کتاب جدید جوئل رومرو پرز El Misterio Del Monstruo Disfrazado De Niño تحریک فکری است که در مورد منشاء واقعی و قدرت مخرب El Niño در سیاره زمین ایالات متحده – انگلیسی USA – espaà ± ol

جوئل این را برای گفتن درباره کتاب خود دارد: “این کتاب داستانی است که خالق ، خدا ، با حداکثر آفرینش های خود برتری می یابد: انسان ، و جانوری که دریاها را در این سیاره پرسه می زند. در این داستان ، خداوند عظمت خود را از طریق نشان می دهد این جانور نمادین را می توان با سیستم آب گرم برای رفاه انسان مقایسه کرد.

این جانور لویاتان نام دارد. بسیاری از این جانور را “ال نینو” می شناسند ، اما نام واقعی آن “لویاتان” است و مهارت های او محدود به پدیده های مشهور آب و هوا مانند طوفان ها ، گردبادها ، آتش سوزی جنگل ها و … نیست. یکی از اصلی ترین نکات این کتاب این است که انسان ها به سمت یک سطح بالاتر مراقبت از محیط در سطح محلی و جهانی گام بردارند. این کار درستی است که باید به عنوان مباشر سیاره زمین انجام شود. ما از وضع فعلی هرج و مرج خود با کل اختلال آب و هوایی جهانی می دانیم. از طریق این هرج و مرج ، جایی که این جانور امکان نابودی بشریت را دارد ، همانطور که ما می دانیم. ما نباید نگهبان خود را پایین بیاوریم ، به این معنی که باید با آلایندگی کمتر ، کاشت گیاهان بیشتر و آگاهی بیشتر نسبت به چگونگی زندگی پایدار ، به هدف مراقبت از طبیعت برویم. “

اخبار مرتبط  SHAREHOLDER ALERT: موسسه حقوقی Pomerantz ادعاهای مربوط به سرمایه گذاران گروه HF Foods Group Inc. را بررسی می کند.

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، جدید ژوئل رومرو پرز کتاب El Misterio del Monstruo Disfrazado de Niño به ماهیت اصیل ال نینو ، پیوندهای آن با قلمرو الهی و قدرت قاطع آن برای فریب جهان از طریق فساد انسانی ، خوانندگان را آموزش می دهد.

مشتریانی که مایل به یادگیری حقیقت ناشی از آلودگی و پیامدهای مخرب آن هستند ، می توانند خرید کنند El Misterio del Monstruo Disfrazado de Niño در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes و Noble.

اخبار مرتبط  Gutterglove Goes Galactic

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره زیر تماس بگیرید با انتشارات صفحه: 866-315-2708.

درباره انتشارات صفحه:
انتشارات صفحه یک خانه نشر سنتی با خدمات کامل است که همه پیچیدگی های مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان آن از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را در بر می گیرد. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و با مشکلی در زمینه مشاغل پیچیده مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و نظایر آن مواجه نیستند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر اشتیاق خود تمرکز کند: نوشتن و خلق. در www.pagepublishing.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  North Lane International، LLC راه اندازی DECO BOKO ، نمایشگاه تجاری دیجیتال برای اولین بار با تمرکز بر مارک های ژاپنی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1230792/Joel_Romero_P_rez.jpg

منبع انتشارات صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com