VitaBounty با Superstore Ultimate Health همکاری می کند

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – مشتریان بیش از گذشته مکمل های خود را از خانه خریداری می کنند زیرا بازار تجارت الکترونیک به یک جنبه مهم در موفقیت هر برند تبدیل شده است. نام تجاری مکمل تغذیه VitaBounty در سراسر 2020 تجارت الکترونیکی خود را گسترش داده است ، اما اخیراً آنها افزودند Superstore Ultimate Health به سبد خود برای افزایش دسترسی آنلاین محصولات بی نظیر بهداشتی خود.

حضور در انواع فروشگاه های تجارت الکترونیکی استراتژی موفقی برای VitaBounty بوده است زیرا سایت های بیشتر به معنی ترافیک بیشتر ، دید بیشتر و یک مشتری متنوع تر است که ممکن است در غیر اینصورت با محصولات VitaBounty روبرو نشود. Superstore Ultimate Health در طول سه سال گذشته محبوبیت زیادی داشته است ، اکنون دو هزار مارک بهداشتی و بهداشتی با بیش از 3000 محصول موجود در بازار به بالا ارائه می دهد. معروف به زمان حمل و نقل سریع آنها ، Superstore Ultimate Health یک افزودنی قوی برای هر یک از فروشگاه های خرده فروشی آنلاین بوده است.

اخبار مرتبط  بازار بومی کلاژن تا سال 2027 به 252.3 میلیون دلار خواهد رسید

محصولاتی که از طریق آنها در دسترس هستند Superstore Ultimate Health از نظر کیفیت و صداقت در سطح شخصی که اغلب توسط خرده فروشان آنلاین بزرگتر ارائه نمی شود ، تأیید می شود ، بنابراین VitaBounty می دانست که در انتخاب شریک زندگی Superstore Ultimate Health محصولات آنها به شکلی نمایش داده می شود که به نقاط قوت آنها می پردازد.

فروش تجارت الکترونیکی اکنون بیش از دو سوم کل بازار مکمل را تشکیل می دهد ، پیش بینی می شود طی دهه آینده این آمار دو برابر شود. VitaBounty در حال حاضر محصولاتی را در سراسر وب در دسترس دارد که قصد دارد تعداد زیادی از خرده فروشان جدید را به مجموعه تجارت الکترونیکی خود اضافه کند ، اما این شرکت می گوید که در رفتار شخصی که تاکنون در همکاری با خود داشته اند ، احساس اطمینان دارند. Superstore Ultimate Health.

اخبار مرتبط  Publix به اهدا کننده برتر شرکت Way Way تبدیل می شود

در بازار مکمل کاملاً رقابتی ، ویتا بوندی به دلیل تعهد آنها به مواد مؤثر در کار ، از هم متمایز است. در حالی که امروز بسیاری از محصولات پشتیبانی ایمنی در بازار وجود دارد ، تنها ویتا بوندی است VitaImmuneXP حاوی غلظت بالایی از بتا گلوکانان حیاتی ، مشتق از عصاره قارچ shititake است. این تعدیل کننده سیستم ایمنی FDA GRAS تأیید شده و ثبت شده دارای اثربخشی اثبات شده است.

VitaImmuneXP یک روش آسان برای استفاده از این مکمل غلیظ ، با قطره های مایع که می توانند به صورت آب ، آب میوه یا مخلوط شوند به تنهایی ارائه می شود ، زیرا تقریباً کاملاً بی مزه هستند. تحقیقات مربوط به بتا گلوکان همچنان توجه بیشتری را به خود جلب می کند زیرا کاربردهای جدید برای این مکمل پیامدهای مهیج برای سلامتی و سلامتی جامعه به ویژه در مورد مصونیت بدن دارد.

گرچه بتا گلوکان مشتق شده از قارچ در این شهر محبوبیت داشته است اروپا و آسیا سالها است که ، VitaBounty یکی از اولین شرکتهایی است که به فروش می رساند ایالات متحده بازار ، و تاکنون آنها با استقبال گرم از نظرات مشتری رضایت بخش استقبال شده اند. اما شاید مهمتر از همه ، VitaBounty در حال ساخت است VitaImmuneXP خرید آسان از هرجای دیگر با حضور روزافزون آنلاین و دسترسی به تجارت الکترونیکی.

اخبار مرتبط  یک ماده غذایی مغذی و جذاب

تغذیه تکمیلی در حال حاضر بیش از 130 میلیارد دلار صنعت است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در پنج سال آینده را نشان نمی دهد. از طریق مشارکت آنها با Superstore Ultimate HealthVitaBounty روند رشد خرده فروشی آنلاین را نیز ادامه می دهد. به دنبال فروش VitaBounty از طریق فروشگاه های مختلف تجارت الکترونیکی ، از جمله Ultimate Health Superstore.com باشید

لطفا سوالات خود را مستقیماً به آدرس زیر بفرستید:
دایان پیکاردی
(954) 399-2207
[email protected]

منبع VitaBounty