CCF Holdings، LLC جدول پخش سه ماهه دوم سال 2020

DUBLIN ، اوهایو، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – CCF Holdings ، LLC (“CCF”) ، جانشین انجمن انتخاب مالی مالی (“CCFI”) ، گزارش فصلنامه خود را در فرم 10-Q برای سه ماهه پایان داد 30 ژوئن سال 2020 کمیسیون بورس و اوراق بهادار در پنجشنبه ، 13 آگوست 2020. CCF یک کنفرانس تلفنی برگزار می کند چهارشنبه ، 26 آگوست 2020 در ساعت 2 بعد از ظهر (ET) برای بحث در مورد نتایج برای سه ماهه این تماس برای پخش مجدد به مدت سه ماه و با شروع تقریبا دو ساعت پس از پایان تماس در دسترس خواهد بود. تماس کنفرانسی می تواند با شماره گیری (855) 859-2056 (عوارض رایگان) یا (404) 537-3406 (بین المللی) مجدداً در کل پخش مجدد شود و شناسه کنفرانس “4743279” را وارد کنید.

اخبار مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

منابع مالی به طور عمومی در www.ccfi.com در دسترس است

اطلاعات تماس تلفنی کنفرانس:
بین المللی مستقیم:

+1 (862) 298-9428تلفن رایگان ایالات متحده:

+1 (833) 496-0610شناسه کنفرانس:

4743279

درباره CCF Holdings، LLC

CCF Holdings، LLC خرده فروش خدمات مالی است که از طریق شبکه ای از 452 فروشگاه خرده فروشی در 12 ایالت ، به مصرف کنندگان بی پول و تحت بانک عرضه می شود و در 28 ایالت مجاز به ارائه خدمات مالی مشابه از طریق اینترنت است. CCF در ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی مناسب به مصرف کنندگان متمرکز است تا به آنها در مدیریت نیازهای روزمره مالی خود از جمله وام های مصرف کننده ، چک های نقدی ، کارت های بدهی پیش پرداخت ، نقل و انتقال پول ، پرداخت قبض و سفارشات پول کمک کند. لطفا ببینید www.ccfi.com برای اطلاعات بیشتر.

اخبار مرتبط  Gerber Technology با ایده پردازی مجازی برای اولین بار آینده تولید پیشرفته و اتوماسیون را تعریف می کند

بیانیه ها و اطلاعات به جلو:

برخی از اظهارات موجود در این نسخه ممکن است “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال باشد. همه اظهارات موجود در این نسخه به غیر از مواردی که مربوط به اطلاعات تاریخی یا شرایط فعلی ما هستند ، جملات آینده نگر هستند. به عنوان مثال ، هرگونه اظهارنامه در مورد عملکرد مالی آینده ما (از جمله ، اما محدود به توانایی CCF در اجرای استراتژی بلند مدت خود و مدیریت کارایی بهره برداری از طریق ردپای ملی آن) ، استراتژی تجاری ما و پیشرفت های مورد انتظار در صنعت ما پیشبرد نیست. اظهار نظر اگرچه ما معتقدیم که نظرات و انتظارات فعلی منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما آن نظرات و انتظارات و اظهارات مرتبط ذاتاً در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگری هستند که بسیاری از آنها تحت کنترل ما نیستند و ممکن است نباشند. حتی قابل پیش بینی باشد بنابراین ، نتایج واقعی می تواند از نظر امروز متفاوت باشد و از نتایج ، عملکردها یا دستاوردهای آینده که به طور مستقیم یا ضمنی توسط بیانیه های آینده نگر بیان شده اند ، متفاوت باشد.

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

SOURCE CCF Holdings، LLC

روابط سرمایه گذار: [email protected] یا (800) 837-0381.

SOURCE جامعه انتخاب مالی مالی

لینک های مربوطه

http://www.ccfi.com