با وجود ضایعات ERA صفر ، سیستم شیر مادر قدیمی با یک لباس جدید وارد بازار DACH می شود

در همین زمان ، رها کردن بسته بندی به یک جنبش تبدیل شده است – بیش از 4500 فروشگاه بدون بسته در سراسر جهان وجود دارد. در آلمان این تعداد نسبت به سال گذشته ده برابر شده است (Unverpackt ، VV ، 2020). نگرانی عموم مردم درباره مشکل پسماند مشهود است.

می گوید: “من می خواستم پایدارتر مصرف كنم ، اما ساختن محصولات مراقبت از خودم یا خریدن آنها بدون بسته بندی بسیار وقت گیر به نظر می رسید.” لیویا زیمرمن، بنیانگذار شرکت Era Zero Waste. “از این تجربه ، مأموریت” ارا “بوجود آمده است: برای همه آسان است ، زندگی بدون زباله و ایجاد تفاوت.”

  • ضایعات Era Zero یک سیستم تجارت الکترونیکی است که زندگی با ضایعات کمتری را ممکن می کند – ترک جنون پلاستیکی جهانی – بدون نیاز به چشم پوشی از راحتی و کیفیت محصول.
  • این سیستم از سیستم سپرده گذاری آلمان و مدل قدیمی شیرخوار الهام گرفته شده است. محصولات Era در منزل مشتری ، از طریق یک ایستگاه پر کردن تلفن همراه یا از طریق پستی بدون آب و هوا ، دوباره پر می شوند. سیستم Era Zero Waste مانند خرید آنلاین است اما با بسته بندی قابل شارژ مجدد. بنابراین مشتریان ERA می توانند از راحتی خانه خود تأثیر مثبتی بر جهان بگذارند.
  • ERA در ابتدا اقدام به راه اندازی 6 محصول مراقبت شخصی ساخته شده در دانمارک با بالاترین استانداردهای مواد آرایشی طبیعی ، با بطری های ساخته شده از پلاستیک بازیافت شده از دریا می کند.
اخبار مرتبط  مشاوره درآمد سه ماهه دوم حامل

در مقایسه با تجارت معمول ، راه حل های اقتصاد مدور مانند زباله های عصر صفر ، “پتانسیل کاهش مقدار پلاستیک ورودی به اقیانوس های ما سالانه 80٪ ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 25٪ ، صرفه جویی 200 میلیارد دلار در سال و 700000 مورد دیگر تا سال 2040 برای ایجاد شغل “. (بنیاد الن مک آرتور ، 2020)

اخبار مرتبط  گزارشات لوبی نتایج سه ماهه دوم نتایج مالی مالی سال 2020

بر فراز:

Era Zero Waste یک سیستم تجارت الکترونیکی برای مصرف ساده محصولات مراقبت بدون بسته بندی یکبار مصرف است. ما با خودمان شروع می کنیم نام تجاری با کیفیت بالا ، مراقبت های شخصی و تمیز کردن محصولات در آستان شما در اروپا ، ایالات متحده و کانادا دوباره پر شود.

اخبار مرتبط  CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

ما 3 مؤسس و یک تیم قوی از داوطلبان مستقر در این کشور هستیم برلین. ما از جمله صندوق اجتماعی اروپا و سنا برلین تأمین می شود.

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1231671/Era_Zero_Waste_campaign.mp4
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231670/Era_Zero_Waste_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://erazerowaste.com/

SOURCE عصر ضایعات صفر