شرکت تغذیه شخصی Baze اعطای حق ثبت اختراع در مورد “رویکرد حلقه بازخورد” خود را با دقت ریز مغذی اعلام می کند

بوستون، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – بریز، راه اندازی تغذیه شخصی و برنده جایزه اخیر Nutraingredients اعلام کرد که به خاطر بازخورد رمان خود حق ثبت اختراع داده شده است روش حلقه“برای ارزیابی ، توصیه و دوز مواد مغذی شخصی (EP3469359A1) این امر همچنین موقعیت بایز را به عنوان رهبر صنعت تقویت می کند و از رویکرد منحصر به فرد آنها در ارائه توصیه های مواد مغذی شخصی محافظت می کند.

فیلیپ شولت، مدیرعامل و بنیان گذار Baze می گوید: “ما چهار سال پیش ، وقتی صنعت تغذیه شخصی هنوز در مراحل ابتدایی خود بود ، از این حق ثبت درخواست کردیم. ما می دانستیم که روش بهتری برای توصیه های مواد مغذی شخصی وجود دارد ؛ ما از عملکرد ریاضی تیم خود استفاده کردیم ، پیشینه های دارویی و پزشکی برای ترسیم رویکردی که اکنون به ثبت رسیده است و ما در زمینه تغذیه دقیق صحیح هستیم.

اخبار مرتبط  THE THE WONDERS توسط AROMATICA به صورت آنلاین در Costco USA موجود است

در هسته اصلی فرآیند ثبت شده ، موتور پیشنهادی است که ورودیهای مشتری را شامل می شود – سطح مواد مغذی خون حاصل از دستگاه آزمایش در منزل ، داده های آنتروپومتری و شیوه زندگی و اهداف بهداشتی – و آن را به توصیه های دقیقی از مواد مغذی تبدیل می کند ، که می تواند از طریق آن برآورده شود. مواد مغذی مکمل و گزینه های غذایی متراکم مواد مغذی هدفمند.

آنچه به ویژه این فرایند ثبت اختراع را واقعاً نوآورانه می کند ، توانایی ارزیابی مداوم ورودی های بیولوژیکی و سبک زندگی است که می تواند دوباره در موتور توصیه قرار گیرد. این حلقه بازخورد همیشه در حال تحول ، با استفاده از اطلاعات بیشتر ، باهوش تر و دقیق تر می شود. شولت می گوید: “ما از تأیید این حق ثبت اختراع خوشحال می شویم و احساس می کنیم که این رویکرد ابتکاری نوآورانه در صنعت را که طی سالها به زندگی بار آورده ایم ، بیشتر تأیید می کند.”

اخبار مرتبط  میترزا اولین حضور خود را به عنوان یک شرکت عمومی انجام می دهد

این شرکت به طور مستمر در حال گسترش مجموعه ای از نشانگرهای زیستی ریز مغذی خود است ، و همچنین به دنبال بهره‌گیری از سایر نشانگرهای دیجیتال و DNA است. برای هدف قرار دادن نیازهای مغذی ، Baze رژیم غذایی مکمل دقیقی را توصیه می کند ، که در بسته های ماهانه برای ساختن یک عادت آسان تهیه شده است ، و آنها اخیراً پلتفرم خود را برای گنجاندن توصیه های غذایی و غذاهای جامع گسترش داده اند. در ماه ژوئیه ، این شرکت اعلام کرد همکاری استراتژیک با مارک بعدی مواد غذایی منجمد ، عملکرد آشپزخانه.

اخبار مرتبط  داده های بزرگ به نظارت بر ایمنی مواد غذایی در گویانگ ، چین کمک می کند

درباره Baze

پایه گذاری شده توسط فیلیپ شولت و دکتر ایسام حداد در سال 2014 ، Baze اولین کیت آزمایش تغذیه ای مبتنی بر خون و در منزل است که مکمل های اشتراک با کیفیت بالا و توصیه های غذایی شخصی را ارائه می دهد. Baze سطح ریزمغذی ها را به طور مرتب اندازه گیری می کند تا از بهبود پایدار عدم تعادل مواد غذایی و سلامت کلی اطمینان حاصل کند. این شرکت پس از تجزیه و تحلیل ، مکمل های شخصی ، هوشمند و توصیه های غذایی متراکم سالم و مغذی را بر اساس نتایج خود به مشتریان ارائه می دهد.

مخاطب: [email protected]

SOURCE Baze

لینک های مربوطه

https://www.baze.com/