به گفته زنان آمریكا ، مردانی كه ماسك صورت خود را می پوشند ، سكس تر هستند

“اکثراً به دلیل تهویه اجتماعی ، برخی از مردان ماسک ها را مشاهده می کنند نشانه ضعفگفت: ” نیل مهتا، M.P.H. ، مدیرعامل و بنیانگذار رویال. “وقتی می بینید که چگونه اکثر خانمها مردان را در ماسک درک می کنند ، با این وجود باید برای بسیاری از بچه ها ، به ویژه افرادی که می خواهند از نظر شریک زندگی خود سکسی بمانند ، یک بازی تعویض بازی باشد.”

آیا ماسک ها می توانند به اتاق خواب خود راه یابند؟
کارشناسان بهداشت عمومی و رابطه جنسی پوشش جدید را به عنوان جدید توصیه می کنند راهنما برای جنسیت شریک زندگی ، و – طبق بررسی 500 نفره – این احساسات ممکن است در بین زنان نیز جذاب باشد. در حالی که تنها شش درصد از زنان ایالات متحده در طول همه گیری های COVID-19 با ماسک صورت رابطه جنسی برقرار کرده اند ، حدود 25 درصد از این ایده باز هستند.

اخبار مرتبط  Pingtan Marine Enterprise نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 را در 9 نوامبر 2020 منتشر می کند

مهتا افزود: “بهداشت و بهداشت برای زنان بسیار مهم است زیرا این امر به روابط عاشقانه آنها مربوط می شود.” “فقط یک سال پیش ، هیچ کس به فکر برقراری رابطه جنسی با ماسک نبود و اکنون ، یک زن شوک آور در چهار زن یا خنثی است یا احتمالاً این کار را خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  مدار نهم ، ادعاهای تبعیض اچ آی وی علیه برنامه سفارش نامه پستی داروی تجویز شده CVS را احیا می کند ، نظارت بر مصرف کننده می گوید

در این ماه ، رویال اولین بار راه اندازی کرد “کیت سکس مدرن، “که دارای کاندوم وگان ، روغن ارگانیک ، پاک کننده دستمال مرطوب بدن و چند بسته ماسک صورت است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.alwaysberoyal.com.

درباره رویال
رویال ارائه دهنده محصولات سلامتی جنسی کاملاً طبیعی ، با کیفیت بالا ، غیر سمی و مراقبت های شخصی است. رویال با ارائه کاندوم های سازگار با گیاهان وگان ، روان کننده های ارگانیک و مبتنی بر آب ، دستمال مرطوب بدن ویتامین E و سایر محصولات ، دوباره بهداشت جنسی را تعریف می کند ، بدون این که سلامتی خود را به خطر بیاندازد. از زمان راه اندازی در سال 2016 ، این شرکت نسبت به مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در هر محصول شفاف بوده زیرا دانستن اینکه چه چیزی در بدن شما و اطراف بدن شما رخ می دهد ، فقط هوشمندانه نیست ، بلکه سکسی است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.alwaysberoyal.com.

اخبار مرتبط  کانابیس خلاق برنده جایزه طلای خلاق هرمس برای طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی می شود

منبع نگاهی به شکل PR

لینک های مربوطه

https://takeshapepr.com/