بازار شیشه دو جداره به ارزش 27.4 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار شیشه دو جداره توسط مواد (شیشه ، قاب و فاصله ، درزگیر) ، کاربرد (پنجره و درب ، نما) ، ضخامت فضا (کمتر از 10mm10mm تا 12mm ، بیش از 12 mm) ، صنعت و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود اندازه بازار شیشه دو جداره از آن رشد کند 21.4 میلیارد دلار در سال 2020 تا 27.4 میلیارد دلار تا سال 2025 ، در CAGR 5.0٪ در دوره پیش بینی.

دانلود بروشور PDF: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=152588064

TOC در عمق را مرور کنید “بازار شیشه دو جداره”
105 – جداول
42 – ارقام
150 – صفحات

فهرست مفصل مطالب را در اینجا مشاهده کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/double-glazing-glass-market-152588064.html

بازار شیشه دو جداره به دلیل افزایش تقاضا برای شیشه با انرژی در برنامه های پنجره ها ، درها و نماها در حال رشد است که با ارائه عایق حرارتی برتر به کاهش بارهای گرمایش و سرمایش کمک می کند.

مواد شیشه ای سهم عمده شیشه های دو جداره را در خود جای داده است.

شیشه بخشی جدایی ناپذیر از یک واحد دو جداره است. انواع مختلفی از عینک ها برای ساختن یک واحد دو جداره استفاده می شود ، به عنوان مثال ، سفت شده ، روکش شده ، و شفاف ترین ، در میان دیگران. علاوه بر این ، طبق هر برنامه از ضخامت های مختلف شیشه ای استفاده می شود که باعث ایجاد سر و صدا و عایق قابل توجهی در زیرساخت ها می شود.

برنامه نما بیشترین سهم بازار را در بین شیشه های دو جداره جهانی از نظر ارزش و حجم به خود اختصاص داده است.

برنامه نما دارای سهم عمده بازار در بازار شیشه های دو جداره است. این میزان مصرف زیاد به افزایش تعداد پروژه های تجاری در سراسر APAC مربوط می شود. علاوه بر این ، هنجارهای سختگیرانه دولت ، شرکتهای زیرساخت اخلاقی را تحت فشار قرار می دهد که با اتخاذ راه حلهای کارآمد در مصرف انرژی ، مصرف انرژی را کاهش دهند اروپاو آمریکای شمالی همچنین به رشد برنامه های نما کمک می کند.

اخبار مرتبط  حایر با رشد 9.05٪ درآمدی در سال 2019 ، موقعیت پیشرو صنعت را تقویت می کند

ضخامت فاصله بین 10 و 12 میلیمتر بیشترین سهم بازار را در بازار جهانی شیشه دو جداره از نظر ارزش دارد

در یک واحد عایق یا دو جداره ، فاصله دهنده های شیشه ای فاصله بین دو لایه شکاف را تعیین و فراهم می کنند. استفاده از نوار فضا 10 میلی متر تا 12 میلی متر به همراه شیشه های چند لایه ، سفت شده ، فوق العاده شفاف و سایر عینک ها محافظت بسیار خوبی در برابر اشعه ماوراء بنفش و IR می کند و راحتی نور را از طریق انتقال نور بسیار عالی از این رو در صنعت مسکونی ترجیح می دهد.

درخواست صفحات نمونه:
https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=152588064

مسکونی سریعترین بخش در بازار شیشه دو جداره جهانی در طول دوره پیش بینی از نظر ارزش است

مسکونی سریعترین بخش به دلیل صرفه جویی در هزینه های ارائه شده توسط شیشه دو جداره است که افراد را به سمت انتخاب شیشه دو جداره برای پنجره ها ، درها و سایر کاربردها سوق داده است. خواص مسکونی مجهز به راه حل های دو جداره ، مزایای بسیاری از قبیل کاهش اختلال در سر و صدا ، عایق گرمایشی ، ایمنی و امنیت را در حالی که رد پای کربن را کاهش می دهد بدون اینکه روی دید تأثیر بگذارد ، ارائه می دهد.

COVID-19 بازار کامپوزیت ها در صنعت هوافضا را به طرز فاجعه آمیزی تحت تأثیر قرار داده است. که در اروپا، اسپانیا، انگلستان، آلمان، فرانسهو ایتالیا کشورهاي مهمي هستند که COVID-19 تلفات سنگيني را متحمل شده است. انتظار می رود صنعت ساخت و ساز و زیرساخت در کوتاه مدت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار بگیرد. ایجاد اختلال در زنجیره تأمین ، کمبود پیمانکاران فرعی و مواد و خاتمه قراردادها برای کنترل هزینه ها از جمله این عوامل هستند. در دراز مدت ، یک خط لوله پروژه ضعیف برای کل صنعت پیش بینی شده است.

اخبار مرتبط  آنالیز 2020 بازار جهانی آزمایش ایمنی گوشت ، لبنیات ، میوه ها و سبزیجات و تأثیر COVID-19

اروپا پیش بینی می شود بیشترین سهم بازار در بازار شیشه های دو جداره در طول دوره پیش بینی را به خود اختصاص دهد.

اروپا بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. تقاضای زیاد برای شیشه دو جداره در کاربرد پنجره و درب و نما یکی از محرکهای اصلی استفاده روز افزون از شیشه دو جداره است. حضور تولید کنندگان مختلف در انگلستان و آلمان در حال تولید بازار شیشه های دو جداره در منطقه هستند.

بازیکنان اصلی این بازار عبارتند از Metro Performance Glass (نیوزلند) ، CN Glass Limited (انگلیس) ، شیشه و سیستمهای شیشه ای PVT. با مسئولیت محدود (هند) ، واحدهای مهر و موم شده T&I محدود (UK) ، Clayton Glass Ltd (انگلستان) ، Shenzhen Sun Global Glass Co.، Ltd. (چین) ، TAMCO Gulf Ltd. (امارات متحده عربی) ، ویندوز Weatherbeater (انگلستان) ، و ابی و شیشه برتون (بریتانیا).

در این گزارش 10٪ سفارشی سازی رایگان دریافت کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/questCustomizationNew.asp؟id=152588064

گزارش های مرتبط:

بازار شیشه ای کارآمد انرژی توسط روکش (کت سخت ، پالتو نرم) ، لعاب (تک جداره ، دو جداره ، شیشه سه تایی) ، کاربرد (ساختمان و ساخت و ساز ، خودرو ، پانل خورشیدی) ، و منطقه- پیش بینی جهانی تا سال 2023
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/energy-efficient-glass-market-103779630.html

کارآمد با انرژی ویندوز بازار توسط لعاب نوع (Double، Double Low، e Triple، and Triple Low-e) ، کامپوننت (شیشه ، قاب و سخت افزار) ، کاربرد (جایگزینی و نوسازی و ساخت و ساز جدید) ، بخش استفاده نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2026
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/energy-efficient-window-market-16858759.html

اخبار مرتبط  تقاضای مسکونی برای HVAC و پیمانکاران لوله کشی ادامه دارد ، در حالی که تقاضای تجاری شروع به بازگشت به عنوان تجارت دوباره شروع به باز شدن می کند

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان برای نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (تعیین موقعیت بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا روبرو می شوید. MarketsandMarkets determined تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هر چه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/double-glazing-glass-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/double-glazing-glass.asp

منبع بازارها و بازارها