زباله های Era Zero اولین شرکت در مناطق DACH و Sacandinavia است که مدل تحویل شیر برای محصولات شخصی را بازیابی می کند Français English Deutsch

می گوید: “من می خواستم پایدارتر باشم ، اما ساختن محصولات خودم یا کلاس های بدون بسته بندی برای من خیلی ناخوشایند به نظر می رسید.” لیویا زیمرمنبنیانگذار شرکت Era Zero Waste. “این ماموریت عصر الهام بخش است: زباله های صفر را برای همه تأثیر بگذارد.”

  • زباله های Era Zero یک سیستم تجارت الکترونیکی است که به شما امکان می دهد با زباله کمتری زندگی کنید ، از جنون پلاستیک در جهان خارج شوید بدون آنکه به راحتی و کیفیت محصول را قربانی کنید.
  • این سیستم با الهام از Pfandsystem آلمانی و مدل قدیمی مرد تحویل شیر است. محصولات Era در منزل مشتری شارژ می شوند ، یا توسط یک ایستگاه شارژ دوچرخه یا از طریق پست بی طرف کربن. مصرف با زباله های Era Zero مانند خرید آنلاین است ، اما با بسته بندی های قابل شارژ مجدد.
اخبار مرتبط  شمال گرین کانادا اطلاعاتی در مورد فعالیتهای بین المللی ارائه می دهد

مشتریان می توانند بدون ترک راحتی مبل خود ، تأثیر مثبتی بر جهان بگذارند.

  • ما با 6 محصول آماده استفاده شخصی مراقبت شخصی شروع می کنیم. تولید سازگار با محیط زیست در دانمارک مطابق با بالاترین استانداردهای مواد آرایشی طبیعی. بطری ها از پلاستیک ساخته شده از تمیز کردن اقیانوس هستند.
اخبار مرتبط  Willow Biosc علوم گزارش نتایج سه ماهه اول 2020 و به روز رسانی عملیاتی

در مقایسه با تجارت معمول ، راه حل های اقتصاد دایره ای ، مانند Era Zero Waste ، “این پتانسیل را دارند که حجم سالانه پلاستیک های ورودی به اقیانوس را 80٪ کاهش دهند ، انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهند گلخانه 25٪ ، سالانه 200 میلیارد دلار پس انداز ایجاد می کند و تا سال 2040 700،000 شغل اضافی ایجاد می کند. “(بنیاد الن مک آرتور ، 2020).

در باره:

Era Zero Waste یک سیستم تجارت الکترونیکی است که به راحتی کالاهای مصرفی و بدون بسته بندی یکبار مصرف را مصرف می کند. ما با محصولات پایدار مراقبت شخصی و تمیز کردن شخصی خود ، با پر کردن مجدد درب آستان شما شروع می کنیم اروپا، در ایالات متحده و کانادا.

ما 3 مؤسس و یک تیم قوی از داوطلبان مستقر در این کشور هستیم برلین. ما توسط صندوق اجتماعی اروپا ، سنا ، تأمین می شود برلین، درمیان دیگران.

اخبار مرتبط  شرکت هولدینگ مارک های هامیلتون سود سه ماهه را اعلام می کند

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1231671/Era_Zero_Waste_campaign.mp4
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231670/Era_Zero_Waste_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://erazerowaste.com/

SOURCE عصر ضایعات صفر