زباله های Era Zero اولین شرکتی است که در مناطق DACH و اسکاندیناوی وجود دارد که مدل Milkman را برای محصولات مراقبت شخصی بازگرداند.

در عین حال ، بدون بسته بندی بسته شدن به جنبشی تبدیل شده است – بیش از 4500 مغازه زباله صفر در سراسر جهان وجود دارد. که در آلمان این تعداد نسبت به سال گذشته 10 برابر افزایش یافته است (Unverpackt e.V.، 2020). نگرانی مردم درباره مسئله زباله مشهود است.

Livia می افزاید: “من می خواستم پایدارتر باشم ، اما ساختن محصولات مراقبت شخصی من یا خرید بسته بندی بدون بسته به نظر بسیار ناخوشایند بود. این مأموریت از عصر الهام گرفته است: زندگی راحت زباله و تأثیرگذاری را برای همه آسان می کند.”

  • زباله های Era Zero یک سیستم تجارت الکترونیکی است که زندگی با ضایعات کمتری را ممکن می کند – خروج از جنون پلاستیکی جهان – بدون قربانی کردن راحتی و کیفیت محصول.
  • این سیستم از سیستم آلمانی Pfandsystem و مدل قدیمی شیرخوار الهام گرفته شده است. محصولات Era در منزل مشتری ، یا توسط یک ایستگاه پر کردن دوچرخه یا پست بی طرف کربن ، دوباره پر می شوند. مصرف با Era Zero Waste درست مانند خرید آنلاین اما با بسته بندی های قابل شارژ است. به این ترتیب ، مشتریان می توانند از راحتی و راحتی کاناپه خود تأثیر مثبتی بر جهان داشته باشند.
  • با 6 محصول مراقبت شخصی ، که آگاهانه در آنها تولید می شود ، شروع می شود دانمارک پیروی از بالاترین استانداردهای مواد آرایشی طبیعی. بطری ها از پلاستیک ساخته شده از پاک کننده های اقیانوس هستند.
اخبار مرتبط  آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده تایید Glyclean ™ پاک کننده سطح سخت به عنوان یک ضد عفونی کننده موثر در برابر ویروس ضد ویروس است که باعث COVID-19 می شود

در مقایسه با راه حل های معمول تجارت ، اقتصاد حلقوی مانند Era Zero Waste ، “این پتانسیل را دارید که حجم سالانه پلاستیک های وارد شده به اقیانوس های ما را 80٪ کاهش دهید ، میزان انتشار گازهای گلخانه ای را 25٪ کاهش دهید ، باعث صرفه جویی در 200 میلیارد دلار در سال ، و ایجاد 700000 شغل اضافی تا سال 2040 “. (الن مک آرتور بنیاد ، 2020)

اخبار مرتبط  بازار آشپزخانه ابر تا سال 2027 به $ 71.4 میلیارد دلار در سطح جهانی ، با 12.0٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

در باره:

Era Zero Waste یک سیستم تجارت الکترونیکی است که به راحتی کالاهای مصرفی را بدون بسته بندی یکبار مصرف مصرف می کند. از مارک شخصی ما برای مراقبت از شخصی و تمیز کردن محصولات پایدار بالا که در آستان شما نصب می شوند ، شروع به کار می کنیم اروپا، ایالات متحده آمریکا و کانادا.

ما 3 مؤسس زن و یک تیم قوی از داوطلبان مستقر هستیم برلین. ما توسط صندوق اجتماعی اروپا تأمین می شود ، برلین سنا در میان دیگران.

اخبار مرتبط  مارتین لیندستروم ، نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز ، کتاب الکترونیکی جدید را با نکاتی درباره سفر ایمن COVID معرفی می کند

SOURCE عصر ضایعات صفر

لینک های مربوطه

https://erazerowaste.com/