عنوان واقعی "Shazam for Shopping" راه اندازی شد

با داشتن ام اس زیر کمربند خود ، ادامه یافتن اشتیاق وی باعث شد تا وی اقدام به خرید بولدر شراب بازرگان از همکار استاد سوملییر وین بلدینگ و سالی محر در آگوست 2010

زیمرمن همچنین به عنوان مشاور پروژه پاک برچسب در جایی خدمت می کند پایدار سام متولد شد

اخبار مرتبط  الیاف شیشه بتن آرمه اندازه بازار ارزش 244.2 میلیون دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

استاد زیمرمن در حال حاضر به همراه همسر و همكار شراب شراب و دو پسرش در بولدر زندگی می كند.

در باره پایدار سام
پایدار Somm در سال 2020 توسط راه اندازی شد برت زیمرمن و پروژه ملی برچسب پاک غیر انتفاعی با هدف استفاده از علم و آموزش برای الهام بخشیدن به اتخاذ شیوه های کشاورزی و تولیدی با مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی. www.sustainablesomm.org

درباره پروژه برچسب پاک
Clean Label Project ™ یک شرکت غیر انتفاعی ملی با هدف رساندن حقیقت و شفافیت برچسب زدن به مواد غذایی و محصولات مصرفی است. بازدید کنید cleanlabelproject.org برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه برچسب پاک.

مخاطب: [email protected]

منبع ثبات پایدار

لینک های مربوطه

http://sustainablesomm.org