جورج ون ملهرت ، نویسنده پرفروش ، اقتباسی از کتابهای خود را فیلمبرداری می کند

ملائرت براساس تجربیات زندگی خود ، دو پرفروش بنام “La Corruption de la Justice” (“فساد عدالت”) و “Un Avocat Tres Dangereux” (“یک وکیل بسیار خطرناک”) را نگاشته است. اقتباسی از این رمان ها در یک مجموعه تلویزیونی ساخته شده است که قرار است در سراسر جهان پخش شود و باید در اسپانیا به مرحله تولید برسد. با این حال ، ویروس Covid 19 و یک قرنطینه اجباری تولید را متوقف کردند. با این حال ، قرار است در ماه مه مجدداً شلیک شود مگر اینکه قرنطینه اجباری بیشتر به اروپا گسترش یابد.

این سریال به دنبال حرفه یک وکیل جوان و با استعداد در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل است ، که نماینده یک تولید کننده ثروتمند الماس است و در واقع پوششی برای یک سرویس مخفی خارجی است که برای شخصیت اصلی ما ناشناخته است. این به طور ناگهانی در میان ملل متخاصم که درگیر فعالیتهای مخفی هستند ، می یابد.

طبق گفته پت اندرو، تهیه‌کننده اجرایی تلویزیون واندا هالسایون ، “فساد عدالت” یک تریلر سیاسی خارق العاده و داستانی جالب از چگونگی فساد دولت در یکپارچگی قانونی یک وکیل جوان صادق است که در دنیایی به دام افتاده است و در برابر هر کاری که می کند مقاومت می کند. به او آموخت که باور کند “. اندرو ، مدیر اجرایی سابق در املای سرگرمی ، اطمینان می دهد که این داستانی خواهد بود که جنبه های رمان های جنایت و فتنه های سیاسی مانند “کارآگاه واقعی” و “مؤسسه” را در هم می آمیزد.

وقتی با جورج ون ملهرت آشنا شدیم ، از طریق پیوند ویدئویی از وی سؤالات درونگرا پرسیدیم ، که وی از خانه خود در سوئیس پاسخ داد:

اخبار مرتبط  J.Crew Group ، Inc. به روزرسانی استراتژی بهینه سازی املاک را ارائه می دهد

1. شما به نادر رسیده اید. شما کتابی منتشر می کنید که براساس تجربیات زندگی شما ساخته شده و مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. چگونه توانستید این دستاورد شگفت انگیز را به یک قرارداد تلویزیونی تبدیل کنید؟

این بخشی از معما است که موضوع رمان بعدی من خواهد بود. این یک داستان درون داستان است. در اعماق پایین ، من همیشه می دانستم که یک روز شخصیت هالیوود خواهم بود ، فقط نمی دانستم چگونه تمام می شود ، چه چیزی بخشی از جذابیت است. در حین کار روی رمان هایم ، شخصیتی را روی کاغذ اختراع کردم که سرانجام به یک شخصیت تلویزیونی واقعی تبدیل شد. من خواب را ایجاد کردم.

2. واکنش های مثبت زیادی به برنامه تلویزیونی آینده در رسانه های اجتماعی و غیره وجود دارد … در صورت انتخاب هر بازیگری در جهان ، چه کسی را برای خود جوان تر انتخاب می کردید؟

سؤال دشوار ، زیرا من دختران را بیشتر از پسران دوست دارم! هیچ کس نمی تواند من را بازی کند ، زیرا من بودن بسیار دشوار است. من با نقش خودم می جنگم. و آنها باید یاد بگیرند که چنگ زنی را بازی کنند ، یک وکیل و نویسنده باشند ، همه یکباره!

اما من مطمئناً به متیو مک کاناوی نگاه می کنم. ما همان لبخند ، ظاهر جوانی و ظاهر خوب را داریم و می تواند هم بی دغدغه و هم نمایشی باشد. اما من این را به عامل بازیگران هالیوود واگذار می کنم!

3. من به عنوان کسی که کتاب خارق العاده شما را خوانده است ، می دانم که شخصیت های زن جالبی وجود دارد که برای نمایش تلویزیونی اقتباس می شوند. چه نوع زن در واقع مردی مثل شما را جذب می کند؟

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار بیش از 100 میلیارد دلار باشد و با رشد 6.4 درصدی CAGR رشد کند

من هنوز با خانم جورج ملاقات نکرده ام ، بنابراین نمی دانم. این یک کلیشه خواهد بود که بگوید که او باید واقعاً خنده دار ، شوخ ، هوشمند ، معاشرت ، زیبا و … باشد و اینکه او باید موسیقی را دوست داشته باشد. اینکه چرا دو نفر در کنار هم قرار می گیرند ، اغلب یک رمز و راز است ، زیرا شما می توانید به طرف مقابل جلب شوید ، بنابراین همه معیارها را بیرون می کشید و باز می ماند. من می توانم تصور کنم که چگونه جورج اسکارلت (یوهانسون) ملاقات می کند و چگونه آنها دست به دست هم می دهند …

4- آیا در مورد خودتان چیزی جالب می گویید که هیچ کس از آن خبر ندارد و طرفداران شما دوست دارند آن را بشنوند؟ به عنوان مثال ، من نویسنده خیره کننده “Catcher in the Rye” ، J.D. سلینجر ، مصاحبه کرد و دقیقاً این سؤال را از او پرسید ….. او به من گفت که یک افسر اطلاعاتی با بالاترین مخفی OSS در نبرد نورماندی است. بنابراین یک چیز عالی برای ما بگویید!

درست قبل از اینکه قرارداد کتاب و فیلم را امضا کنم ، من در هواپیما نشسته بودم که دیگر نباید روی آن نشسته بودم و خانم در کنارم که کاملاً برایم ناشناخته بود ، به من گفت که خیلی زود اتفاق بزرگی برای من می افتد. زندگی حتی در همان هفته اتفاق می افتاد. او خودش را اینگونه توصیف کرد فرشته گابریل، فکر کردم آه مرد ، چطور این خانم در صندلی کنار من تمام شد. من فکر کردم او یک شخص دیوانه وار یک فرقه است ، اما خانم /فرشته درست بود … من فکر می کنم نکته اصلی این است که من همیشه مثبت بوده ام و هرگز به خودم ایمان نکردم.

اخبار مرتبط  شرکت رستوران سفارش دادگاه به کارگر اجازه می دهد تا از پوشیدن پوست استفاده کند

5- به هوادارانی که می خواهند کتاب یا دستنوشته ای را برای یک برنامه تلویزیونی ارائه دهند ، چه توصیه ای می کنید؟

هیچ تلاشی برای موفقیت وجود ندارد. من سالهاست که روی کتابها و ضبط های موسیقی خود کار می کنم و شما فقط باید بدون داشتن طرحی برای یک نمایش به آن اشتیاق داشته باشید. شما باید برای خود و داستان خود کاملا معتبر باشید.

6. به افتخار دوست مشترک ما جیمز لیپتون از استودیوی بازیگران ، لطفاً به سؤالات زیر پاسخ دهید (در بیش از یک کلمه یا عبارت):

– چه چیزی باعث ایجاد اشتیاق خلاق ، معنوی یا عاطفی در شما می شود؟
پیاده روی در طبیعت.
– چه چیزی شما را خاموش می کند؟
زشتی
– کلمه نفرین مورد علاقه شما چیست؟
مینس
– چه صدا یا صدا ای را دوست دارید؟ سکوت
– از چه صدا یا صدا متنفر هستید؟ سر و صدا
– چه حرفه دیگری را می خواهید غیر از خودتان دنبال کنید؟ کمدین که در مورد وکلا شوخی می کند
– شما چه حرفه ای را نمی خواهید این حرفه را انتخاب کنید؟ وکیل
– غیرمعمول ترین حرف شما چیست؟ امکان پذیر نیست
– اگر بهشت ​​است ، هنگام رسیدن به دروازه بهشت ​​چه می خواهید از خدا بشنوید؟
جورج ، من شما را صدا کردم تا ارگان را برای ما بازی کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1157459/George_Van_Mellaert.jpg

تماس با:
خوزه ماریا گومز
[email protected]
+ 34-607-312-016

SOURCE تلویزیون واندا هالسیون

پاسخی بگذارید