تعداد زیادی برای گزارش نتایج سه ماهه دوم در 28 آگوست 2020

COLUMBUS ، اوهایو، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – Big Lots، Inc. (NYSE: BIG) امروز اعلام کرد نتایج سه ماهه دوم مالی 2020 را گزارش خواهد کرد جمعه 28 آگوست 2020. این شرکت در کنفرانس میزبان کنفرانس خواهد بود ساعت 8:00 بامداد ساعت شرقی جمعه، 28 آگوست. پخش اینترنتی تماس از طریق بخش روابط سرمایه گذار وب سایت آن در http://www.biglots.com/corporate/investors/ در دسترس خواهد بود. بایگانی تا نیمه شب در قسمت روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت در http://www.biglots.com/corporate/investors/ در دسترس خواهد بود. جمعه 11 سپتامبر، 2020. علاوه بر این ، پخش مجدد تماس از طریق آن نیز در دسترس خواهد بود 11 سپتامبر با شماره گیری 877.660.6853 (Toll Free) یا 201.612.7415 (Toll) و وارد ID کنفرانس Replay: 13707540 شوید.

درباره Big Lots، Inc.
دفتر مرکزی در کلمبوس ، اوهایو، Big Lots، Inc. (NYSE: BIG) یک خرده فروش با تخفیف در محله است که 1،406 فروشگاه در 47 ایالت دارد و همچنین یک پلتفرم تجارت الکترونیکی بهترین در کلاس با قابلیت های توسعه یافته از طریق BOPIS ، وانت مرزی ، Instacart و ، اکنون ، PICKUP با تحویل همان روز مجموعه محصولات این شرکت بر روی ملزومات منزل متمرکز شده است: مبلمان ، فصلی ، خانه نرم ، مواد غذایی ، مصرفی ، خانه سخت و الکترونیک ، اسباب بازی و لوازم جانبی. مأموریت Big Lots کمک به مردم برای زندگی در BIG و ذخیره زیاد است. این شرکت تلاش می کند با ارائه ارزش بی بدیل به مشتریان از طریق غافلگیری و لذت ، یک “بهترین مکان برای کار” برای همکاران ، تفاوت بزرگ را برای زندگی بهتر رقم بزند ، به سهامداران با رشد مداوم و بازده های برتر و همچنین انجام کارهای مختلف پاداش دهد. در جوامع محلی خوب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت می توانید به www.biglots.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار و پیش بینی بازار بسته بندی مصرف کنندگان قهوه و چای (CPG) 2020-2024 با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

بیانیه احتیاطی مربوط به اظهارات پیشرو

برخی از بیانیه های موجود در این نسخه ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، و این گونه اظهارات برای صلاحیت حمایت از بندر امن ارائه شده توسط این قانون است. کلمات “پیش بینی” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “هدف” ، “هدف” ، “پروژه” ، “قصد” ، “برنامه” ، “ایمان” ، “خواست” ، “باید” ، “ممکن است” “هدف” ، “پیش بینی” ، “راهنمایی” ، “چشم انداز” و عبارات مشابه به طور کلی عبارات آینده نگر را شناسایی می کنند. به همین ترتیب ، توصیف اهداف ، استراتژی ها ، برنامه ها ، اهداف یا اهداف نیز جملات آینده نگر هستند. اظهارات پیشرو به انتظارات مربوط به مدیریت نسبت به وقایع و روندهای آینده ، از جمله اظهارات ابراز خوشبینی یا بدبینی نسبت به نتایج عملیاتی یا رویدادهای آینده و فروش پیش بینی شده ، سود ، هزینه های سرمایه و استراتژی تجارت مربوط می شود. بیانیه های پیشرو بر اساس بسیاری از فرضیات مربوط به شرایط آینده بنا شده است که در نهایت ممکن است نادرست باشد. بیانیه های پیشرو بر اساس دیدگاه ها و مفروضات فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده و عملکرد عملیاتی مبتنی است و فقط از تاریخ چنین بیانیه ها قابل اجرا هستند. اگرچه این شرکت اعتقاد دارد انتظارات بیان شده در بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول در محدوده دانش است ، اما اظهارات آینده نگر ، به ماهیت خود ، شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر می شود ، هر یک یا ترکیبی از آنها می تواند از لحاظ مادی تأثیر بگذارد. تجارت ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات یا نقدینگی.

اخبار مرتبط  آنداکس کوچکترین و بزرگترین استخر قابل حمل و قابل حمل نشت قابل حمل تاکنون را معرفی کرده است!

اظهارات پیشرو که شرکت در اینجا می کند و در سایر گزارش ها و انتشارات ، ضمانت عملکرد آینده را ندارد و نتایج واقعی ممکن است از نظر مباحثی که در چنین بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، از جمله ، اما به آنها محدود نمی شود ، از نظر مادی متفاوت باشد. شرایط اقتصادی و اعتباری فعلی ، هزینه کالاها ، عدم امکان اجرای موفقیت آمیز طرح های استراتژیک ، فشارهای رقابتی ، فشارهای اقتصادی بر روی مشتریان و شرکت ، در دسترس بودن کالاهای نزدیک به نام تجاری ، محدودیت های تجاری ، هزینه های حمل و نقل ، خطرات مورد بحث در ریسک بخش عوامل جدیدترین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، و سایر عوامل مورد بحث هر از گاهی در سایر پرونده های مربوط به SEC ، از جمله گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش های جاری در فرم 8-K. این نسخه باید همراه با چنین پرونده هایی خوانده شود ، و شما باید همه این خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را در ارزیابی اظهارات آینده نگر با دقت در نظر بگیرید.

اخبار مرتبط  کتاب الکترونیکی PDF برای حذف دائمی ویروس هرپس از بدن شخص

به شما هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر ، كه فقط در مورد تاریخ آن صحبت می كنند ، اعتماد نكردید. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی عمومی اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد. با این حال به شما توصیه می شود در مورد سایر افشاگری های شرکت در مورد موضوعات مرتبط در اطلاعیه های عمومی و پرونده های SEC مشورت کنید.

SOURCE Big Lots، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.biglots.com