ناهارخوری محوری سالن اجتماعات محوری به مدل دادگاه غذا

SEATTLE، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – Bayview ، یک جامعه برنامه زندگی غیر انتفاعی 62+ ، از یک دادگاه جدید مواد غذایی خبر داد که بر روی بازگشایی فضای اصلی ناهار خوری آنها و گسترش گزینه های وعده های غذایی متمرکز است – همه در حالی که با اندیشه و معقولانه کنترل عفونت ، دوری اجتماعی و … را حفظ می کنند. پیشگیری کلی از COVID-19.

در ابتدای همه گیر ، Bayview و بسیاری از مجامع بزرگ مسکونی به سرعت به همین ترتیب از اتاق های شاداب و شلوغ شلوغ و پر تحرک به تحویل وعده های غذایی به آپارتمان های ساکنان رفتند. دن گالوینمدیر خدمات آشپزخانه بایویو ، واقعیت طولانی را در آغوش گرفت که پایان روشنی برای همه گیر در بینش وجود ندارد.

“مدیرعامل ما ، نانسی وینبکگالوین اظهار داشت ، “جامعه ما – هم ساکنان و هم کارکنان – در مقابل بحران COVID-19 راه حل های خلاقانه و خلاقانه برای Bayview را به چالش کشیدیم.” تنوع غذای ارائه شده را بالا ببرید ، برخی از عناصر اجتماعی تعامل را برگردانید ، همه در عین حال که می توانید آن را تا حد امکان امن کنید؟

اخبار مرتبط  Everplush با راه اندازی محصولات جدید میکروفیبر ، هفته نساجی سپتامبر 2020 را جشن می گیرد

یک راه حل مناسب برای دادگاه مواد غذایی بود. گالوین ، مسلح با یک رستوران گسترده و پیشینه میهمان نوازی ، با تعداد زیادی از کارمندان و ساکنین همراه شد تا این مفهوم را به بار آورد. راستی روح جامعه و همکاری کاملاً نمایان بود. بیل جوردن ، ساکن Bayview ، که حرفه ای طولانی به عنوان معمار دارد ، در تدوین برنامه های طبقه که امکان راهبردهای مناسب فضایی را فراهم می کرد ، مهم بود. مایکل مایر ، ساکن Bayview ، که یک طراح مجموعه نامزد Emmy است ، در ایجاد ظاهر و احساس دادگاه مواد غذایی مهم بود. علاوه بر تکمیل دادگاه غذا با راهکارهای صرفه جویی در هزینه ، مشارکت ساکنان و کارکنان باعث افزایش روحیه و هیجان در کل جامعه شد.

این فضا با نام “دادگاه غذایی باغ تراس” ، شامل سه ایستگاه سفارش از راه دور اجتماعی با پارتیشن های شیشه ای ، یک منطقه انتظار از نظر اجتماعی ، یک جمع جدید از Marketplace است که اقلام Grab & Go را ارائه می دهد ، طناب های تئاتر جمعیت ، دهانه کف ، علائم بزرگ برای ناوبری آسان ، راهروهای جداگانه برای کارمندان و ساکنین ، مناطق نشیمن اجتماعی و ایستگاههای بهداشتی. سفیران دورافتاده اجتماعی با جلیقه های روشن برای اطمینان از شیوه های صحیح کنترل عفونت ، انطباق جامعه و سؤالاتی که ممکن است ایجاد شود ، کف کار می کنند. گیاهان و شاخ و برگهای اساسی و سایه بان به بازار ، بخشی از طرحهای پزشکی مواد غذایی است که عناصر فضای باز را در داخل خود به ارمغان می آورد.

اخبار مرتبط  سریال هم گناه قسمت یازدهم به صورت قانونی

“یکی از ویژگیهای بارز جوامع ارشد زندگی در سراسر کشور واشنگتن وینبک ، مدیرعامل Bayview اظهار داشت: “وینبک ، مدیرعامل Bayview می گوید ، و واقعاً در سراسر کشور راهی هستیم که از یکدیگر یاد می گیریم.” ما امیدواریم که داستان ما در مورد مختل کردن جوامع ارشد در وضع موجود ، وضعیت مثبتی را که بسیار مورد نیاز است ، می درخشد. “

اخبار مرتبط  بام بزرگترین بازار تابلوهای چوبی مسکونی تا سال 2024 باقی خواهد ماند

به دلیل افزایش روزافزون موارد جدید COVID-19 ، Bayview متوقف شده است تا دادگاه مواد غذایی را متوقف کند کینگ کانتی. در این میان ، امید آنها این است که به جوامع الهام بخش شوند تا به بزرگترها به عنوان منبع بی تجربه حکمت ، دانش و ارزش های تجربی خود نگاه کنند. ارزش دیدن دارد

قبل و بعد از تصاویر ناهار خوری به غذا در صورت درخواست در دسترس است. آموزش ویدیویی سرگرم کننده غذا در کار با کارمندان و بازیگران مقیم است.

درباره Bayview: Bayview ، یک گوهر روشن از محله ملکه آن از سال 1961 ، یک جامعه برنامه زندگی غیر انتفاعی 62+ با هدف “تبدیل تجربه سالخوردگی با ایجاد فرصت هایی برای زندگی سالم ، معنوی و هدفمند برای ساکنان ، کودکان ، کارمندان ، و جامعه بزرگتر اطلاعات بیشتر در مورد Bayview در اینجا: https://www.bayviewseattle.org/.

تماس با رسانه: جیل چانگ
[email protected]
206.301.4480

SOURCE Bayview

لینک های مربوطه

https://www.bayviewseattle.org/