بازار TIC اروپا به ارزش 60.4 میلیارد دلار در سال 2025

شیکاگو، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار Europe TIC Market بر اساس نوع منابع (خدمات داخلی و برون سپاری) ، نوع خدمات (تست ، بازرسی و صدور گواهینامه) ، کاربرد (کالاهای مصرفی و خرده فروشی ، خودرو ، هوافضا) و کشور – پیش بینی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets، پیش بینی می شود که بازار TIC از اروپا رشد کند 50.1 میلیارد دلار در سال 2020 تا 60.4 میلیارد دلار در سال 2025 ، در CAGR 3.8٪. این رشد را می توان به افزایش تقاضای گواهینامه برای اطمینان از ایمنی به دلیل افزایش آگاهی مصرف کنندگان و اطمینان از قابلیت اطمینان محصول نسبت داد.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=106364638

خدمات برون سپاری ، از نظر نوع پویش ، در دوره پیش بینی در بالاترین CAGR رشد می کنند

با افزایش تقاضای انطباق دولتها و اطمینان از خدمات TIC متخصص ، انتظار می رود خدمات برون سپاری افزایش یابد. ارائه دهندگان خدمات TIC شخص ثالث نتایج دقیق و بدون تعصب را تضمین می کنند. فشار به سمت تأمین منابع مالی توسط شرکتهای تولیدی و در موارد خاص ، خصوصی سازی آزمایشگاههای دولتی پیش بینی می شود که همچنان یک عامل محکم در پیشرفت بازار TIC اروپا در زمینه خدمات برون سپاری باشد.

خدمات صدور گواهینامه ، براساس نوع سرویس ، در بالاترین دوره CAGR طی دوره پیش بینی رشد می کند

اخبار مرتبط  تاج های گل در سراسر آمریکا برای شروع سری مسابقات مسابقه 5K با مسابقه مجازی در تگزاس

انتظار می رود که بازار TIC در اروپا برای خدمات صدور گواهینامه در بالاترین CAGR رشد کند زیرا صدور گواهینامه تضمین می کند که محصولات مطابق با کدها و استانداردهایی که آن محصولات را برای استفاده مناسب می دانند فراهم می کند. برای فروشندگان ، گواهینامه محصول اطمینان می دهد که محصولاتی که دریافت می کنند به طور مداوم به همان سطح عملکرد پایبند هستند. علاوه بر این ، صدور گواهینامه فراتر از آزمایش محصولات است تا شامل بررسی و نظارت بر روند تولید یک سازنده ، سیستم کیفیت و کنترل کیفیت مداوم باشد.

کالاهای مصرفی و کاربرد خرده‌فروشی ، بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش‌بینی به خود اختصاص داده است

کالاهای مصرفی و خرده فروشی شامل کالاهایی است که روزانه توسط مشتری از قبیل لوازم الکترونیکی اساسی ، ملزومات ، محصولات شخصی ، کالاهای خط سخت و کالاهای خط نرم مورد استفاده مشتری قرار می گیرد. این محصولات دارای رده بندی عظیمی هستند که باید از آنها مطابق با استانداردهای لازم استفاده شوند. دامنه و حجم عظیمی از کالاها به سهم بیشترین سهم بازار در دوره پیش بینی به برنامه کمک می کند.

TOC در عمق را مرور کنیدبازار TIC اروپا

80 – جداول
42 – ارقام
217 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=106364638

آلمانانتظار می رود که در کشور پیش بینی شده بیشترین سهم بازار را در کشور داشته باشد

اخبار مرتبط  جین گودال ، پیشکسوت محیط زیست ، جایزه توسعه پایدار سال 2020 را دریافت می کند

یکی از دلایل عمده آلمان تسلط بر بازار حضور چندین شخصیت برجسته خودرو ، هوافضا ، نظامی و دفاعی ، تحقیقات علمی و بازیکنان پزشکی است که باعث افزایش تقاضا برای خدمات TIC می شود. مانند آلمان بزرگترین تولید کننده خودرو است ، از فناوری های نوآورانه برای تولید و از این رو حتی برای آزمایش این وسایل نقلیه مدرن استفاده می شود.

چند بازیکن اصلی که در این بازی فعالیت می کنند آلمان بازار TÜV SÜD هستند (آلمان) ، Applus (اسپانیا) ، SGS (سوئیس) ، TÜV Nord (آلمان) ، TÜV راینلند (آلمان) ، Bureau Veritas (فرانسه) ، Intertek (انگلستان) ، Eurofins علمی (لوکزامبورگ)

گزارش های مرتبط:

بازار تست ، بازرسی و صدور گواهینامه با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 با ارائه پیشنهاد (خدمات داخلی و برون سپاری) ، کاربرد (کالاهای مصرفی و خرده فروشی ، کشاورزی و مواد غذایی ، مواد شیمیایی ، انرژی و قدرت ، خودرو ، IT و ارتباطات) و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2025

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری سرویس دهی می کنند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان برای نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط  CBD OF DENVER، INC. (CBDD) صورتهای مالی سه ماهه سوم را منتشر می کند

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (تعیین موقعیت بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا روبرو می شوید. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هر چه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]

به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/europe-tic-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/europe-tic.asp

منابع بازارها و بازارها