جعبه عکس ها برای میزبانی یک رویداد زنده سازی مجازی ویسکی با ویژگی های KIN Spirits ، 20 اوت

لس آنجلس، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – 20 آگوست، از 5 بعد از ظهر به 6 پ.م. PDT، Shots Box ، سرویس اشتراک ماهیانه ای که مصرف کنندگان الکل را با مشروبات منحصر به فرد صنایع دستی مرتبط می کند ، میزبان طعم دادن به ویسکی مجازی در اینستاگرام و فیس بوک لایو است. رویداد طعم آنلاین ویسکی برخی از روحیه های هنری منحصر به فرد را که مستقیماً از طریق Shots Box قابل دسترسی است ، ارائه می دهد.

J.C Stock ، مدیرعامل و بنیانگذار Shots Box می گوید: “این رویدادها فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن در احساس مشترک بودن ، به اشتراک گذاشتن برخی از ویسکی با قفسه بالا و در امان ماندن است.” “سرگرمی ، اتفاقات از راه دور مانند ذائقه های مجازی ما ، همراه با عکس های جعبه امضاء ما ، روش مناسبی برای اضافه کردن تنوع و شگفتی در زندگی شماست ، به خصوص وقتی که در داخل گیر کنید ، اغلب می توانید مثل روز تکرار احساس کنید.”

برای رویداد پنجشنبه ، هنگامی که کاربران از کارت “KIN5” در پرداخت استفاده می کنند ، Shots Box یک کوپن 5٪ تخفیف ارائه می دهد. با میزبانی این رویدادهای مجازی ماهانه ، Shots Box باعث شده است تا مصرف کنندگان بتوانند مارک های جدید را کشف کرده و طعم های جدیدی را از تقطیرهای اطراف تجربه کنند. ایالات متحده از راحتی خانه سلیقه های مجازی از میهمانان ویژه ای برخوردار هستند که بینش هایی راجع به آنچه روح برجسته را بی نظیر و خاص می کند ارائه می دهند. آنها همچنین فرصتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند تا در مورد چگونگی به بهترین نحو لذت بردن از روحیه و روشی منحصر به فرد برای ساختن آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

برای اطلاعات بیشتر یا به RSVP ، لینک رویداد Facebook را از اینجا ببینید.

درباره عکس جعبه

Shots Box یک سرویس اشتراکی دو ماهه است که مجموعه ای از ویسکی های تقطیر شده با اندازه حرفه ای را که توسط طعم دهنده ها تهیه شده اند به سمت دربهای سراسر آمریکا ارائه می دهد. این یک روش جدید برای امتحان روحیه ، کشف موارد دلخواه و جلوگیری از پرداخت قیمت های بالای قفسه برای بطری های کامل مشروبات الکلی است که مصرف کننده قبلاً آن را چشیده نشده است. این سرویس ماهانه 10 دقیقه از بهترین مشروبات الکلی از سراسر کشور به مشترکین ارسال می کند و آنها را به صورت آنلاین متصل می کند تا تجربیات خود را با سایر مصرف کنندگان به اشتراک بگذارد. جعبه عکس را در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر.

اطلاعات تماس:

تیفانی کیار
[email protected]

تصاویر مرتبط

kin-whisky-featured-in-shots-box.jpg
ویسکی کین ویسکی در کلوپ ویسکی جعبه برجسته

منبع عکس جعبه


اخبار مرتبط  Riviana Foods بیش از 22،000 کیسه برنج را به COVID-19 آتش نشانی مقدم جبهه و بانک های محلی مواد غذایی هوستون اهدا کرد