شرکت تغذیه شخصی Baze اعطای حق ثبت اختراع در مورد “رویکرد حلقه بازخورد” خود را با دقت ریز مغذی اعلام می کند

بوستون، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – بریز، راه اندازی تغذیه شخصی و برنده جایزه اخیر Nutraingredients اعلام کرد که به خاطر بازخورد رمان خود حق ثبت اختراع داده شده است روش حلقه“برای ارزیابی ، توصیه و دوز مواد مغذی شخصی (EP3469359A1) این امر همچنین موقعیت بایز را به عنوان رهبر صنعت تقویت می کند و از رویکرد منحصر به فرد آنها در ارائه توصیه های مواد مغذی شخصی محافظت می کند.

فیلیپ شولت، مدیرعامل و بنیان گذار Baze می گوید: “ما چهار سال پیش ، وقتی صنعت تغذیه شخصی هنوز در مراحل ابتدایی خود بود ، از این حق ثبت درخواست کردیم. ما می دانستیم که روش بهتری برای توصیه های مواد مغذی شخصی وجود دارد ؛ ما از عملکرد ریاضی تیم خود استفاده کردیم ، پیشینه های دارویی و پزشکی برای ترسیم رویکردی که اکنون به ثبت رسیده است و ما در زمینه تغذیه دقیق صحیح هستیم.

اخبار مرتبط  مؤسسه مدیریت تأمین به عنوان یک مکان برتر برای کار در آریزونا ، جایزه را بدست آورد

در هسته اصلی فرآیند ثبت شده ، موتور پیشنهادی است که ورودیهای مشتری را شامل می شود – سطح مواد مغذی خون حاصل از دستگاه آزمایش در منزل ، داده های آنتروپومتری و شیوه زندگی و اهداف بهداشتی – و آن را به توصیه های دقیقی از مواد مغذی تبدیل می کند ، که می تواند از طریق آن برآورده شود. مواد مغذی مکمل و گزینه های غذایی متراکم مواد مغذی هدفمند.

آنچه به ویژه این فرایند ثبت اختراع را واقعاً نوآورانه می کند ، توانایی ارزیابی مداوم ورودی های بیولوژیکی و سبک زندگی است که می تواند دوباره در موتور توصیه قرار گیرد. این حلقه بازخورد همیشه در حال تحول ، با استفاده از اطلاعات بیشتر ، باهوش تر و دقیق تر می شود. شولت می گوید: “ما از تأیید این حق ثبت اختراع خوشحال می شویم و احساس می کنیم که این رویکرد ابتکاری نوآورانه در صنعت را که طی سالها به زندگی بار آورده ایم ، بیشتر تأیید می کند.”

اخبار مرتبط  شرکت های پرتفوی رودخانه سایبان به دنبال گسترش خرده فروشی و حضور برند در بازارهای آمریکای شمالی هستند

این شرکت به طور مستمر در حال گسترش مجموعه ای از نشانگرهای زیستی ریز مغذی خود است ، و همچنین به دنبال بهره‌گیری از سایر نشانگرهای دیجیتال و DNA است. برای هدف قرار دادن نیازهای مغذی ، Baze رژیم غذایی مکمل دقیقی را توصیه می کند ، که در بسته های ماهانه برای ساختن یک عادت آسان تهیه شده است ، و آنها اخیراً پلتفرم خود را برای گنجاندن توصیه های غذایی و غذاهای جامع گسترش داده اند. در ماه ژوئیه ، این شرکت اعلام کرد همکاری استراتژیک با مارک بعدی مواد غذایی منجمد ، عملکرد آشپزخانه.

اخبار مرتبط  بازار تجارت B2B Giga Cloud Logistics Logistics با همکاری و دریافت تأیید رسمی از بزرگترین مرکز خرده فروشی چین ، ستاره قرمز قرمز ماکالین

درباره Baze

پایه گذاری شده توسط فیلیپ شولت و دکتر ایسام حداد در سال 2014 ، Baze اولین کیت آزمایش تغذیه ای مبتنی بر خون و در منزل است که مکمل های اشتراک با کیفیت بالا و توصیه های غذایی شخصی را ارائه می دهد. Baze سطح ریزمغذی ها را به طور مرتب اندازه گیری می کند تا از بهبود پایدار عدم تعادل مواد غذایی و سلامت کلی اطمینان حاصل کند. این شرکت پس از تجزیه و تحلیل ، مکمل های شخصی ، هوشمند و توصیه های غذایی متراکم سالم و مغذی را بر اساس نتایج خود به مشتریان ارائه می دهد.

مخاطب: [email protected]

SOURCE Baze

لینک های مربوطه

https://www.baze.com/