جدید ، جداگانه میز تمرکز از آموزش و پرورش از Acoufelt® ایمنی و مقرون به صرفه را فراهم می کند

دیترویت، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – Acoufelt ، رهبران محصولات راحتی آکوستیک برای کف ، دیوار و سقف ، خط خود را گسترش داده است که تقسیم کننده های فضای کاری را در سه نوع شامل کنید – محصولات صوتی FilaSorb ، محصولات اکریلیک با وضوح دید و ترکیبی از این دو.

Acoufelt برای محیط هایی که باید از مناطق جداگانه محافظت کنند و مزایای آکوستیک را اضافه کنند ، صفحه نمایش و تقسیم کننده های FilaSorb را ارائه می دهد. FilaSorb از حداقل 60٪ PET بازیافت شده (بطری های پلی اتیلن ترفتالات | 20oz پلاستیکی) در یک فرآیند اختصاصی ساخته شده است که ضمن حفظ کیفیت های زیبایی زیبایی از احساس ، در یک منطقه فعال بالا برای جذب صدا ایجاد می شود. هر پایه مربع پانل آکوستیک Acoufelt Filasorb شامل الیاف بازسازی شده از بطری های قابل بازیافت تقریباً 6.6 (20 اونس) است.

واضح است که راه حل های میز آرام ، مزایای آکوستیک را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که اجازه می دهد تا یک خط دید به فضای اطراف کاربر از طریق ویندوزهای اکریلیک دسترسی پیدا کنید. برای افرادی که به دنبال دید بدون مانع از صدا هستند ، صفحه نمایش های اکریلیک پاک و تقسیم کننده راهی بسیار مقرون به صرفه برای محافظت از مردم است. آنها برای محافظت از سطوح و نرم تر شدن لبه های سفت و سخت در چند رنگ باریک در دسترس هستند.

تمام صفحه ها و تقسیم کننده ها با تمیز کردن و ضد عفونی کردن آسان ، با هر چیزی از صابون و آب گرفته تا سفید کننده ، بدون نگرانی از تغییر رنگ و یا صدمه دیدن محصولات. آنها همچنین با نصب ساده ، تحرک و ذخیره سازی در ذهن طراحی شده اند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های میز Acoufelt به www.acofelt.com/us/office | مراجعه کنید پست الکترونیک [email protected] | تلفن 800.966.8557

Acoufelt متعهد است تا راه حل هایی را ارائه دهد که در ایجاد آرامش در کار ، یادگیری و فضاهای زندگی کمک کند. فلسفه Acoustic FWC deliver تحویل مواد صوتی برای هر سه سطح – کف ، دیوار و سقف – منجر به طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه مشتری محور شده است که برای ساکت کردن فضاها طراحی شده اند. Acoufelt با تعامل با رهبری فکری در سطح جهانی در آکوستیک ، سازش را از بین می برد و در نتیجه راه حل هایی برای گوش و همچنین چشم ها طراحی شده است. محصولات Acoufelt در سراسر جهان از طریق یک شبکه مشارکتی استراتژیک توزیع می شوند که دفتر مرکزی آن در آمریکای شمالی واقع است میشیگان و شبکه توزیع ملی نمایندگان.

مخاطب:
کریستی روبینو
[email protected]
317-914-9646

منبع Acoufelt

لینک های مربوطه

http://www.acofelt.com

اخبار مرتبط  فروشگاه های قدیمی حیوانات اهلی اهلی در هفت ایالت برای بازگشایی به عنوان لوازم حیوان خانگی به علاوه