نصب چمن مصنوعی حیاط خلوت Goodyear را تغییر می دهد

گرین چمن همیشه به تازگی 1600 فوت مربع از انبار مصنوعی مصنوعی نصب کرده است نور بهار TigerTurf Everglade در یک خانه در گودیر ، آریزونا. Everglade نور بهار از رنگ آمیزی دوگانه سبز و آهک سبز با خاك قهوه ای برخوردار است و ارتفاع شمع آن 1.50 اینچ است. با وزن چهره 50 اونسی ، ایده آل برای ترافیک پای سبک تا متوسط ​​و تخلیه با سرعت تقریبی 30 اینچ باران در ساعت در هر حیاط مربع است.

اخبار مرتبط  جشنواره غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا در شهر نیویورک که توسط Capital One افتتاح می شود "NYCWFF در خانه" با بهره مندی از رستوران بهره مند شد

همیشه مشتری گرین تورف به دنبال چمن مصنوعی برای حیاط خلوت خود بود زیرا آنها می خواستند یک محوطه سازی برای نگهداری از حیوانات خانگی و نگهداری کم از محیط زیست داشته باشد که به اندازه کافی بادوام باشد و در مقابل سگها و هرگونه سرگرمی خود مقاومت کند. Everglade نور بهار ظاهری پر جنب و جوش و سرسبز را فراهم می کند که زیبایی استخر آنها را تکمیل می کند و یک واحه حیاط خلوت را ایجاد می کند. همچنین این یک گزینه مقرون به صرفه است که می تواند آنها را در مسیر پس انداز پول و دیدن یک ROI سریع شروع کند.

اخبار مرتبط  Dreame با جارو برقی بی سیم V11 خود با موتور پیشرو در صنعت در 125000 دور در دقیقه و استقلال 90 دقیقه اولین کار خود را انجام می دهد

همیشه سبز چمن با افتخار خدمت کرده است جنوب کالیفرنیا برای ده سال گذشته ، و آنها به تازگی به گسترش یافته اند ققنوس حوزه. اعضای تیم متخصص آنها دارای سالها تجربه اثبات شده در معماری منظر و طراحی هستند ، بنابراین همه چیز را از بین بردن چمن موجود تا نصب یک لایه پایه سنگی و ایجاد محوطه سازی چمن مصنوعی که کاملاً طبیعی به نظر می رسد ، انجام می دهند. نگهداری از فضای سبز سبز در دره خورشید می تواند دشوار باشد ، اما نصب های همیشه سبز چمن اطمینان می دهد که خانه شما در هر روز از سرسبز به نظر می رسد.

اخبار مرتبط  NUTRISHOP® مرکز یادگیری جدید را با همکاری جیمز پاتریک بنیانگذار FITposium ایجاد کرد

همیشه Green Turf AZ برنده “نصب ماه” Warehouse Synthetic Grass Warehouse است آگوست 2020.

SOURCE انبار مصنوعی چمن ، شرکت