اولین HPLC قابل حمل کانابیس اکنون 11+ کانابینوئید را ارائه می دهد

NEW LONDON ، N.H.، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – Orange Photonics ، ارائه دهنده ابزار دقیق آزمایش کانابیس ، از انتشار LightLab 3 آنالایزر مبتنی بر کروماتوگرافی مایع قابل حمل و با کارایی بالا خبر داد. LightLab برای کاربران غیر فنی در برنامه های آزمایش خاص حشیش طراحی شده است.

مشاغل و تنظیم کننده های لمسی حشیش و کنف مدتهاست که در نبود اطلاعات واقعی کانابینوئید در زمان واقعی ، تلاش می کنند – همان اطلاعاتی که عملیات کارآمد ، نوآوری و انطباق را ممکن می سازد. همه آنچه در LightLab 3 تغییر می کند و می تواند 11 ماده شاهدانه از جمله THC و CBD را در گیاهان و محصولات کانابیس اندازه گیری کند تا آستانه تشخیص 0.05 درصد باشد.

می گوید: “پلت فرم پیشرفته LightLab 3 میزان وضوح وضوح را ارائه می دهد که قبلاً فقط با یک آنالیزور سطح بالا انجام می شد”. دیلان ویلکس، CTO پرتقال فوتونیک. “وضوح کروماتوگرافی همراه با تجزیه و تحلیل پیشرفته به معنای نه تنها LightLab با دقت ابزارهای آزمایشگاهی مبتنی بر HPLC مطابقت دارد ، بلکه می تواند دقیقاً به همان اندازه کانابینوئیدها را اندازه گیری کند. برخلاف یک ابزار آزمایشگاهی ، LightLab از یک نمونه ساده آماده و رابط کاربری آسان استفاده می کند که به معنی کاربر غیر فنی می تواند اندازه گیری دقیق کانابینوئید را در یک محیط غیر آزمایشگاهی تولید کند. ”

علاوه بر هفت کانابینوئید استاندارد و کل Terpenes ، ماژول های اختیاری ، جدید ، LightLab ، CBN-A ، CBC-A ، CBC و Δ6a ، 10a-THC ، چهار کانابینوئید نادر را اندازه می گیرند و ارزش آن را برای کسانی که دنبال تمایز محصول اضافی هستند ، ارزیابی می کنند.

LightLab 3 Orange Photonics تنها تستر قابل حمل حشیش است که می تواند با دقت 11 عدد شاهدانه در 9 نوع نمونه را اندازه گیری کند. آنالایزر Canabis LightLab توسط شرکتهایی در سراسر جهان برای پشتیبانی از تحقیق و توسعه در محل ، بهینه سازی برداشت محصول ، انطباق THC در کشت گیاه شاهدانه و کارآیی استخراج علاوه بر اجرای قانون و برنامه های نظارتی استفاده می شود.

می گوید: “ما شیوه ای را که مشاغل مرتبط با گیاهان انجام می دهند تغییر می دهیم.” استفانی مک آردل، رئیس پرتونگاری فوتونیک. “با داده های کانابینوئید در زمان واقعی LightLab 3 و عملکرد بالا ، کسب و کارها می توانند به سرعت ترکیب محصول و ارزش بازار خود را ارزیابی کرده و تصمیمات مبتنی بر شواهد بگیرند.”

رابط صفحه نمایش لمسی بصری LightLab دستورالعمل های گام به گام به کاربران امکان می دهد تا در کمتر از یازده دقیقه محتوای کانابینوئید را در یک گیاه یا محصول مشتق شده از گیاه به طور دقیق تعیین کنند. ناهموار و قابل حمل ، LightLab وزن آن تنها 13.5 پوند وزن دارد و عمر باتری آن 8 ساعته است. اجزای تحلیلی سخت شده و عملکرد دقیق آن باعث می شود LightLab ابزاری برای آزمایش انطباق در محل و اندازه گیری کانابینوئید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.orangephotonics.com مراجعه کنید.

درباره فوتونیک نارنجی

Orange Photonics یک شرکت فناوری پنج ساله است که در آن مستقر است نیو لندن ، نیوهمپشایر. Orange Photonics LightLab 3 Cannabis Analyzer ، یک آنالایزر کانابینوئید قابل حمل و مبتنی بر کروماتوگرافی مایع است که برای کاربران غیر فنی طراحی شده است. LightLab 11 ماده شاهدانه و ترپن را در محصولات گیاهی ، کنسانتره و تزریق شده اندازه گیری می کند. ماژول سازگاری کنف LightLab مقدار THC را به 0/05 درصد کاهش می دهد ، تقریباً ده برابر کمتر از آستانه در ایالات متحده. ابزار تحلیلی Orange Photonics ، نیازهای صنعت حشیش ، شمارش كاكتورها ، استخراج كنندگان ، ادارات كشاورزی ، اجرای قانون ، دانشگاهها ، آزمایشگاههای آزمایش ، تولیدكنندگان محصولات تزریقی و تنظیم كنندگان را در خدمت مشتریان خود قرار می دهد.

منبع فوتونیک نارنجی

لینک های مربوطه

https://www.orangephotonics.com

اخبار مرتبط  "نیش دونگوان" در چین به اینترنت تبدیل شد و نشان از علاقه انسانی به "کارخانه جهانی"