افتتاح GRAND: Gourmet Spot با یک نسخه جدید جدید برگشته است

لس آنجلس، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – برای کسانی که در کار میهمان نوازی هستند ، همه گیری ها و ناآرامی های مدنی می توانند در بعضی اوقات دشوار واقع شوند. با وجود این همه رویه ، یک سازمان باید تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهند به هم بریزند ، ضررهای خود را کاهش دهند ، یا ادامه دهند و از گذشته قوی تر شوند. صاحب آشپز Spot و سرآشپز مشهور ، دانیل شمتوب، دومی را انتخاب کرد.

دانیل چندین مفهوم غذا و غذا را در زیر بال خود دارد ، اما به همان اندازه مهم است که او دارای کارمندان افراد شگفت انگیزی است که از طریق مهمان نوازی تجربه هایی را ایجاد می کند که امکان ارتباط انسانی برای افراد محلی را در مواقع دوری واقعی فراهم می کند.

“وقتی رسید گلندیلما این کمیساریای شگفت انگیز را داشتیم که به خدمات کامیون های غذایی Lime Truck ، رستوران های TLT Food ما و شرکت های پذیرایی ما (The Spot Gourmet & FoodInk) ما کمک کرده است که طی هفت سال گذشته برای عموم بسته شده است. اگرچه اکثر افراد فکر می کنند که همه گیری زمان مناسبی برای سرمایه گذاری مجدد در یک تجارت و بازگشایی مجدد در عموم نیست ، من واقعاً می خواستم مطمئن شوم که کارمندان من – بخشی از خانواده ام ، مکانی شگفت انگیز برای برگرداندن استعدادهای خود ، درست کردن غذای خوشمزه ، و به یاد داشته باشید که مهمان نوازی F&B چیست. “

با ارائه خدمات گسترده ای از بیش از یک دهه از بازدیدهای Spot The Gourmet و TLT Food ، ما وانت و تحویل را ارائه می دهیم ، همچنین برخی از صندلی های داخلی و خارجی را در قسمت جلوی کافه ارائه می دهید. ما از پروتئین های طبیعی استفاده می کنیم ، تنها بهترین محصولات ، و مانند همیشه مواردی از خراشیده دارند. این که آیا انتخاب کالباس پخته شده کاملی Lemon Artichoke Half Chicken یا Crispy Hand Cut سیب زمینی با Cajun Aioli از Spot Gourmet یا یک Seared Ahi Taco کلاسیک یا استیک شیرین و تند Fry Burrito را از فهرست منوی Lime Truck Food ، همه در دسترس ما خواهد بود گلندیل محل. ما خانواده ای از سرآشپزها هستیم که برای حفظ منوهای سرآشپز کار می کنیم که به نظر می رسد در دنیای مدرن غذاها و سفارش های آنلاین گم شده اند.

Spot Gourmet با The Lime Truck Food (TLT Food) با افتخار با یک رویداد بزرگ دوباره باز می شود ، شنبه 22 آگوست 2020، با یک وعده 200 وعده غذایی. شروع از 12:30 شب، ما از همه همسایگان Glendale & Burbank دعوت می کنیم تا از طریق ما غذای تعارف دریافت کنند! خرید لازم نیست ، اگرچه ممکن است از شما برای تهیه شام ​​برای خانواده الهام گرفته شود!

هر دو Spot The Gourmet و Lime Truck Food از آن باز هستند 10:30 صبح تا 8:30 بعدازظهر سه شنبه. بلوار گلنوکس W 1936 ، گلندیل ، کالیفرنیا 91201 (818) 861-7335 – thespotgourmet.com – tltfood.com – thelimetruckfood.com

TLT Food همچنین دارای مکان هایی در وست وود ، کالیفرنیا و Irvine، CA.

تصاویر مرتبط

the-spot-gourmet.png
Gourmet Spot
رستوران آمریکایی ، پذیرایی ، تحویل ، بیرون آوردن – گلندیل ، کالیفرنیا

لینک های مربوطه

Gourmet Spot

TLT Food (غذای کامیون آهک)

منبع گارنت نقطه ای

اخبار مرتبط  4Front Ventures 22 میلیون دلار آمریکا از بودجه جدید را اعلام کرد