Heliospectra (انتشار) گزارش نیم سال از ژانویه تا ژوئن سال 2020

گوتنبرگ ، سوئد، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – Heliospectra AB (انتشار) (آمریکای شمالی ADR OTCQB: HLSPY) (اولین رشد رو به رشد Nasdaq: HELIO) ، یک رهبر جهان در فن آوری روشنایی هوشمند برای محیط های گلخانه ای و کنترل رشد گیاهان ، گزارش نیمه سال را برای ژانویه تا ژوئن سال 2020 ارائه می کند.

گزارش کامل به این بیانیه مطبوعاتی ضمیمه شده است و همچنین در www.heliospectra.com بارگذاری می شود

این اطلاعات برای انتشار بیست و یکم اوت سال 2020 در ساعت 08:30 CEST تهیه شده است.

خلاصه گزارش:

فروش و عملکرد مالی، ژانویه – ژوئن

فروش خالص به 19 874 KSEK (16 744) رسیده است که به معنی افزایش 19 درصدی نسبت به سال گذشته است. از فروش این دوره ، گروه محصولات MITRA 33٪ تشکیل شده است. ضرر عملیاتی KSEK -22 242 (-20 842) KSEK بود ، حاکی از حاشیه عملکرد منفی (منفی). زیان پس از مالیات KSEK -22 190 (-20 945) بود.

جریان نقدی، ژانویه – ژوئن

گردش نقدی عملیاتی KSEK -28 285 (-19 295) بود. جریان کل وجه نقد KSEK -28 371 (-17 879) بود. از گردش نقدی عملیاتی ، 29٪ (-58٪) تغییر سرمایه در گردش بود.

مدیر عامل شرکت

با نیمه اول سال 2020 که پشت سر ماست ، می خواهم به خاطر نشان دادن رهبری واقعی ، توانمندی و قدرت در جامعه در این ایام دشوار ، قدردانی کنیم. من همچنین می خواهم از شما ، سهامداران ما بخاطر حمایت و تعهد بی دریغ شما به مردم ، دیدگاه و هدف ما تشکر کنم. از آنجایی که دولت های سراسر جهان برای کنترل همه گیر و حفظ امنیت مردم ، به سختی تلاش می کنند ، ما در حال کار بی رویه هستیم. در حالی که کاملاً عملیاتی باقی مانده است ، ما روابط خود را تقویت کرده و از طریق راه های مجازی از رشد دهندگان و مشتریان خود پشتیبانی کرده ایم. این تلاشها همراه با استراتژی بازاریابی پیشرفته منجر به نتایج قابل توجهی بیشتر شده است که در دوره های قبلی شاهد آن بوده ایم. به دلیل بحران Covid-19 و محدودیت های مسافرتی ، بسیاری از مشتریان ما با تاخیر در پروژه های فضای سبز خود مانند مزارع شهد مواجه شدند. علاوه بر این ، در مراحل اولیه همه گیر ، افزایش تقاضا برای محصولات غذایی وجود داشته است. این کار تولید کنندگان را وادار کرد تا برنامه های توسعه را متوقف کنند و در عوض بر حمایت از عملیات روزانه متمرکز شوند. در نتیجه این پویایی و سرپیچ ، Q2 همانطور که انتظار داشتیم فروش نداشته است.

اخبار مرتبط  افزایش شستشو به دلیل شیوع همه گیر مربوط به افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده است **

برای جبران فروش پایین ما اقدامات پیشگیرانه ای برای صرفه جویی در خط پایین انجام دادیم. این شامل تغییر ساختار سازمان ما و همچنین استفاده از برنامه های دولت در دسترس – به طور خاص پشتیبانی از آژانس اقتصادی سوئد و وام طولانی مدت بدون بهره دولت در کانادا. ما شاهد اثر تجمعی این اقدامات در Q4 خواهیم بود که طی آن انتظار می رود 10٪ کاهش در هزینه های عملیاتی داشته باشد.

اخبار مرتبط  بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025

در طی این دوره منحصر به فرد چالش برانگیز ، ما توانستیم نتایج مثبتی را از تلاشهای تحقیق و توسعه خود بکشیم ، بویژه پیشرفت در سبد محصولات و خدمات ما. علاوه بر این ، ما با راهبرد استراتژی بازاریابی دیجیتال ، شناخت برند خود را بسیار افزایش داده ایم. مرحله اول معرفی سریال های وبینار توسط Growers for Growers بود ، که منجر به نیمی از میلیون برداشت و تولید بیش از 2،000 سرب کیفیت (300٪ افزایش نسبت به دوره قبل) شد. بخش دوم ابتکار بازاریابی دیجیتال ما شامل توسعه مجدد و راه اندازی وب سایت جدید ما بود. این امر به ما اجازه می دهد تا به طور برجسته فواید محصولات و خدمات خود را برجسته کنیم ، ارتباط جهانی خود را بهتر بشناسیم و هدفمان از تغذیه و شفابخشی جهان را با تسهیل به اشتراک گذاری دانش در جامعه پرورش دهیم. در این سه ماهه ما با توجه به دلایلی که در بالا توضیح داده شد ، در مقایسه با سال گذشته با 18٪ رشد فروش به دست آوردیم که به طور کلی بر صنعت تأثیر می گذارد. با این حال ، ما در مورد بازگشت دوباره در محله های آینده مثبت هستیم.

اخبار مرتبط  Canon Solutions America، Inc. بیش از 1300 چاپگر را به بیمارستانهای NYC Health + تحویل می دهد

سرانجام ، ما با ارائه آموزش های مجازی و سایر ابزارهایی که به آنها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به جامعه جهانی بفروشند ، همکاری های خود را با فروشندگان تقویت کرده ایم. این به ما در تولید فرصت های جدید و مشتری کمک می کند.

مأموریت Heliospectra برای تعریف مجدد پتانسیل های طبیعت هرگز اهمیتی بیشتر و به موقع نداشته است. در حالی که هنوز عدم قطعیت در بازار وجود دارد ، ما اطمینان داریم که می توانیم از فرصت های قدرتمندی که تیم در آن کار می کند ، در آینده نزدیک تحویل بگیریم و ما همچنان وظیفه خود را برای ارائه محصولات ، خدمات و پشتیبانی استثنایی برای تولید کنندگان خود متعهد هستیم.

علی احمدیان ،

رئیس جمهور و مدیر عامل

روابط سرمایه گذار:

علی احمدیانمدیر عامل شرکت Heliospectra | +46 (0) 72 203 6344 | [email protected]

http://www.heliospectra.com

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/heliospectra/r/heliospectra–publ–half-year-report-january-june-2020،c3176722

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع Heliospectra