Dermafirm USA & BDMT Global Partner برای راه اندازی رمان زنده “مفهوم فروشگاه در خانه”

بوستون، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز اعلام شد ، درمافریم ایالات متحده آمریکا، این شرکت مراقبت از پوست برای شرکای مبتکرانه تحقیق و توسعه با برنده جوایز BDMT Global برای ایجاد یک رویکرد مبتنی بر فن آوری شناخته شده است که مستقیماً بازارهای B2B و D2C را درگیر می کند. جدید خرید در خانه مفهوم توسعه یافته توسط BDMT جهانی راه اندازی شده است 25 آگوست. با آن ، درمافریم ایالات متحده آمریکا لمس شخصی که در حال حاضر در طول چالش های COVID-19 وجود ندارد ، اضافه می کند. BDMT (توسعه تجارت و تحول در بازاریابی) کارشناسان جهانی در تلاشند تا حمایت جامعه را با آموزش مصرف کننده و اشتیاق Dermafirm به مراقبت از پوست سالم – به منظور توسعه نقاط لمسی شخصی که ایجاد یک ارتباط عاطفی بین مارک و مصرف کنندگان است ، ترکیب کنند.

“عادتهای مصرف كننده COVID-19 به سمت مراقبت از خود الهام بخش ما است خرید در خانه تجربه و راه اندازی اخیر خط BIOTOC کلاس حرفه ای پرستیژ DIY. محصولات تمیز غیر تهاجمی ما پاسخگوی نیاز افرادی است که به دنبال پوست طبیعی بسیار مؤثر و قابل تزریق هستند. درگیری ما در جنبش پوست سالم ذاتی DNA Dermafirm است و به همین دلیل ما از همکاری با BDMT ، سازمانی که واقعاً آن را دریافت می کند ، هیجان زده هستیم. ” پارک پائولا، مدیرعامل ، درمافیرم ایالات متحده آمریکا.

این رویداد 2 ساعته از طریق Zoom در آغاز می شود 11:00 صبح ET ساعت اول با هدف قرار دادن B2B با:

علم پوست سالم و ایجاد مشاغل در طول COVID-19

Dermafirm ایالات متحده آمریکا و رهبری جهانی BDMT مشاوره های تخصصی در مورد توسعه استراتژی های تجاری در میان همه گیری ها برای متخصصان مراقبت از پوست ارائه می دهند و یک بحث آزاد و پرسش و پاسخ درباره روندهای اطراف پوست سالم ارائه می دهند.

ساعت دوم (ظهر ET) ویژگی های Dermafirm را دارد خرید در خانه تجربه هدف قرار دادن D2C با:

میزبان سابق HSN / Influencer زیبایی تقویت رژیم پس انداز و مراقبت از پوست شما

میزبان سابق HSN MC ملیندا لی فاستر خط BIOTOC جدید و پرستیژ Dermafirm را به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان در این رویداد از خرید مستقیم ، نمایشی محصول ، فروش فلش ، هدیه ویژه و موارد دیگر لذت می برند. برنده درمافرم ایالات متحده زنان در کمک هزینه خرد کارآفرین STEM نیز در طول ساعت اعلام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر و به R.S.V.P: https://bit.ly/BIOTOC فروشگاه فروش

وی گفت: “من به عنوان یک رهبر با BBAC (شورای مشاوره تجاری برند BIOTOC) و مدافع زنان در STEM ، اشتیاق دارم که با به اشتراک گذاشتن دانش و منابع ، از زنان حمایت کنم و فرصت هایی را برای زنان و کارآفرینان ایجاد کنم.” سوزی ایم، SVP برای TribalVision ، پیشرو بخش بین المللی BDMT Global.

“این با اشتیاق من به درمافرم ارتباط دارد ایالات متحده حرکت پوستی سالم برای ایجاد تغییر در بازار جهانی و آموزش مصرف کنندگان در مورد گزینه های سالم تر. ما به شدت از درمافریم حمایت می کنیم ایالات متحده مأموریت و چگونگی تغییر نام تجاری چشم انداز ایالات متحده بر روی پوست سالم. “

درباره DERMAFIRM ایالات متحده آمریکا

بوستونمبتنی بر Dermafirm ایالات متحده آمریکا شرکت بازوی Dermafirm، Inc ، شرکت کیهان کره جنوبی کره جنوبی است که به دلیل تحقیق و توسعه جامع و همچنین فرمول های اختصاصی مبتنی بر فناوری در پشت محصولات برنده جایزه خود شناخته شده است. Dermafirm ، که مقر آن در کره است ، در سال 2002 تاسیس شد تا لوازم آرایشی پیشرفته را با استفاده از بالاترین کیفیت مواد در آزمایشگاه تحقیقاتی خود تولید کند. محصولات دارویی درجه پزشکی تا خانگی در 3000 کلینیک و بیمارستان در سرتاسر کره و توسط مصرف کنندگان استفاده می شود. با رشد سریع فروش سالانه و گسترش بازار جهانی ، محصولات آنها در بیش از 20 کشور جهان در دسترس است.

درباره BDMT Global

دفتر مرکزی در بوستون، توسعه تجارت و تحول بازاریابی (BDMT) جهانی ، https://bdmtglobal.com، یک بخش بین المللی TribalVision Worldwide (یک شرکت 4 بار سریعترین شرکت در حال رشد) ، یک تیم توسعه تجاری و بازاریابی برون سپاری است که خدمات راهبردی ، توسعه تجاری و بازاریابی برای شرکت های بین المللی در تلاش برای ورود به بازار ارائه می دهد. بازار ایالات متحده

BDMT Global به تازگی با ایجاد یک کنفرانس مجازی و استراتژی پیگیری از راه دور ، فروشگاه های Home را برای شرکت هایی که در سطح بین المللی گسترش می یابند ، برای سازگاری با چالش های همه گیر از جمله انتقال از یک رویداد فیزیکی به یک نمایشگاه آنلاین ، که گردهمایی بزرگی از سازندگان از سراسر جهان است ، راه اندازی کرده است. جهان در طول COVID-19. به رهبری گروهی از متخصصان برنده جوایز که رویدادهای فروش زنده را برای شرکتهای در حال رشد در سراسر جهان که دلیل بزرگی دارند ، هدایت می کنند ، BDMT Global با شرکت ها برای شروع مشاوره در جامعه و آموزش مصرف کننده به منظور ایجاد تأثیر در زندگی کارآفرینان ، رهبران تجارت و جوامع جهانی

میشل نادیم-بیکر
[email protected]
+ 1-617-818-1223

منبع Dermafirm ایالات متحده آمریکا

اخبار مرتبط  CAMPAIGN VITADAIRY "محافظت از پزشکان 24 ساعت" عکس از طریق اینترنت توسط STORM