تیم های قلعه سفید همراه با ارسال کنندگان برای آوردن لغزنده های معروف معروف خود به طور مستقیم به درب شما

سانفرانسیسکو، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – ارسال کنندگان ، تنها برنامه ای که شما را قادر می سازد تا تقریباً درمورد هر چیزی که تحویل گرفته شده است ، دریافت کنید ، با White Castle ، اولین زنجیره همبرگر فست فود آمریکا و خانه اصلی Slider® همکاری کرده است تا به مشتریان تحویل تقاضا ارائه دهد. از امروز تا آخر هفته شروع می شود (23 آگوست) ، مشتریان دریافت خواهند کرد 5 دلار وقتی که خرج می کنند 20 دلار.

وی گفت: “قلعه سفید تقریبا 100 سال است که به مشتریان خود خدمت می کند و ما مفتخریم که بخشی از میراث شگفت انگیز آنها هستیم.” داگ تامپسون، مدیر توسعه تجارت بازرگانان در پست.

وی گفت: “ما از دیدن ماموریت خود برای ایجاد لحظات به یادماندنی با دیدار با بسیاری از Cravers در جایی که در آن قرار دارند ، خوشحالیم. این همکاری جدید با Postmates به ما کمک می کند تا تحویل را به سطح بعدی برسانیم.” استیو فورمن، مدیر خدمات عملیات ، قلعه سفید. “از سال 1921 ، تیم ما مشغول نوآوری و خلاقیت بود تا از تجربه قلعه سفید بهره ببرد. این تجربه به لطف این همکاری جدید حتی بهتر شد.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار کنیاک تا سال 2027 ارزش 5.09 میلیارد دلار دارد

Postmates پیشرو در ارائه بیشترین انتخاب در زمینه تحویل تقاضا از بیش از 600000 رستوران ، فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی و همچنین خرده فروشان سنتی است. این شرکت هم اکنون در حدود 4،200 شهر فعالیت می کند و تعدادی از بهترین رستوران های محلی و ملی را که به 80 خدمات از 100 رستوران برتر ایالات متحده خدمت می کنند ، اضافه کرده است.

برای سفارش از شرکت در مکان های قلعه سفید ، بازدید کنید پست الکترونیکی یا Postmates را در iOS یا Android بارگیری کنید. مشتریان می توانند هنگام عضویت در خدمات اشتراک Postmates ، Postmates Unlimited ، هزینه تحویل صفر را پرداخت کنند 9،99 دلار هر ماه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازرگان بودن در سکوی Postmates ، لطفاً مراجعه کنید https://postmates.com/partner.

درباره ارسال کنندگان
Postmates رهبری است که به هر کسی امکان می دهد تقاضای تقریباً هر چیزی را دریافت کند. این پلتفرم با بیش از 600000 رستوران و خرده فروشان که برای تحویل و وانت در دسترس هستند ، بیشترین فروشندگان بازرگان در ایالات متحده را در اختیار مشتریان قرار می دهد که بسیاری از آنها منحصر به Postmates است. یک رهبر بازار در لس آنجلس و در سراسر جنوب غربی بازارها ، Postmates 80٪ از خانوارهای ایالات متحده را شامل می شود ، و در 50 ایالت. مشتریان می توانند با پیوستن به Postmates Unlimited ، اولین سرویس اشتراکی صنعت ، تحویل رایگان را از کلیه بازرگانان دریافت کنند. اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با بارگیری برنامه یا بازدید از آن ، تحویل را شروع کنید www.postmates.com.

اخبار مرتبط  موفق ترین شرکت آسیایی

درباره White Castle®
وایت قلعه ، اولین زنجیره زنجیره ای همبرگر فست فود آمریکا ، تقریبا 100 سال است که باعث ایجاد اسلایدهای گرم و خوشمزه به عنوان یک تجارت خانوادگی می شود. بر اساس کلمبوس ، اوهایوقلعه وایت White Castle خدمات اصلی را در سال 1921 آغاز کرد. امروز قلعه سفید بیش از 360 رستوران اختصاص داده شده به منظور جلب رضایت مشتریان ، صبح ، ظهر و شب دارد و کرایه معروف خود را در فروشگاههای خرده فروشی در سراسر کشور به فروش می رساند. نوار لغزنده اصلی که در سال 2014 به عنوان تأثیرگذارترین برگر همه زمانها نامگذاری شده است ، در کنار منویی از کشویی های خلاقانه و سایر گزینه های غذایی برای دهانشویه ، از جمله White Castle’s Impossible ™ Slider قرار دارد که توسط Thrillist در سال 2019 به عنوان “بهترین گیاه- براساس فست فود برگر. ” تعهد وایت قلعه برای حفظ بالاترین کیفیت محصولات به این شرکت تعلق دارد که کارخانه های فرآوری گوشت ، نانوایی ها و کارخانه های فرآوری مواد غذایی منجمد خود را دارد. White Castle به خاطر وفاداری افسانه ای اعضای تیم خود شناخته می شود ، بیش از 1 از 4 نفر از آنها حداقل 10 سال در قلعه White کار کرده اند و از طرفداران وفادار آن ، با محبت به Cravers گفته می شود که بسیاری از آنها هر ساله برای آن رقابت می کنند. ورود به تالار مشاهیر Cravers. برنامه رسمی قلعه سفید ، موجود در iTunes فروشگاه برنامه یا Google Play ، دسترسی Cravers را به معاملات شیرین و قرار دادن سفارشات وانت در هر زمان آسان می کند. آنها همچنین می توانند با استفاده از یکی از شرکای تحویل White Castle ، سفارشات خود را تحویل دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قلعه وایت ، به whitecastle.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بانک غذای منطقه ای لس آنجلس تقریباً 300،000 دلار کمک هزینه ای دریافت می کند

SOURCE ارسال کنندگان

لینک های مربوطه

http://www.postmates.com